|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   chicco
10.5.2005 12:45:23   
MIN
punce kaj mislite o vozičku CHICCO TECH 4WD?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   chicco
10.5.2005 13:07:33   
Jančika_
Za 4WD ne vem, imam pa 6WD in je super. Imeli smo neke probleme z naslonom (iz pokončnega položaja je padel nazaj v srednjega), a smo jih odpravili. Stabilen, robusten, pa vseeno dobro vodljiv, uporaben od začetka, velika košara...pa še kaj bi se našlo.

Ne vem, ali ima 4WD sprednja kolesa vrtljiva ali fiksna? S fiksnimi je voziček precej težje vodljiv (poznam razliko, ker sem imela sposojenega enega takega terenca, pa so mi skoraj roke odpadle, v treh rednih se nisem mogla navadit nanj - živim v mestu in je veliko pločnikov, prehodov in ovinkov). Vrtljiva pa še vedno lahko fiksiraš.

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   chicco
10.5.2005 15:34:52   
Taša
Ja tudi mi imamo chicco 6wd tech, super voziček le da smo mi prav tako imeli nekja problemov z naslonjalom tako kot Jančika, vendar so nam ga uspešno popravili... Kar se tiče vozička 4WD tech nimam izkušenj vem samo to da je kar velika razlika v ceni in sicer 6 wd tech 59.000 4wd pa 29.000...

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   chicco
10.5.2005 19:41:59   
TINKI
Tudi mi imamo 6WD in je super. Z njim lahko greš povsod.NIsmo imeli nobenih težav z naslonjalom. Za 4WD pa mislim da nima vrtljivega sprednjega kolesa. Nisem sigurna raje preveri.:zmeden:

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   chicco
10.5.2005 19:51:56   
Taša
Ne 4WD definitivno ni vrtljivih sprednjih kolesov.. Ima 4 velike napihljive kolese.....

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?