|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 11:35:52   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


Glasovi za  APRILSKE user posted image IN user posted image

 NENA
SONČEK
JUNONA
M..tina
KPMK
DETELJA
MIŠKA 2006
BRIGITA23



Jst bi vprašala, če je katera proti temu naslovu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 11:54:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

DOBRO JUTRO PUNCE
 
Kako smo pančkale??? Mi danes kar vredu proti ostalim nočem, razen nekajkrat me je v nogi tako zgrabil krčuser posted image , da me še zdej noga boli.

Kako sem bila vesela ko sem pogledala na temo rodili smo in sem videla da smo dobili še eno aprilsko lepotičko....zato še enkrat čestitke za Karolinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
No zunaj pa se nam zopet kaže lep sončen dan, ki ga je za izkoristit....jst bom šla malo v City Center, pa mal na kavico potem pa kosilo...kak fajn da imam za danes že gotov golaž, samo še solatko zraven in široke rezance pa je kosilo gotovouser posted image .
 
Mi je včeraj prijateljica, ki je urednica enega radia poslala en full super program za delanje albumčkov, knjig, kolažov,...itd
Pa sem se odločila, da naredim spominsko knjigo svoje nosečnosti...a veste kok super prideuser posted image ...res lepo, jo bom danes dokončala, naročila in potem jo dobi moj dragi poleg majčke ko rodimuser posted image user posted image user posted image user posted image ....
 
Pa še lep spomin za kasneje jeuser posted image ....
 
Če katero zanima sem dala spodaj povezavouser posted image
 
 
http://www.digifot.com/fotoknjiga/



Kako super za kosilo user posted image ! Pa albumček je tudi odlična ideja. user posted image user posted image user posted image Saj to je tisti program, ko daš noter svoje slikce, potem pa ti naprintajo knjigico? Mislim, da sem to videla pri meni mamici, je naredila za bebija in ful dobro pride - ima otroček kar svojo knjigico.

(odgovor članu brigita23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 11:54:44   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


Detelja, upam, da ti flekci, ki ti nagajajo kmalu izginejo.

Hvala za slasten zajtrk.user posted image user posted image user posted image

Glede norme - čisto prav, da si jo postavila. Zdej maš pa že tako velik status tukaj, ker si tako skrbna z zajtrki in pomočniki, da se lahko tudi razjeziš.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a veš, da sem za vse skup dala tolk moči, da sem ob 10 že ponovno zadremala in  sem do pol 12 spala...user posted image user posted image user posted image user posted image  sicer pa je res..tako visok status sem si tudi priborila pa moj poroden status je tudi že zelo velik...naš user posted image  pa miga tako,da ne vem, če ne bo prej prišel ven iz trebuha kot pa tam spodaj iz rožiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 11:56:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Dobro in še nočno jutro drage babuške user posted image !

Sem mislila, da sem zgodnja, pa vidim, da so jutranje ptice že pokonci user posted image . Ponavadi se ob tej uri malo premetavam in potem zaspim, toda danes sem pa kar vstala. Kako mi je žal, da ne znam pripeti fotkic (Sonček na pomoč! user posted image ), bi lahko malo pomagala detelji z zajtrkom user posted image . Vam pa zato pošiljam eno jutranjo spomladansko rožico user posted image , tistim, ki spite, sanje o idilični plaži user posted image (ste v bikinkah, brez trebuščka in noro seksi user posted image ), za lačne eno svežo torto user posted image (sem jo ravnokar spekla user posted image ) ... aja seveda pa ne sme manjkati jutranja kavica user posted image (tega smajlija, ki kuka iz šalčke, pa nikar ne pojejte, ker je ful prijazen user posted image ). A sem vsaj malo zadovoljila vaše potrebe? user posted image
Grem malo prebrat za nazaj, sem videla, da ste bile kar pridne zvečer user posted image . Peti del očitno kmalu user posted image !








jutro tudi tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image ....sem sanjala danes pa res bikinke, pa sem bla tak suha kot pred porodom, tak da mi je moj reku, kak maš ti seksi rito pa si komi rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....sanje, svaštauser posted image user posted image .

kar se tiče slikic pa greš npr. najdjdi.si. vpišeš v iskalnik shrani.si. se ti odpre programček z njim poiščeš sliko, jo preneseš in potem od tam kopiraš....sej te program sam vodi, kr poskusi ni težkouser posted image


To so bile gotovo preroške sanje user posted image .

Kar se tiče fotkic, jih na računalnik že znam skopirat, toda ne vem, kako jih pripopam tlele noter. A dam samo Paste, al' kaj? A pa je kakšna omejitev z velikostjo? Hvala! user posted image

(odgovor članu brigita23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 11:59:55   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


IZVIRNO SPOROČILO:  detelja

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja

lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem mojemu tudi povedala svoje...sem mu rekla, če se želi ****t okrog pol naj reče pa greva vsak svojo pot in se lahk cele dneve vlači okrog...zdaj pa ko je otrok na poti itd...pa naj mal premisli, če se splača itd...user posted image



Pa še kak se je skos smejal, prasec....
Pol je pa še reku, da ni važn, zakaj je moški usaril žensko, ampak da je važno, da ona ve, zakaj jih je dobila...Si lahk mislite?user posted image user posted image user posted image


sam njen nasmeh pa je postal kar tak čuden...saj tudi jaz ne vem kako bi odreagirala če bi kja takega izvedela...sam kolk vem je on to že javno povedal takrat ko je bila aktualna kmetija pa je cirila bila kao potencialni kandidat za zmago... sam punce roko na srce veste kolk je tega, da moški okrog namakajo, ko so ženske noseče...sam ej takega prasca bi takoj nagnala...saj pa ni sam moj otrok...zato pa pravim, da je dobr da so moški lahko pri porodu...da vsaj vidijo, kako je to, da ni to kot ko greš na wc pa si mal zaprt...ampak je kar nekaj...baje, da je ful kritik glede te oddaje, ker so baje preveč osebni...sam itak ljudje pa kaj takega najrajši gledamo/gledajo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:03:28   
L & L
Evo mene nazaj iz Kranja. Amnia ok še vse tako kot mora bit in je dr rekel zakaj bi prehitevali če se otroček dobro počuti, hvala bogu da je Dr Gregorač fajn ginekolog in da je opravil nebolečo amnio.
Naslednja amnia v petek 10-tega.
Sem pa tudi že vse zgovorjena z anesteziologom Dr Rozmanom za regionalno anestezijo, tko da samo čakam na datum in to je to.
Čestitke vsem že mamicamuser posted image user posted image user posted image
Ostalim še user posted image pa lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:04:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

[sam plača pride hitro sam gre pa expres...


Detelja tukaj pa se podpišem z debelimi črkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Zadnje 3 plače kaj sem dobila se tak hitro pognala, da sploh nisem mela po 15 več občutka, da sem jo sploh dobilauser posted image  zdaj si spet mislim, da pa ta mesec ne bo tak šlo, ker kao nič večjega ne rabimo, ampak kar kmalu po 10 bo slika spet drugačna in 15 bom suha ko suha južinauser posted image user posted image user posted image


midva se že kar nekaj časa pogovarjava, da bova začela mal šparat pa nama še ni ratalo...na listek si napiševa kaj rabiva iz trgovine a prideva z 100 dodatnimi stvarmiuser posted image  skoz neki več kupiva...glih je moj včerja gledal bančni izpisek pa rekel, da več porabi kot zaslužbi...saj pri meni pa se ful pozna, ker sem bila na bolniški...pa kaj položnice plačaš pa greš v nabiralnik pa je že spet nova položnica...pa skoz so neki obračuni pa ne vem kaj vse ne...zdaj moram še dohodnino plačat...naj gre vse k vragu...


Joj, a smo pri d'narju? Niti mi ne govorit user posted image . Ravno rešujem eno zagato v službi, ko so mi vse mesece, kar sem bila na bolniški, nekaj narobe zaračunali osnovo, mi ni nihče nič javil, včeraj pa pogledam plačo in pol manjša user posted image . So mi kar odračunali ta višek. Mene je pa skoraj kap user posted image , ker tega nisem niti najmanj pričakovala. V glavnem čista štrikancija, tako da bom očitno danes cel dan netu visela, da to rešimo user posted image . Držite pesti, da se bom fajn zmenila user posted image .


(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:08:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


IZVIRNO SPOROČILO:  detelja

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja

lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem mojemu tudi povedala svoje...sem mu rekla, če se želi ****t okrog pol naj reče pa greva vsak svojo pot in se lahk cele dneve vlači okrog...zdaj pa ko je otrok na poti itd...pa naj mal premisli, če se splača itd...user posted image



Pa še kak se je skos smejal, prasec....
Pol je pa še reku, da ni važn, zakaj je moški usaril žensko, ampak da je važno, da ona ve, zakaj jih je dobila...Si lahk mislite?user posted image user posted image user posted image


Tipičen nasilnež, ki verjame, da če ima ženska "dolg jezik", da si zasluži eno. Pač tem čustvenim primitivcem ni jasno, da za nasilje ni izgovora, pa ni važno, kaj drugi govori, počne ... tisti, ki prvi udari, je KRIV. Takšnim pa jaz zato brez slabe vesti rečem čisti primitiv'c. user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:08:41   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, Sonček vas vse lepo pozdravlja, ampak se nekaj časa ne bo javila, ne vem kako dolgo. Ima neke težave, ki jih mora rešiti. Upam, da bo čim prej spet vesela in nasmejana.

Prosim, če datume pregledov pišete barvno in krepko, ker prevzemam njeno nalogo in ker nisem tako veliko na forumu kot Sonček se lahko izgubim.

Hvala.

Zdej grem pa seznamčke uredit.



Upam, da ni kaj resnega in da bo naš Sonček kmalu spet nasmejan in brez skrbi. Sonček s tabo smo



Sem se pogovarjala s Sončkom. Danes ob 12. uri ima CTG, držimo pestke zanjo.


držim pesti...pošiljam ji velik objem....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:10:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srecka82

Jutro babnice.

Na hiterco da se oglasim.

Še vedno sem 2v1, zaprta čeprav je MV že mehek in posteljica že zelo zrela. čakamo na akcijo, ki pa nič ne kaže da bo v teh dnehuser posted image user posted image .

Mene že vse boli: križ, noge, kolki itd. zato se tudi več ne oglašam, ker še sedim komaj.

Verjetno je v tem času ko mene ni bilo na RR že katera postala mamica, zato iz srca čestitam vsem novopečenim mamicam.

Sedaj pa grem nazaj ležat.

pa pa


Srečka mislimo na tebe in ti želimo, da čim prej pride tvoj dan user posted image user posted image user posted image ! Smo pa vse bolj kot ne polomljene in neokretne user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu srecka82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:12:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Tak, js sem kr celo stran popisala.user posted image user posted image user posted image

Zdej grem pa malinov čajček spit in pripravit kosilo.user posted image

Popoldan pa k frizerju.user posted image user posted image user posted image



Oooo, bomo lepi user posted image . Fajn poštimaj, pa frizerju javi, da morajo nosečnici dvakratno zmasirati glavo, ker sta dva user posted image . Toda cena pa samo za enega. user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:13:27   
L & L
10.4 amnio

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:13:32   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


Glasovi za  APRILSKE user posted image IN user posted image

 NENA
SONČEK
JUNONA
M..tina
KPMK
DETELJA
MIŠKA 2006
BRIGITA23



Jst bi vprašala, če je katera proti temu naslovu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz sem mnenja da tiste, katere smo skoz sodelovale pri vsem smo že oddale svoje glas...druge pa bodo itak komentirale šele takrat, ko bo mesec, dva, tri mimo in bo jih šele takrat motilo...tako, da če se strinjate se naj kar naslov spremeni...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:13:42   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


IZVIRNO SPOROČILO:  detelja

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja

lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem mojemu tudi povedala svoje...sem mu rekla, če se želi ****t okrog pol naj reče pa greva vsak svojo pot in se lahk cele dneve vlači okrog...zdaj pa ko je otrok na poti itd...pa naj mal premisli, če se splača itd...user posted image



Pa še kak se je skos smejal, prasec....
Pol je pa še reku, da ni važn, zakaj je moški usaril žensko, ampak da je važno, da ona ve, zakaj jih je dobila...Si lahk mislite?user posted image user posted image user posted image


Tipičen nasilnež, ki verjame, da če ima ženska "dolg jezik", da si zasluži eno. Pač tem čustvenim primitivcem ni jasno, da za nasilje ni izgovora, pa ni važno, kaj drugi govori, počne ... tisti, ki prvi udari, je KRIV. Takšnim pa jaz zato brez slabe vesti rečem čisti primitiv'c. user posted image



O čem je tle debata? Kakšna oddaja? Kje?


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:15:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, Sonček vas vse lepo pozdravlja, ampak se nekaj časa ne bo javila, ne vem kako dolgo. Ima neke težave, ki jih mora rešiti. Upam, da bo čim prej spet vesela in nasmejana.

Prosim, če datume pregledov pišete barvno in krepko, ker prevzemam njeno nalogo in ker nisem tako veliko na forumu kot Sonček se lahko izgubim.

Hvala.

Zdej grem pa seznamčke uredit.





Upam, da ni kaj resnega in da bo naš Sonček kmalu spet nasmejan in brez skrbi. Sonček s tabo smo



Sem se pogovarjala s Sončkom. Danes ob 12. uri ima CTG, držimo pestke zanjo.


držim pesti...pošiljam ji velik objem....


Objem za Sončka! user posted image

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:15:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


Glasovi za  APRILSKE user posted image IN user posted image

 NENA
SONČEK
JUNONA
M..tina
KPMK
DETELJA
MIŠKA 2006
BRIGITA23



Jst bi vprašala, če je katera proti temu naslovu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz sem mnenja da tiste, katere smo skoz sodelovale pri vsem smo že oddale svoje glas...druge pa bodo itak komentirale šele takrat, ko bo mesec, dva, tri mimo in bo jih šele takrat motilo...tako, da če se strinjate se naj kar naslov spremeni...


Se podpišem user posted image

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:19:14   
L & L
Meni je načeloma vseeno kako se imenuje nova tema tako da vsaka sprememba je dobrodošla user posted image


_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:20:22   
Anonimen
Mislim, da sem za danes naredila svojo normo user posted image , tako da grem počasi v akcijo. Svojo drugo rundo sem odspančkala user posted image (ker vstati ob 4.50 pa ni mačji kašelj user posted image ), zdaj pa malo migat user posted image .

Lep sončen pomladni dan želim vsem, pa se tipkamo kaj popoldan ali zvečer!


     user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image      
                 user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image  

NenaLena  



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:20:42   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


IZVIRNO SPOROČILO:  detelja

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


Tista nova oddaja, ki jo vodi Jonas. Trenutek resnice je naslov.

ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja

lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem mojemu tudi povedala svoje...sem mu rekla, če se želi ****t okrog pol naj reče pa greva vsak svojo pot in se lahk cele dneve vlači okrog...zdaj pa ko je otrok na poti itd...pa naj mal premisli, če se splača itd...user posted image



Pa še kak se je skos smejal, prasec....
Pol je pa še reku, da ni važn, zakaj je moški usaril žensko, ampak da je važno, da ona ve, zakaj jih je dobila...Si lahk mislite?user posted image user posted image user posted image


Tipičen nasilnež, ki verjame, da če ima ženska "dolg jezik", da si zasluži eno. Pač tem čustvenim primitivcem ni jasno, da za nasilje ni izgovora, pa ni važno, kaj drugi govori, počne ... tisti, ki prvi udari, je KRIV. Takšnim pa jaz zato brez slabe vesti rečem čisti primitiv'c. user posted image



O čem je tle debata? Kakšna oddaja? Kje?



Tista nova oddaja, ki jo vodi Jonas. Trenutek resnice je naslov.


< Sporočilo je popravil *Junona* -- 7.4.2009 12:21:36 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:22:46   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, Sonček vas vse lepo pozdravlja, ampak se nekaj časa ne bo javila, ne vem kako dolgo. Ima neke težave, ki jih mora rešiti. Upam, da bo čim prej spet vesela in nasmejana.

Prosim, če datume pregledov pišete barvno in krepko, ker prevzemam njeno nalogo in ker nisem tako veliko na forumu kot Sonček se lahko izgubim.

Hvala.

Zdej grem pa seznamčke uredit.





Upam, da ni kaj resnega in da bo naš Sonček kmalu spet nasmejan in brez skrbi. Sonček s tabo smo



Sem se pogovarjala s Sončkom. Danes ob 12. uri ima CTG, držimo pestke zanjo.


držim pesti...pošiljam ji velik objem....


Objem za Sončka! user posted image



Ji bom sporočila.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:23:36   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Mislim, da sem za danes naredila svojo normo user posted image , tako da grem počasi v akcijo. Svojo drugo rundo sem odspančkala user posted image (ker vstati ob 4.50 pa ni mačji kašelj user posted image ), zdaj pa malo migat user posted image .

Lep sončen pomladni dan želim vsem, pa se tipkamo kaj popoldan ali zvečer!


     user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image      
               user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image  

NenaLena  





Tudi tebi lep dan in s soncem obsijan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zvečer pa le pridi, da otvorimo V. del.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:24:04   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


Glasovi za  APRILSKE user posted image IN user posted image

 NENA
SONČEK
JUNONA
M..tina
KPMK
DETELJA
MIŠKA 2006
BRIGITA23



Jst bi vprašala, če je katera proti temu naslovu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz sem mnenja da tiste, katere smo skoz sodelovale pri vsem smo že oddale svoje glas...druge pa bodo itak komentirale šele takrat, ko bo mesec, dva, tri mimo in bo jih šele takrat motilo...tako, da če se strinjate se naj kar naslov spremeni...


Se podpišem user posted image



OK, zmenjeno!


Bom spremenila.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:24:47   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


Glasovi za  APRILSKE user posted image IN user posted image

 NENA
SONČEK
JUNONA
M..tina
KPMK
DETELJA
MIŠKA 2006
BRIGITA23



Jst bi vprašala, če je katera proti temu naslovu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz sem mnenja da tiste, katere smo skoz sodelovale pri vsem smo že oddale svoje glas...druge pa bodo itak komentirale šele takrat, ko bo mesec, dva, tri mimo in bo jih šele takrat motilo...tako, da če se strinjate se naj kar naslov spremeni...


Direktnost je tudi vrlina.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:25:09   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

[sam plača pride hitro sam gre pa expres...


Detelja tukaj pa se podpišem z debelimi črkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Zadnje 3 plače kaj sem dobila se tak hitro pognala, da sploh nisem mela po 15 več občutka, da sem jo sploh dobilauser posted image  zdaj si spet mislim, da pa ta mesec ne bo tak šlo, ker kao nič večjega ne rabimo, ampak kar kmalu po 10 bo slika spet drugačna in 15 bom suha ko suha južinauser posted image user posted image user posted image


midva se že kar nekaj časa pogovarjava, da bova začela mal šparat pa nama še ni ratalo...na listek si napiševa kaj rabiva iz trgovine a prideva z 100 dodatnimi stvarmiuser posted image  skoz neki več kupiva...glih je moj včerja gledal bančni izpisek pa rekel, da več porabi kot zaslužbi...saj pri meni pa se ful pozna, ker sem bila na bolniški...pa kaj položnice plačaš pa greš v nabiralnik pa je že spet nova položnica...pa skoz so neki obračuni pa ne vem kaj vse ne...zdaj moram še dohodnino plačat...naj gre vse k vragu...


Joj, a smo pri d'narju? Niti mi ne govorit user posted image . Ravno rešujem eno zagato v službi, ko so mi vse mesece, kar sem bila na bolniški, nekaj narobe zaračunali osnovo, mi ni nihče nič javil, včeraj pa pogledam plačo in pol manjša user posted image . So mi kar odračunali ta višek. Mene je pa skoraj kap user posted image , ker tega nisem niti najmanj pričakovala. V glavnem čista štrikancija, tako da bom očitno danes cel dan netu visela, da to rešimo user posted image . Držite pesti, da se bom fajn zmenila user posted image .




Fajn se zmeni, me pa držimo pestke.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 12:25:35   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Tak, js sem kr celo stran popisala.user posted image user posted image user posted image

Zdej grem pa malinov čajček spit in pripravit kosilo.user posted image

Popoldan pa k frizerju.user posted image user posted image user posted image



Oooo, bomo lepi user posted image . Fajn poštimaj, pa frizerju javi, da morajo nosečnici dvakratno zmasirati glavo, ker sta dva user posted image . Toda cena pa samo za enega. user posted image



Masažo imam pa res rada...sam škoda, ko mam frizerko.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?