|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vozički Jane
3.2.2009 13:18:42   
lindy
Men je lupinica čist vredu, nobenih problemo z zapenjanjem in pripasovanjem!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vozički Jane
9.2.2009 19:55:52   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: sonček10

Ali mogoče ve katera, kje bi se dalo videti novo kolekcijo (2009) vozičkov Jane?
Kje jih prodajajo v Italiji? Pri nas mislm, da je uvoznik za njih pikapolonica sam zaenkrat še nimajo novih modelov.
Za kolekcijo 2008 pa naj se ne bi dalo dobiti barve oranžno_rjavo user posted image  user posted image  Če katera ve, kje se jo da dobiti naj kar napiše. Pošiljam izgle iz kolekcije 2008, ki se jo naj ne bi dobil več http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/jane/jane-slalom-pro-formula-strata-h65/05177-658420421131374.

Hvala za inf.




tudi v celju v pikapolonici so ga še imeli


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček10)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vozički Jane
16.2.2009 17:03:06   
Anonimen
Nove barve so že znane. V bistvu gre za stare, samo malo drgače skombinirane. Original kataloga še ni imel v PIkapolonici, pokazal nama je samo en print, kaj se pričakuje. Je pa rekel, da ni nujno, da bodo kmalu vse barve v Slo. Še te, ki bido, bodo zelo pozno, zato bova midva vzela staro barvo -pa še malo ceneje so jo obljubili.

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vozički Jane
18.2.2009 22:12:01   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: mandreja

Jaz sem tudi goreča privrženka tega vozička, me pa res matra tale lupinica user posted image user posted image user posted image user posted image
Slišim samo slabe stvari ali je to Rebel ali Matrix ali pa morda že ta nova mislim da Strata, vse imajo velike probleme in se sprašujem, kaj naredit? Koliko dejansko sloh daješlupinico ven in noter ali jo pustit skoz v avtu in jemati ven samo otroka? Katero lupinico potem da je vse skupaj lažje? HELP

Pa še to, če katera slučajno prodaja ta voziček ali pozna koga, jaz bi kupila rabljenega, ker so mi novi nekako predragi a vem da bi se dalo dobiti še kakega dobro ohranjenega. HELP (ja tuki tud user posted image )

Pa lepo nedeljo



Problem pri Jane je lupinica - Strata. Tako kot je že napisala Meta, enostavno premajhna je. Montaža lupinice v avto se mi ne zdi tak problem. Se hitr navadiš.  Problem je, ker je tako ozka.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vozički Jane
27.2.2009 10:33:39   
Steffi
Pozdravljene,

A je mogoče katera naročila voziček prek O-BABY in v kakšnem času, ga je dobila ter a dostavljajo tudi v Slovenijo brez poštnine?

Kaj pa velikost tega vozička, a gre v manješe avte? Zanima me a ima katera avto peugeot 207 ter kako je z spravljanem košare Capazo v avto? Košara je kar precej velika.

Hvala.

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vozički Jane
1.3.2009 20:11:31   
lana17
Pojdi v Pikapolonico in poskusi. Košaro dam na sprednji ali na zadnji sedež, odvisno kje imam lupinico.

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vozički Jane
1.3.2009 20:50:36   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Pozdravljene,

A je mogoče katera naročila voziček prek O-BABY in v kakšnem času, ga je dobila ter a dostavljajo tudi v Slovenijo brez poštnine?

Kaj pa velikost tega vozička, a gre v manješe avte? Zanima me a ima katera avto peugeot 207 ter kako je z spravljanem košare Capazo v avto? Košara je kar precej velika.

Hvala.


jaz sem naročila preko o-baby in sem dobila voziček v 5 dneh oz. cca. 1 teden. Nakup se obrestuje, cenovno in časovno! user posted image
poštnina pa je 10€.


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vozički Jane
10.3.2009 12:37:31   
miska2004
V Pikapolonici (na Rudniku) imajo že "katalog" za 2009, v bistvu samo prikazane športne vozičke; vse barve so kombinirane s črno, s tem, da črna barva prevladuje, medtem ko so drugi barvni odtenki v manjšini (mislim da samo sedalni del in hrbtni del). Meni osebno pretemno. Za košare in lupinice pa ne vejo, kakšne bojo. Aja, dobijo jih pa baje konec meseca.

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vozički Jane
19.3.2009 14:01:24   
monty
živjo!

tudi jaz razmiljam o Jane slalom pro, me pa morijo tele debate o majhnosti lupinice Strata. Prodajalka mi je zagotavljala, da če premakneš tisti del zadaj se poveča in je povsem primerljiva z ostalimi. ne vem, vizualno res zgleda manjša samo ko dokler ne stlačiš notri otroka ne veš. pa ne vem ali sem sanjala ali sem nekjel brala da je nek sistem podoben iso fiksu tudi pro jane? sem pa si ogledala filmček tlele
http://www.youtube.com/watch?v=anwW4zUYFdc

in tule
http://www.youtube.com/watch?v=kfQcFIQFI4A&feature=related

če katero zanima. meni se je zdelo kul.

se pa še vedno nisem odločila sploh zato ker je mojmu BUZZ lepši me pa tam skrbi majhnost sšportnega dela. da bi pa dajala 800 € za vozek in pri 10 mesecih otroka kupovala drugega pa se mi zdi spet absurd. jane mislim, da je ful dolgo uporaben ker je velik.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vozički Jane
19.3.2009 18:44:28   
furlica
o Monty imava iste pomisleke...

tudi jaz hodim po trgovinah in gledam te vozičke in res ne vem na katerega naj se odločim.
Buzz mi je zelo všeč, a res ko vidiš tisti športni del, se ti zdi res majhen, še posebno, če sta starša oba 1,8m in če veš da ga boš rabil, ko bo zima in bo otrok v bundi. Sem vidla zadnjič punčko ki ima 1leto in pol, in je glava ji bila 5 cm čez voziček... in to mi je potrdilo, da ta voziček ne bom dolgo rabila...
začela sem gleati speedy, a spet mi ni ne vem kako všeč, tista platna, povsot nekaj strči.
Tudi jaz malo razmišlam o Jane, a bolj iz praktičnega in vrednostnega razloga, ker jaz aprila 2010, ne bi rada kupovala novega vozička.

Jaz si želim imeti prve mesece košaro, da bo otrok noter lahko lepo spančkal in se crtal, novembra, ko bo začela zima pa en športni del z zimsko vrečo, da ga bom zavila in šla na sprehod.

Mogoče bo res to Jane... a kakšne barve pa?

zmeda...

Lahko pa kupim zdaj nekaj za poceni, komplet trio, in drugo leto spomladi quinny zapp... in bo.

Lepo nakupovanje vozičkov vam želim... jaz opažam, da bi morali vse združit in nardit samo enega

lep večer

furlica

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vozički Jane
20.3.2009 10:57:04   
ulsi25
Tudi jaz sem se navdušla nad Jane, vendar me moti lupinica.

Sem si pa zamisla da bi nabavla športni voziček jane slalom pro + košaro ter lupinico maxi cossi.

Zdaj me pa zanima ali je maxi cossi kompatibilna z jane če ne drugače s kakšnim nastavkom??? Ali katera prakticira to kombinacijo in kako se ji obnese?

Papa

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vozički Jane
20.3.2009 11:04:44   
monty
furlica, kmalu bi moraali dobiti nove barve Jane, sicer so bolj dolgočasne ena mi je kr všeč zgleda da bo taka pistacija zelena kombinirana z peščeno. Imajo v Pikapolonici en print kjer se sicer ne vidi najbolje ampak gre. ne vem pa kaj čarajo, da jih še nimajo in internetna stran od Jane še tudi nima kolekcije 2009 gor kar mi je čudno!

mislim, da maxi cosi nikakor ne gre na Jane. vprašaj še v trgovini!

lp.

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vozički Jane
20.3.2009 15:36:36   
Anonimen
ne maxi cosi ne moreš spravit na jane voziček....žaluser posted image .

(odgovor članu monty)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vozički Jane
21.3.2009 10:09:34   
furlica
monty, jaz nisem vedla, da imajo za priti ven nove barve. Meni za enkrat mi sta všeč rdeč ali beš.
Meni mi blago ni prav ščeč, k je tako mehko... ma mogoče za ta male bo to super.
v aprilu pa akcija po trgovinah. Zdaj imam še dosti dela in ne uspeva z možem it.
Če ne bom vzela quini buzz in stop. ne študiram več.

lep vikend

furlica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vozički Jane
21.3.2009 12:51:55   
irenaa
Pozdravljene, dobila sem link, ki vas popelje na spletno stran, kjer so že objavljene nove barve vozičkov Jane 2009. user posted image   Pa veselo ogledovanje.  http://www.stroller.ru/jane_list_2009.php

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vozički Jane
22.3.2009 19:48:37   
urshak
jaz sem vzela jane slalom pro matrix, kjer je lupinica (avtosedež) in košara v enem. Tu pa ni strahu, da bila premajhna. Pa še akcijo imajo v Pikapolonici, sem jo dobila 80€ ceneje.

(odgovor članu irenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vozički Jane
22.3.2009 22:03:47   
Muca83
Jaz se tudi zelo ogrevam za jane voziček - trikolesnik. Kar sem do sedaj gledala (ampak sem samo po netu in za ljudmi, ki vozijo vozičke po cesti user posted image ) mi je res najlepši. Nove barve so mi pa sploh super, boljše od 2008 user posted image user posted image Moder ali oranžen mi je ful všeč.
A katera ve, kdaj bodo nove barve na voljo v Sloveniji? Jaz imam na srečo še kar nekaj časa in v tem času upam, da bodo. Ampak se pa bolj nagibam k nakupu košare in športnega dela, brez lupinice. Ker jih vsi bolj kot ne grajajo in bom pomoje raje kar Maxi cosi lupinico kupila, saj je vseeno če ne gre na voziček, bom otroka pač prestavila v košaro.
No, tko zdaj razmišljam, bom videla kaj bo končna odločitev. Druga opcija je pa ABC design 3 tec, ker ga imata prijatelja in sta tudi ful zadovoljna. Ampak meni je Jane res user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vozički Jane
24.3.2009 8:56:49   
loncica
Tudi matrix ni prav velika. Naš ni bil extra velik, pa mu je bila pri 4m že premajhna. Matrix je najslabše ocenjena lupnica, mislim da ima prav oceno nepriporočljivo na amzs oz adac testih. Mi je za v avto nikoli nismo uporabljali.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vozički Jane
24.3.2009 11:39:35   
Belen
pozdravljene,
mi smo bli na začetku mes.v Monfalcone. voziček Jane pri nas v pikapolonici za dwojčke je točno 1000 eur. V italiji pa 840 eur. user posted image  welika razlika..... torej koplet tris - športni del, košara + lupinica.....X2 seweda user posted image


torej w italiji nowih barw nimajo, imajo pa katalog 2009..... če sm iskrena barwe mi niso wšeč.....oz. imajo samo 3 na razpolago in sicer.... plawo temno,kot je sedaj (skoraj črna), rdeča in siwa neka mišnja..... ki mi ni wšeč.... iste so kot lani razen razlika je da imajo neko mičkeno plastično okence user posted image ... cena ker je now model pa je.... 10% weč.... in še ne wejo, če jih sploh dobijo oz.kdaj jih bodo dobili......
zato swa midwa naročila model 2008....jenas-oranžen.... meni je wšeč...ker skoraj nihče je nima.....
pa še midwa pričakujewa user posted image  user posted image  in morewa imet prej,ki ne weš nikokli kdaj rodiš ... user posted image


to je to,če sm kateri kej pomagala user posted image

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vozički Jane
25.3.2009 12:39:14   
tia12

O FUJ, FUJ, FUJ, FUJ......Sploh niso lepe barve...čisto nič živahne....bljak....kolekcija 2008 je lepša.

Vsaj meni. Imam pa oranzno rjavega.....


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vozički Jane
25.3.2009 16:20:26   
Adelina
Jaz pa bi rada vprašala, kako se nastavi nagib pri košari Cappazo pro oz. ali se to nastavi na vozičku ali na košari? Sem namreč kupila rabljeno košaro, pa ni navodil zraven, težit pa tud nočem zanje, ker itak ne vem, koliko je ta nagib uporaben.

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vozički Jane
1.4.2009 19:24:52   
Alja_
Pozdrav!

Morda bo komu koristila moja informacija.

Sama sem narocila voziček Slalom pro in košaro Cappazo pro (kolekcija 2008) na www.O-Baby.de.

Vključuje vse (torbo, dežno prevleko, tlacilko, globoko košaro) razen lupinice.
Tak set v Pikapolonici je JANE SLALOM PRO FORMULA STRATA in cena je 760€.

Sama pa sem tule plačala 474€+poštnina 9,5€, skupaj 483,5€. Provizija na banki za plačilo v tujino je bila 2,24€ (NKBM).
Če bi še vzela lupinico Strata, bi bila cena 622,5€ (vključno s poštnino).

Poslala sem le mail na njihovo stran, da ne zelim placati s Paypalom ampak preko bancnega transferja. Bili so zelo prijazni in mi odgovorili, da gre tudi tako kot zelim sama in se nekaj drugih info, kar me je zanimalo. Poslala sem mail za narocilo, oni pa so mi poslali potrditveni mail, da moram v roku 3 dni plačati, ker tako dolgo velja rezervacija.
Sedaj se samo cakam 3-5dni, da ga dobim na dom.
LP


(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vozički Jane
1.4.2009 19:41:06   
nebo
Alja hvala za informacijo, tudi sama se zanimam za ta voziček, brez lupinice.

Prosim javi, ko ga dobiš.

(odgovor članu Alja_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vozički Jane
7.4.2009 10:57:27   
monty
belen, samo ta jeans oranžna je možna samo pri Nomadu a ne?

jaz bom vzela Slalom pro in so res čudne barve te ta nove. a katera ve če se da v Pikapolnici naročit samo lupinico Strata ta novo, če bi recimo športni del in Capazzo pro naročila po netu. ker jaz se zagrevam malo za rdeče zelenega mislim, da je celo 2007 barva. sem pa opazila, da so letnik 2009 malo drugače oblazinjeni, sedalni del je bolj, hrbtišče pa se mi zdi malo manj???

je katera gledala to. pa ni mi všeč ker je zdaj okenček samo ob strani in od zgoraj ne vidiš več bebice, prej je bil cel prvi del strehice prozoren!

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vozički Jane
7.4.2009 10:59:45   
Belen
monty.... ne ni... je ta barwa jenas-oranžna samo za dwojčke..... ta now.... matrix pro twin two.... mislim da za enega user posted image  ne obstaja ta barwa.... user posted image
sicer pa...pogle, ampak sm skori 100%....
mi smo ga šli w 5ek iskat, barwa na netu mi ni bla wšeč, w žiwo je lepši user posted image

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?