|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
15.4.2009 19:22:15   
vaney
Živjo. Po novem imamo alergika. Sin (15 mesecev) je alergičen (z bioresonančna ugotovitev) na kravje mleko, natančneje na tuberkolin (snov v kravjem mleku) in zdaj moramo imeti 1 leto strogo dieto? Kje lahko na Dolenjskem in Belokranjskem območju kupim dietetično hrano? Rada bi kakšno riževo mleko, ovseno, kozje, ovčje (sojinega ne), pa kakšne jogurte, deserte, sire iz tega? Kaj mu sploh lahko pripravim za jest, glede na to, da je do zdaj jedel vse kot mi (dopoldne pa hrano v vrtcu), za večerjo ponavadi kosmiče, kakšen čokolino, grisolino, jogurt, kruh z namazom....zdaj se mi je pa film malo ustavil, ker tega več ne sme? Kaj pa piškoti? Danes sem mu kupila v Šparu kekse iz riža, jih je jedel, ampak menda je še kaj drugega kot ta stiroporuser posted image Ima katera kakšno idejo, kaj mu dat jest in kje to kupit? Hvala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
15.4.2009 19:42:16   
pipic
Najprej naj se potrdi na krvnih izvidih ;)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
16.4.2009 21:43:12   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Najprej naj se potrdi na krvnih izvidih ;)


Predvidevam, da so to že krvni testi.

V glavnem - mi imamo tudi alergika in sem iz NM.
Riževo, ovseno, proseno, mandljevo, sojino mleko lahko kupiš v Mercatorju na Cikavi, nekaj tudi v DM.
Od kosmičev lahko kupiš ovsene kosmiče, koruzne kosmiče, in riževe ter prosene, ter potem to mešaš med sabo - lahko dodaš tudi kaj sadja. Vse dobiš v Mercatorju na Cikavi ter v DM-ju.
Za kašice se lahko kupi od Linota koruzno, pa v DM-ju imajo proseno in riževo z jabolko ter hruško - dodaš primerno mleko in je.
Za jogurte ne bi vedela, ker mi tudi sojinih ne jemo, drugih pa ni. Imaš pa riževe pudinge (vanilija in čokolada), ter neke riževe deserte (čokoladne).
Malo poglej v teh dveh trgovinah, se kar nekaj najde. Tudi razni keksi, kosmiči,...
Jaz niti drugega ne gledam, ker imamo alergije na jajca, mleko, krompir in pšenico.
Aja - pa včasih naši naredim puding na kompotu, pa sadje vmešam notri.

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
16.4.2009 21:47:21   
pipic
Bioresonanca-to niso nobeni krvni izvidi

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
16.4.2009 21:49:53   
Felicita
tut jest svetujem krvne teste, ker je dietna hrana draga ko žafran in je pomoje škoda denar na ta način stran metat. poleg tega edini tuberkulin, ki ga jest poznam je snov izolirana iz bakterij roda Mycobacterium in se uporablja za teste za tuberkulozo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
17.4.2009 19:12:13   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Bioresonanca-to niso nobeni krvni izvidi


Ups user posted image  - sem spregledala.  Potem pa definitivno prvo krvni testi.

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
17.4.2009 19:49:01   
vaney
punce, midva sva že bila 3x na testih za alergijo na kravje mleko in vedno so bili negativni, koža pa še vedno grozna. Potem pa sem se odločila še za bioresonanco in so mu našli alergijo na tuberkulin. In v vrtcu ima na podlagi rezultata iz bioresonance že 2 dni dieto na kravje mleko. In sem v trgovinah našla vse (v Millerju, DM, Hipermarket na Cikavi, Era) vse, razen jogurtov iz riževega/kozjega/prosenega/ovsenega mleka. Samo še to bi rada našla, pa je. Diete se moramo držat eno leto, potem naj bi jo prerasel in bo tudi koža ok. Vsaj tako so rekli....

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
18.4.2009 10:21:06   
mesecnica
Jogurtov iz navedenih mlek ni - razen če jih boš naredila sama.user posted image

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
18.4.2009 14:44:22   
vaney
mesečnica, jogurti souser posted image  sem izvedela, da jih imajo v Hipermarketu Merkator v Brežicah (iz kozjega, riževega in ovsenega mleka), je pa res, da jih ni vedno na zalogi in je najbrž najbolj pametno se prej pozanimat, če so na zalogi in potem it tja.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
18.4.2009 15:03:02   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

mesečnica, jogurti souser posted image  sem izvedela, da jih imajo v Hipermarketu Merkator v Brežicah (iz kozjega, riževega in ovsenega mleka), je pa res, da jih ni vedno na zalogi in je najbrž najbolj pametno se prej pozanimat, če so na zalogi in potem it tja.


Kar ne morem verjeti.
Če boš dobila, daj prosim sporoči.
Ker jaz sem se tudi na Pediatrični kliniki pri svetovalki (dietičarki) zanimala, pa je rekla, da so samo pudingi iz riževega mleka user posted image .
Mi sicer kozjega in ovsenega ne smemo, ampak riževe jogurte bi pa. Prosim , če boš sporočila, če jih boš dobila user posted image .

< Sporočilo je popravil mesecnica -- 18.4.2009 15:05:39 >


_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
18.4.2009 16:07:12   
pipic
bioresonanca pomeni tudi nateg.

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
19.4.2009 12:41:00   
vaney
pipic, zakaj si pa tako negativno nastrojena proti bioresonanci?? Vsak po svoje, ne? Saj nisem rekla, da moraš ti verjet v njo, ampak jaz pa bom poskusila, škodit ne more.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
20.4.2009 15:41:53   
kodrana
no, jaz bi podala samo svoje mnenje glede bioresonance. očitno nekaterim ugotovijo, drugim ne. mi smo bili alergični-baje- na vse živo. ampak kljub dieti ni blo nič bolje. in na koncu smo ugotovili, da jo matra pač prebava. še vedno enzrelo črevesje. in to vse do 11m. pri nas očitno ni bila alergija. ker je bilo vsako noč enako... 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
20.4.2009 21:06:25   
TiaSara
Kodrana, imaš ZS

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
20.4.2009 21:14:11   
Anonimen
Jaz bi samo nekaj dodala - sama sem alergična na kar precej stvari - potrjeno s krvnimi testi, pa me kr precej moti, da vsak ki gre na bioresonanco, zaradi problemov s kožo, prebavo... ima isto diagnozo - alergija že na kaj - pa naj bo to otrok ali odrasel človek. Ne vem, zakaj na teh zadevah tko radi predpisujejo diete. Kolegici so zadnjič rekli, da je alergična na pšenico, pa da se to kaže navznoteruser posted image  - halo, men je to mal čudno. Sicer nikoli ne reci nikoli - morda me to kdaj prepriča, sam do zdaj me še ni.

vaney - ful stvari lahko dobiš v DM, pa tudi v Hipermaketu NM majo kr nekaj na to temo

(odgovor članu TiaSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje na Dolenjskem kupiti dietno hrano?
30.4.2009 20:19:53   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

mesečnica, jogurti souser posted image  sem izvedela, da jih imajo v Hipermarketu Merkator v Brežicah (iz kozjega, riževega in ovsenega mleka), je pa res, da jih ni vedno na zalogi in je najbrž najbolj pametno se prej pozanimat, če so na zalogi in potem it tja.


No - sem se zapeljala v Brežice in kot sem tudi že rekla - teh jogurtov nimajo niti jih nikoli niso imeli user posted image  - imajo samo rižev puding in veliko sojinih stvari.

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?