|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 6:13:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja
 
lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu brigita23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 6:17:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja in šment ni se zlagal user posted image
 
lahko vrjameteuser posted image


Je blo kr par krepkih,...... Pismo ej!!!!


Varal jo je, udaril jo je... da bi bil moj bi mel že luleka ovitega okol kljuke in rafal sredi čela.



To Junona to! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 6:20:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Samo toliko  da vam javim ,da ob tej uri ne b om poošiljala Junoni SMS in jo po kaki možnosti zbudila k lepo spi-jaz itak ne morem kj veliko



Samo zaradi tako vesele novičke se splača  vstat saj je naša nmag postala mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem vas prebrala za nazaj in hvala vsem ,da ste z mano ko pa bom lahko se vam javim več..lp



user posted image user posted image user posted image Čestitke za nmag in njeno bebico user posted image !

Sonček me smo pa s tabo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 6:24:26   
Anonimen
Vidim, da kar sama polnim strani ... mater, kdo me bo pa bral user posted image  user posted image  user posted image . Se grem še malo stisnit k dragemu, preden odhiti iz postelje user posted image .

Vse, ki imate danes preglede: SREČNO IN USPEŠNO user posted image user posted image user posted image .

Pa se slišimo kasneje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 6:54:44   
detelja
user posted image

07.04
Pat74
Artičoka
duda1 -CTG
L&L -amnio
klavdyk
Sonček 85 CTG
blueeyes
vud
angelito


user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 6:55:25   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Sporočam vam da  se je danes ob 3.03 rodila naša princeska Karolina  težka 4350g in velika 54 cm z mamico  sva ok in ko prideva domov vam  poročava porodno zgodbo, slikca  sledi.Srečno ostalim.
lp

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEEEEEEE MAMICI V 5user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 6:57:49   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Grem tamalo spat dat, pol pa pred TV in mogoče še malo na možekauser posted image  Bomo videli...dajmo se presenetituser posted image

Jutri se spet kaj pišemo.

Lahko noč vsem skupaj!


A nam lušte delaš?user posted image user posted image user posted image user posted image



No, bom pa še jst lušte nardila....končno in res končno sm tud jst skalala po možeku....in obratno.......juhuhu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Madonca, vidva sta pa to kar hitra! user posted image user posted image user posted image A ne priporočajo, da 6 tednov po porodu naj ne bi bilo nič user posted image ? Če je pa tako, pol pa nam ne bo treba čakat na junij, jupi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hitri al ne pasalo pa jeuser posted image user posted image user posted image . Vem, da priporočajo, ampak to je samo priporočilo. Pač...čišče nimam več, boli me ne nič več. Zakaj pa pol ne biuser posted image user posted image user posted image user posted image ? Če se počutiš, da bi user posted image , mislim da ni oviruser posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 7:00:28   
detelja
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image








_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 7:01:34   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Grem tamalo spat dat, pol pa pred TV in mogoče še malo na možekauser posted image  Bomo videli...dajmo se presenetituser posted image

Jutri se spet kaj pišemo.

Lahko noč vsem skupaj!


A nam lušte delaš?user posted image user posted image user posted image user posted image



No, bom pa še jst lušte nardila....končno in res končno sm tud jst skalala po možeku....in obratno.......juhuhu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo naša miška.....je pasal a ne??user posted image user posted image user posted image ..čuj kaj pa lulika je ista ali je kaj večja?...no pač me zanima, jst sem tak firbec, pa prvorodka sem pa ne vem kak to zgleda poluser posted image user posted image

Res, ne morem ti povedat, kako je to pasalo...user posted image user posted image user posted image user posted image .
Kar se tiče lulike, bi pa morala mojga user posted image vprašatuser posted image user posted image user posted image user posted image on je mel opravka tam spodajuser posted image user posted image user posted image user posted image . Ma ni nč reku, zgleda, da lufta ni blouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak ti si čutila isto kot prej? Baje ene ženske po porodu še bolj uživajo oziroma je seks drugačen, boljši (pa ne samo zato, ker že dolgo niso, ampak trajno boljši user posted image ). Jaz sicer verjamem, da je vse v glavi, toda kaj veš, morda pa spremenjena muca kaj vpliva user posted image user posted image . No, vsaj upam, da na bolje user posted image user posted image user posted image .


Jst sploh ne vem kako je bilo že prej, ker tega je toliko časa nazaj, da res ne pomnimuser posted image user posted image user posted image .
Blo je pa norouser posted image user posted image user posted image user posted image lepo. Kako bo naprej pa še ne vem, upam da vsakič takoooooo.user posted image user posted image user posted image

Zato, ti žal ne morem prav odgovoriti bolj konkretno in verodostojno na tvoje vprašanje.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 7:02:44   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image









Ma kako si ti pridna. Vsako jutro poskrbiš za naše trebuščkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 7:04:06   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Sporočam vam da  se je danes ob 3.03 rodila naša princeska Karolina  težka 4350g in velika 54 cm z mamico  sva ok in ko prideva domov vam  poročava porodno zgodbo, slikca  sledi.Srečno ostalim.
lp

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEEEEEEE MAMICI V 5user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



iiiiiiiiiiiiiiiiiiii iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image  karolina pa je tudi prava babncauser posted image user posted image user posted image user posted image  močna in veliikauser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 7:06:17   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, v bližini moje hiše sta se pravkar sprehajala dva porodničarja. Pa sem ju vprašala, če bi pomagala kolegici pri porodu, če slučajno njen odpove...user posted image in sta čisto navdušenauser posted image user posted image user posted image ...tako da, izvoli.user posted image user posted image user posted image



user posted image


user posted image



Junona, kako si ti prijazna. user posted image user posted image user posted image Sam' da ne bo pol detelja hotela kar v P ostat? user posted image user posted image user posted image Ali pa bo na koncu imela 10 otrok, drugega za drugim, samo da bo lahko z njima rojevala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ja, se res zna zgodit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



če bo detelja prej rodila...bi si jih pol še jst rezerviralauser posted image user posted image user posted image user posted image ....mmmm, sta kr fletnauser posted image user posted image


Kaj veš, kaj bo detelja delala z njima? Misliš, da bosta še uporabna? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



packe...sem vedela, da ko mačke ni doma miši ful plešejo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pri porodu velkega otroka pa res rabim ful "materiala", da se vse zmehča in pripraviuser posted image user posted image user posted image user posted image  ponavadi je tolk pomočnikov pa se nobena tolk ne grebe za njih kot se grebete za ta moja dva...zdaj ne vem, če sta tako slastna, ker sem ju dobila za darilo ali kaj? ali mi pa sam mal ve lisice nagajateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 7:09:13   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Junonca a si ti mela tudi Dalacin 20mg/g vaginalna krema...7 takih ampul za v nožnico, pol pa še svečkeuser posted image


Js sem mela Gyno Daktarin svečke, 7 jih je blo.



Aha, no pol mam jst neki drugauser posted image user posted image ....rita, ja vredu no...veš kaj hemeroidi niso zginal, ne bolijo pa več oz. sem se že navadla nanje, je pa res da če pa sem cel dan pokonci pol pa jih zvečer malček bolj čutim.user posted image

Kako pa ti, pa tvoj buši...ej jst tak zatekam cela tudi v obraz...sem si tak hecna s tem podbradkom, ko ga prej nisem nikoli mela, da se sama sebi smejim ko se zjutraj mažemuser posted image user posted image user posted image user posted image ...pol pa rečem mojmu, a nisem seksi nouser posted image user posted image ...bi si lahko lepšo mamiko želeluser posted image user posted image user posted image


Meni se tudi zadnje dni moj obraz zdi nekako sumljivo okrogel user posted image user posted image user posted image . Toda sem se kar malo slepila, da jaz pa se že nisem zredila v obraz user posted image user posted image user posted image . Toda saj to je samo voda, ki bo že prvi dan po porodu šla vstran. user posted image user posted image user posted image



ti si vsaj okrogla...jaz pa flekava kof flekasta kravauser posted image user posted image user posted image user posted image  ej ful imam teh nosečniških flekov...gin. rekla, da je treba počakat, da bo mimo porod itd...pa pol če ne bodo izgnili naj grem k dermatologu...drugače pa naj uporabljam kremo za sončenje z visokim faktorjem....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 7:11:36   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja
 
lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz sem mojemu tudi povedala svoje...sem mu rekla, če se želi ****t okrog pol naj reče pa greva vsak svojo pot in se lahk cele dneve vlači okrog...zdaj pa ko je otrok na poti itd...pa naj mal premisli, če se splača itd...user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 7:41:30   
tinaaja
Brinaba in nmag -cestitkeuser posted image

no jaz se v petek nisem vrnila domov s pregleda,ampak so me selili direkt v porodni blok,ker sem imela previsok pritisk user posted image tka da sem ze doma 1+1 user posted image in se cartamo na veliko. sploh pa se spet cudim temu malemu cudezu,ki je 9m rastel v meni.

vec ob priliki user posted image grem se cartat s svojo pupo


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:07:42   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Brinaba in nmag -cestitkeuser posted image

no jaz se v petek nisem vrnila domov s pregleda,ampak so me selili direkt v porodni blok,ker sem imela previsok pritisk user posted image tka da sem ze doma 1+1 user posted image in se cartamo na veliko. sploh pa se spet cudim temu malemu cudezu,ki je 9m rastel v meni.

vec ob priliki user posted image grem se cartat s svojo pupo




iiii kako lepo...jaz tudi komaj čakam, da vidim to malo bitjece, ki je iz dneva v dan bolj živahnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:25:39   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
no jaz se v petek nisem vrnila domov s pregleda,ampak so me selili direkt v porodni blok,ker sem imela previsok pritisk user posted image tka da sem ze doma 1+1 user posted image in se cartamo na veliko. sploh pa se spet cudim temu malemu cudezu,ki je 9m rastel v meni.

vec ob priliki user posted image grem se cartat s svojo pupo


Se mi je kar zdelo, da si pobegnila v Rim. user posted image user posted image user posted image Zdaj pa res čim več lepih in mirnih trenutkov s tvojo družinico.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:30:01   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: detelja
iiii kako lepo...jaz tudi komaj čakam, da vidim to malo bitjece, ki je iz dneva v dan bolj živahnouser posted image user posted image user posted image user posted image


Detelja mi2 greva pa po svoje bebije v P čez vikend. Boš videla user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:36:08   
brigita23
DOBRO JUTRO PUNCE
 
Kako smo pančkale??? Mi danes kar vredu proti ostalim nočem, razen nekajkrat me je v nogi tako zgrabil krčuser posted image , da me še zdej noga boli.

Kako sem bila vesela ko sem pogledala na temo rodili smo in sem videla da smo dobili še eno aprilsko lepotičko....zato še enkrat čestitke za Karolinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
No zunaj pa se nam zopet kaže lep sončen dan, ki ga je za izkoristit....jst bom šla malo v City Center, pa mal na kavico potem pa kosilo...kak fajn da imam za danes že gotov golaž, samo še solatko zraven in široke rezance pa je kosilo gotovouser posted image .
 
Mi je včeraj prijateljica, ki je urednica enega radia poslala en full super program za delanje albumčkov, knjig, kolažov,...itd
Pa sem se odločila, da naredim spominsko knjigo svoje nosečnosti...a veste kok super prideuser posted image ...res lepo, jo bom danes dokončala, naročila in potem jo dobi moj dragi poleg majčke ko rodimuser posted image user posted image user posted image user posted image ....
 
Pa še lep spomin za kasneje jeuser posted image ....
 
Če katero zanima sem dala spodaj povezavouser posted image
 
 
http://www.digifot.com/fotoknjiga/


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:37:34   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

IZVIRNO SPOROČILO: detelja
iiii kako lepo...jaz tudi komaj čakam, da vidim to malo bitjece, ki je iz dneva v dan bolj živahnouser posted image user posted image user posted image user posted image


Detelja mi2 greva pa po svoje bebije v P čez vikend. Boš videla user posted image



hehe...moj tudi pravi, da bo 12. akcija...sam jaz bi pa rada na rok rodila...pa več ne vem kaj naj delam...najprej se mu je ful mudilo (bebiju mislim) zdaj pa štrajka...izgleda, da mu je ful lepo v mamicinem buščijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  me zanima, če bo luna kaj pripomogla...študiram, da bi si šla malinov čaj kupit...sam kaj ko gin. pravi, da če ni pripravljeno lahk delam kar čem pa se ne bo nič spremenilo...pol pa ne preostane drugo kot, da čakamouser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:37:56   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Samo toliko  da vam javim ,da ob tej uri ne b om poošiljala Junoni SMS in jo po kaki možnosti zbudila k lepo spi-jaz itak ne morem kj veliko



Samo zaradi tako vesele novičke se splača  vstat saj je naša nmag postala mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem vas prebrala za nazaj in hvala vsem ,da ste z mano ko pa bom lahko se vam javim več..lp



hvala sonček naš....super novička....upam da se čimprej vrneš na rruser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:41:35   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Dobro in še nočno jutro drage babuške user posted image !

Sem mislila, da sem zgodnja, pa vidim, da so jutranje ptice že pokonci user posted image . Ponavadi se ob tej uri malo premetavam in potem zaspim, toda danes sem pa kar vstala. Kako mi je žal, da ne znam pripeti fotkic (Sonček na pomoč! user posted image ), bi lahko malo pomagala detelji z zajtrkom user posted image . Vam pa zato pošiljam eno jutranjo spomladansko rožico user posted image , tistim, ki spite, sanje o idilični plaži user posted image (ste v bikinkah, brez trebuščka in noro seksi user posted image ), za lačne eno svežo torto user posted image (sem jo ravnokar spekla user posted image ) ... aja seveda pa ne sme manjkati jutranja kavica user posted image (tega smajlija, ki kuka iz šalčke, pa nikar ne pojejte, ker je ful prijazen user posted image ). A sem vsaj malo zadovoljila vaše potrebe? user posted image
Grem malo prebrat za nazaj, sem videla, da ste bile kar pridne zvečer user posted image . Peti del očitno kmalu user posted image !








jutro tudi tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image ....sem sanjala danes pa res bikinke, pa sem bla tak suha kot pred porodom, tak da mi je moj reku, kak maš ti seksi rito pa si komi rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....sanje, svaštauser posted image user posted image .

kar se tiče slikic pa greš npr. najdjdi.si. vpišeš v iskalnik shrani.si. se ti odpre programček z njim poiščeš sliko, jo preneseš in potem od tam kopiraš....sej te program sam vodi, kr poskusi ni težkouser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:43:24   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

NenaLena pri meni je z urinom isto jauser posted image ....imaš prav morda je res to, sam jst mam vedno slab urin, pa veš kaj mene zelo muči...imam namreč odpor do javnih stranišč in jst tam ko moram it v bolnici lulat, se že itak moram full psihično pripravit, potem pa še komaj spravim par kapljic iz sebe, četudi me zelo tiščiuser posted image ...in kako naj jst potem dam srednji curek, če ga niuser posted image user posted image user posted image user posted image  Ne vem no, pa zdej sem dobla eno kremo ko si jo moram 7 večerov zaporedoma dajati v nožnico, nato pa še svečkeuser posted image ...pa me sploh ni vaginalno gledala.
Bo že, a ne Nenčiuser posted image


A pa imaš drugače prozoren urin čez dan? Oziroma te kaj peče, ko lulaš oziroma se ti zdi, da bi imela kakšne probleme z nožnico? Ker če se tebi zdi vse ok, bi jaz kar preskočila to kremico ... ampak to se moraš sama odločiti. Jaz sem takšna, da ne verjamem vsemu, kar mi dr. naročijo. Ko sem bila 5t noseča, sem tudi krvavela, pristala v bolnici tri dni, so mi dali neke ženske hormone, ki bi jih naj jedla celo 3 mesece, toda sem na svojo roko prenehala po enem tednu, ker se enostavno nisem dobro počutila po njih. Sem se takrat orng zjokala, svojemu bebiju napisala pismo in popolnoma zaupala naravi, da se bo zgodilo to, kar se mora. Nekako ne maram tablet in glede na to, da imam še 14 dni do poroda in je zaenkrat z Elo vse ok, sem spet dobila potrditev, da sem se pravilno odločila. V glavnem, morda malo več pij in če imaš čez dan ok urin in nimaš nobenih drugih težav, jaz mislim, da je škoda živčkov za sekirancijo. Raje pobožaj svojega bušija in svoji bebici povej, kako zelo jo imaš rada, pa bo več koristi user posted image user posted image user posted image . Pa pri G se zmeni, da daš urin nekje bolj sredi dopoldneva, zjutraj pa se natankaj z vodo. Tako da boš potem imela tako poln mehur, da ne boš mogla počakati na srednji urin user posted image user posted image user posted image .



jooooooooooo......hvala Nena, ti vedno najdeš take lepe besede, da je človeku lažjeuser posted image user posted image user posted image ....ja res imam čez dan urin čist, pa razen da se mi je zdej proti koncu povečal izcedekuser posted image .....nimam nobenih problemovuser posted image user posted image user posted image . Svojga bušija pa itak skos božam, pa cartam pa se pogovarjam z njim, pa ati ga lubčkauser posted image .


Hvala user posted image ... Saj zato pa smo tukaj, da si pomagamo, a ne? user posted image Ni kaj, če babnice ne bomo znale držati skupaj in bomo pustile današnji družbi, da iz nas naredi zavistne tekmovalke namesto Sestre, smo vse na izgubi. Mi je glede povezanosti med ženskami zelo odprla oči knjiga "Ženske, ki tečejo z volkovi" (avtorica Clarissa Pinkola Estes), ki je zame ženska biblija. Bi jo po mojem mnenju morala prebrati vsaka ženska. No vsekakor bo to obvezno čtivo za Elo user posted image .

Če se ti je povečal izcedek, potem je morda res fajn, da si pomagaš s svečkami in kremico, vendar v osnovi je pa fajn, da poslušaš svoje telo. Pa super za čist urin user posted image ! To, da božaš svojega bušija in ga z atijem lubčkata, pa tako vemo, saj kaj pa naj človek pričakuje od tako tople osebe kot si ti. user posted image Se mi zdi, da smo se tukaj na rr tako našle samo takšne tople ženske user posted image . Saj zato pa se imamo tako fajn user posted image user posted image user posted image .



hvala Nenči...sonček siuser posted image , za knjigo sem že čula, nisem je pa še prebrala, jo bom zagotovo, če jo priporočašuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:44:20   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Junonca a si ti mela tudi Dalacin 20mg/g vaginalna krema...7 takih ampul za v nožnico, pol pa še svečkeuser posted image


Js sem mela Gyno Daktarin svečke, 7 jih je blo.



Aha, no pol mam jst neki drugauser posted image user posted image ....rita, ja vredu no...veš kaj hemeroidi niso zginal, ne bolijo pa več oz. sem se že navadla nanje, je pa res da če pa sem cel dan pokonci pol pa jih zvečer malček bolj čutim.user posted image

Kako pa ti, pa tvoj buši...ej jst tak zatekam cela tudi v obraz...sem si tak hecna s tem podbradkom, ko ga prej nisem nikoli mela, da se sama sebi smejim ko se zjutraj mažemuser posted image user posted image user posted image user posted image ...pol pa rečem mojmu, a nisem seksi nouser posted image user posted image ...bi si lahko lepšo mamiko želeluser posted image user posted image user posted image


Meni se tudi zadnje dni moj obraz zdi nekako sumljivo okrogel user posted image user posted image user posted image . Toda sem se kar malo slepila, da jaz pa se že nisem zredila v obraz user posted image user posted image user posted image . Toda saj to je samo voda, ki bo že prvi dan po porodu šla vstran. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst se tudi s tem tolažim

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 8:47:40   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

DOBRO JUTRO PUNCE
 
Kako smo pančkale??? Mi danes kar vredu proti ostalim nočem, razen nekajkrat me je v nogi tako zgrabil krčuser posted image , da me še zdej noga boli.

Kako sem bila vesela ko sem pogledala na temo rodili smo in sem videla da smo dobili še eno aprilsko lepotičko....zato še enkrat čestitke za Karolinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
No zunaj pa se nam zopet kaže lep sončen dan, ki ga je za izkoristit....jst bom šla malo v City Center, pa mal na kavico potem pa kosilo...kak fajn da imam za danes že gotov golaž, samo še solatko zraven in široke rezance pa je kosilo gotovouser posted image .
 
Mi je včeraj prijateljica, ki je urednica enega radia poslala en full super program za delanje albumčkov, knjig, kolažov,...itd
Pa sem se odločila, da naredim spominsko knjigo svoje nosečnosti...a veste kok super prideuser posted image ...res lepo, jo bom danes dokončala, naročila in potem jo dobi moj dragi poleg majčke ko rodimuser posted image user posted image user posted image user posted image ....
 
Pa še lep spomin za kasneje jeuser posted image ....
 
Če katero zanima sem dala spodaj povezavouser posted image
 
 
http://www.digifot.com/fotoknjiga/



ta hudič pa boli...veš kaj sem si jaz zadnjič naredila, ko sem imela take hude krče v nogah...šla sem pod tuš pa sem si pod toplo vodo masirala mišice pa me je pol manj bolelo cel dan...pa mal izmenjuj toplo/hladno vodo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?