|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:11:15   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka, že piješ čajček?user posted image


ne, ga še moram it kupituser posted image user posted image user posted image user posted image ...sem misla da bomo lahko user posted image user posted image user posted image ...pa ne bo nič iz tegauser posted image user posted image


Mi smo tut sam na čajčeku.user posted image In sprehodih.user posted image



no vidiš si dobla sotrpinkouser posted image user posted image , jst se še sprehajat ne morem več....no mamo pa stopniceuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Stopnice so tut fajn orodje.user posted image user posted image user posted image



Mi2 sva v 4tem nadstropju ( seveda brez lifta) in grem vsak dan minimalno 3* gor in dol in še nič user posted image user posted image user posted image  Verjetno je krivo pomanjkanje user posted image   user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:15:55   
*Junona*
Glasovi za  APRILSKE user posted image IN user posted image user posted image user posted image user posted image

 NENA
SONČEK
JUNONA
M..tina
KPMK
DETELJA
MIŠKA 2006
BRIGITA23




< Sporočilo je popravil *Junona* -- 6.4.2009 15:16:07 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:17:10   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka, že piješ čajček?user posted image


ne, ga še moram it kupituser posted image user posted image user posted image user posted image ...sem misla da bomo lahko user posted image user posted image user posted image ...pa ne bo nič iz tegauser posted image user posted image


Mi smo tut sam na čajčeku.user posted image In sprehodih.user posted image



no vidiš si dobla sotrpinkouser posted image user posted image , jst se še sprehajat ne morem več....no mamo pa stopniceuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Stopnice so tut fajn orodje.user posted image user posted image user posted image



Mi2 sva v 4tem nadstropju ( seveda brez lifta) in grem vsak dan minimalno 3* gor in dol in še nič user posted image user posted image user posted image  Verjetno je krivo pomanjkanje user posted image   user posted image


A tudi nič ne slončkate?user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:18:37   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa da ne boš kake debele skrila.user posted image user posted image user posted image

Js ti tut želim, da ti prime tole. Vertjetno ti je pozabla prej dat, ker men je rekla, da okol 28. tedna.




upam, da bo kej hasnal user posted image user posted image user posted image  ti jo pa le spomni, da ti je ne bo dala tako kot men v 40tem tednuuser posted image  




Zgleda, da je res pozabla.user posted image
Ampak a veš, da se meni zdi, da js res reagiram na ak? No, 2x sem jo imela in 2x sem imela tisto noč potem krče. Mi je pa rekla, da je to možno. Tak da upam, da bo pr porodu tut kej hasnal. In da ne gremo čez rok.
Boga, se mi kr smiliš, tole čakanje...že meni se vleče, kaj šele tebi.



Kake krče si pol mela? Pa je to ok?



Baje, da se pripravlja...take neredne popadke sem imela...lažni alarm. Sam so bli pa kr fejst boleči... Sem G to povedala, pa me je pogledal in vprašal na kolk minut...mu povem, da čist različno, ampak da je trajalo celo noč. Pa je rekel, da če bom imela na 15 min in bo trajalo 1h, naj grem v P.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:18:55   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23




je bla kr tak mal jezna ko sem ji omenila....češ jst se že spoznam na to, pol sem pa rekla da vem da je samoplačniški in da bi ga rada opravila....me je pa kr zabila češ, da pri njih se pa res to testiranje ne plačuje in da jst ne spadam med ogrožene vrsteuser posted image user posted image ...kako pa ve, če me vagianalno ni pregledala že kake 3 meseceuser posted image user posted image user posted image ....pa rekla je še, da ji naj povem koliko je bilo pozitivnih od tistih ki so se šle testirat...kao iz rr...pa sem rekla da jst vem za 2...pa je rekla "ja no"....user posted image


Svašta od G.
Včasih se pa res čudn obnašajo user posted image  
Po moje sploh če si sama prosla, bi te pa resl lahko dala testirat.


Fora je tut v tem, da če se slučajno pol vidi, da je bla porodnica okužena... se G zgovarjajo, da ni bila v rizični skupini za testiranje in si tako operejo roke.



Take stvari me pa res pogrejejo,.... že tko se mi zdi da mormo bit napol dr. da vemo kaj se dogaja in da same na kaj opozorimo, pol pa se še tko obnašajo,....
Itak moramo gledat s te strani da bo vse ok, sam če se kaj da preprečit ala pa tudi če je za miren spanec - hvala bogu,... sej konec koncev gremo tud na nuhalno, pa četav je vse ok, samo da smo pomirjene in lažje spimo,.... Joj ti Dr. Men gre full na živce ko sam neki pr seb gruntajo,... pišuka kot da jst razumem to gruntanje, povej najo kej, sej se gre za nas in naše user posted image  


Isto je pri cepljenju novorojenčkov proti rotavirusu. Nam je v mš povedala bab'ca, kajne Brigitka? Nobeden ti ne omeni posebej ceplenja, ker je itak samoplačniško, čeprav je zelo fajn, da je otrok cepljen. In lahko zamudiš primeren čas, ko se otroka cepi. In ta virus ni tako nedolžen. Res ne razumem, zakaj ne morejo nas seznanit pediatri s tem, sej je samoplačniško in države nič ne stane.



ja tudin to je resuser posted image ...pa veš da ga/jo bom dala cepit, sigurno...HB da zdej vemo da je treba to storit do 6 meseca in da je samoplačniško.user posted image


Tudi js bom tudi dala bebija cepit.

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 6.4.2009 15:21:25 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:20:47   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka, že piješ čajček?user posted image


ne, ga še moram it kupituser posted image user posted image user posted image user posted image ...sem misla da bomo lahko user posted image user posted image user posted image ...pa ne bo nič iz tegauser posted image user posted image


Mi smo tut sam na čajčeku.user posted image In sprehodih.user posted image



no vidiš si dobla sotrpinkouser posted image user posted image , jst se še sprehajat ne morem več....no mamo pa stopniceuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Stopnice so tut fajn orodje.user posted image user posted image user posted image



Mi2 sva v 4tem nadstropju ( seveda brez lifta) in grem vsak dan minimalno 3* gor in dol in še nič user posted image user posted image user posted image  Verjetno je krivo pomanjkanje user posted image   user posted image


A tudi nič ne slončkate?user posted image



Je bolj kriza, prtljičje že tko boli od user posted image  da sam upam, da še meni katera kost ne poči, pa sej veš pr nam mamo tud straheca user posted image  

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:20:51   
*Junona*
Zdej pa šibam dragemu kosilo servirat, ker bo vsak čas doma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:22:48   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa da ne boš kake debele skrila.user posted image user posted image user posted image

Js ti tut želim, da ti prime tole. Vertjetno ti je pozabla prej dat, ker men je rekla, da okol 28. tedna.




upam, da bo kej hasnal user posted image user posted image user posted image  ti jo pa le spomni, da ti je ne bo dala tako kot men v 40tem tednuuser posted image  




Zgleda, da je res pozabla.user posted image
Ampak a veš, da se meni zdi, da js res reagiram na ak? No, 2x sem jo imela in 2x sem imela tisto noč potem krče. Mi je pa rekla, da je to možno. Tak da upam, da bo pr porodu tut kej hasnal. In da ne gremo čez rok.
Boga, se mi kr smiliš, tole čakanje...že meni se vleče, kaj šele tebi.



Kake krče si pol mela? Pa je to ok?



Baje, da se pripravlja...take neredne popadke sem imela...lažni alarm. Sam so bli pa kr fejst boleči... Sem G to povedala, pa me je pogledal in vprašal na kolk minut...mu povem, da čist različno, ampak da je trajalo celo noč. Pa je rekel, da če bom imela na 15 min in bo trajalo 1h, naj grem v P.



Aha,.... jst sem tud mela cca 3 tedne nazaj lažne, pol se je pa vse umirilo user posted image   Verjetn res na vsako drgač vpliva,....


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 15:23:36   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Zdej pa šibam dragemu kosilo servirat, ker bo vsak čas doma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dober tek, pa kaj dobrega privošči še user posted image  

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 16:03:59   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

quote]IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

poka1 ,ki  ima 12.4 rok je baje že rodila punčko 23.3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ČESTITKE user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke še iz moje straniuser posted image


Čestitke Poka1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 16:30:57   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

evo mene iz pregleda...še se nič ne dogaja...tehtamo 3600g, sem skoraj padla iz mize, ko mi je to rekla...no saj vem, da uz ni 100%..vaginalnega pregleda mi torkat ni delala...drugače pa je vse ok...če do petka ne rodim, grem v petek v P na prelged (ctg...)...plodovnice imam malo manj..prej sem imela 16 zdaj je 14...mene pa tako boli grlo...me prav zanima kdaj bomo šli rodit...

a ne, da sem bila pridna, da sem tako zgodaj pripravila zajtrkuser posted image


Super za pregled, samo da je z bebico vse ok. user posted image user posted image user posted image Ampak, zdaj te pa že orng matra, ali bo user posted image ali user posted image , a ne? user posted image Sem malo "žleht", a ne? user posted image user posted image user posted image

Mogoče te grlo boli zato, ker je bebica tako velika in ti dobesedno poje vse hranilne snovi, pa jih je za tebe zmanjkalo? user posted image Našopaj se z vitamini, pa čim več zdrave hrane, pa bo bolje, boš videla. user posted image
Za zajtrk si pa najbrž videla, sem te predlagala za posebno nagrado, toda moraš javit svoje "preference" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, sem videla...hmmm, se pustim presenetiti...kakega fajn pomočnika mi zrihtajte za pomoč pri porodu, če bo slučajno moj obupaluser posted image user posted image  pa še kakega, da mi bo grlo zdraviluser posted image user posted image ...glede spola pa me ful matra...pa zdaj sem še bolj zmešana glede teže...ker mi ene pravijo, da so fantki bolj taki težki, druge mi pravijo, da pupe...pol pa smo spet v temiuser posted image user posted image user posted image  sem pa tudi sama slišala, da so nekatere prvič rodile po 4 kg pa še čez težke otroke lažje kot pa drugič 3 kg težke...tako, da se pustim presenetit pa pol vam javim...


Ok, dogovorjeno, bomo zrihtali 2 konkretna pomočnika, a ne brigita23 in Junona? Jaz ne vem, če sem ravno prava oseba za to user posted image user posted image user posted image .
Kar se tiče teže otročka in poroda, pa pozabi na vse, kar ti govorijo in si samo zvizualiziraj, kako se odlično odpiraš - kot roža in si ravno prav odprta za tvojo bebico ... pa bo vse ok. Psiha dela čudeže user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tako je, mogoče pa bo pord čist lahekuser posted image user posted image user posted image user posted image

no, čakam pomočnikeuser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 16:32:01   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, v bližini moje hiše sta se pravkar sprehajala dva porodničarja. Pa sem ju vprašala, če bi pomagala kolegici pri porodu, če slučajno njen odpove...user posted image in sta čisto navdušenauser posted image user posted image user posted image ...tako da, izvoli.user posted image user posted image user posted image



user posted image


user posted image



user posted image user posted image user posted image  bosta v reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sam upam, da bosta pomagala in da ne bosta pod mizo ležalauser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 16:32:56   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Toksoplazmoza in dojenje:

http://med.over.net/forum5/read.php?19,1002478

http://med.over.net/forum5/read.php?19,969618

http://med.over.net/forum5/read.php?46,1582317,1582317#msg-1582317


hvala za info...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 16:35:33   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka, že piješ čajček?user posted image


ne, ga še moram it kupituser posted image user posted image user posted image user posted image ...sem misla da bomo lahko user posted image user posted image user posted image ...pa ne bo nič iz tegauser posted image user posted image


prej si napisala, da si bila 1h pod tušem...jaz mislim, da si ti rožico hladila, ker je čakala, da bo danes ornk zalita zdaj pa izgleda nič ne bo iz tega...meni je tudi dala še eno svečko canasten...sam pa ni nič rekla, da ne bi smeli zalivat rožice....user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 16:39:44   
detelja
sam res...marca so se kar vrstili porodi zdaj pa je nekam mir...a so se naši user posted image  zbali potresa, ki je bil poleg rima??user posted image user posted image user posted image  sicer pa pride v čet. teta luna pa mislim, da bomo šle kot po tekočem trakuuser posted image user posted image user posted image user posted image


brigita a si ti vidla kako pooblastilo si dobila včeraj od mene????user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:00:01   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sam res...marca so se kar vrstili porodi zdaj pa je nekam mir...a so se naši user posted image  zbali potresa, ki je bil poleg rima??user posted image user posted image user posted image  sicer pa pride v čet. teta luna pa mislim, da bomo šle kot po tekočem trakuuser posted image user posted image user posted image user posted image


brigita a si ti vidla kako pooblastilo si dobila včeraj od mene????user posted image user posted image user posted image user posted image


Na moj predloguser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:40:39   
nmag
No tako sem jamrala,da se me je mogoče usmililo,že od treh imam popadke,kateri so sedaj postali kar močni in čakam moža da pride domov ter me odpelje v P,bomo videli kaj bo,se vam javim kasneje,če ne pa tako obvestim,mogoče pa res zamenjam BrinoBA,ki je šla danes domov.

_____________________________

Moji sončki Nejc...Matic...Ana...Gregor...prišla je pa še Karolina

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:46:29   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: nmag

No tako sem jamrala,da se me je mogoče usmililo,že od treh imam popadke,kateri so sedaj postali kar močni in čakam moža da pride domov ter me odpelje v P,bomo videli kaj bo,se vam javim kasneje,če ne pa tako obvestim,mogoče pa res zamenjam BrinoBA,ki je šla danes domov.



user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo nmga, držim pesti, očitno boš v zelo kratkem 5ič mamica...drži seuser posted image user posted image user posted image   user posted image  Pa fajn opravi!!

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:47:49   
štorkljica
[

< Sporočilo je popravil štorkljica -- 6.4.2009 17:50:23 >

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:48:59   
štorkljica
š

< Sporočilo je popravil štorkljica -- 6.4.2009 17:50:55 >

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:49:31   
štorkljica
Ej kaj sem jaz nardila...šit...tale RR je res znanstvena fantastikauser posted image

Napisala sem 5 istih postov in jih objavila - nevede, zdaj jih pa moram preurejat....pardon ker s takimi posti smetim temo....

< Sporočilo je popravil štorkljica -- 6.4.2009 17:52:19 >

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:49:44   
štorkljica
eeee

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:55:21   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: nmag

No tako sem jamrala,da se me je mogoče usmililo,že od treh imam popadke,kateri so sedaj postali kar močni in čakam moža da pride domov ter me odpelje v P,bomo videli kaj bo,se vam javim kasneje,če ne pa tako obvestim,mogoče pa res zamenjam BrinoBA,ki je šla danes domov.


Držim pestke, da bo porod čim lažji, vama z bebijem pa želim veliko zdravja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čim prej nam sporoči lepo novičko, me pa dihamo s tabo.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:55:29   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: nmag

No tako sem jamrala,da se me je mogoče usmililo,že od treh imam popadke,kateri so sedaj postali kar močni in čakam moža da pride domov ter me odpelje v P,bomo videli kaj bo,se vam javim kasneje,če ne pa tako obvestim,mogoče pa res zamenjam BrinoBA,ki je šla danes domov.


Držim pestke, da bo porod čim lažji, vama z bebijem pa želim veliko zdravja. Čim prej nam sporoči lepo novičko, me pa dihamo s tabo.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
6.4.2009 17:55:35   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: nmag

No tako sem jamrala,da se me je mogoče usmililo,že od treh imam popadke,kateri so sedaj postali kar močni in čakam moža da pride domov ter me odpelje v P,bomo videli kaj bo,se vam javim kasneje,če ne pa tako obvestim,mogoče pa res zamenjam BrinoBA,ki je šla danes domov.


Držim pestke, da bo porod čim lažji, vama z bebijem pa želim veliko zdravja. Čim prej nam sporoči lepo novičko, me pa dihamo s tabo.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?