|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IGRAČE
22.4.2009 15:44:04   
Anonimen
mojih otrok ne bo nič vozilo, vozili se bodo sami, tako da akumolatorskih igrač pri nas ne bo nikoli imata kolo in traktor na pedale in je čist kul.


no, o teh akumulatorskih igračah mam tud posebno mnenje, ja, sam ki sm si pa upala zinit kajuser posted image ko je že ob vsem tem takšnouser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IGRAČE
22.4.2009 15:54:12   
FLASK_A
Mi sicer še nismo na tej stopnji, da bi želel kakšne mašine, pa kosilnice al pa likalnik ipd... Ali pa pač premalokrat kosimo/likamo/vrtamo, da bi to želel oponašati.

Trenutno je najbolj zadovoljen , če kuha- pa mu tudi za to nisem kupila plastične kuhinje. Ima svojo malo mizico, na katero si je zložil stvari, ki mu jih dovolim- lonec s pokrovko, prazne stekleničke začimb, kuhalnico, nekaj plastičnih skodelic in krožnikov, ipd... Potem pa skupaj kuhava- on na svoji mizi, jaz pa na štedilniku. In mu je prav tako v veselje. Men pa tut, ker mi ni treba tiste plastične gare po stanovanju furatuser posted image
Pa cunje me vidi pospravljat- pa mu dovolim cunje preložit v košaro, jih peljat do stroja in not zložit, potem počaka, da dam not prašek in pritisne na gumb. Nevem zakaj bi mu recimo potem kupila plastičnega, saj sva oba ful zadovoljna- jaz, ker mi pomaga in on, ker me posnema.

Itak je pa potreben večji nadzor in več potrpežljivosti, ker to niso igrače. Potem se malo dajeva kako je treba dat cunje not, pa da more potem počakat predno gumb pritisne, da ne sme kar tako vratic odpirat in zapirat... Ampak- ali ni to del vzgoje? Itak bi mi bilo lažje, da s plastičnim strojem dela karkolipačže, ampak ni to fora, hkrati se z mano tudi nauči uporabe...

Za ven ima lopatke, pa grabljice pa take stvari, metlo ima kar našo in se trudi pometat in pomagatuser posted image Nevem, na splošno sem pristaš, da bi uporabljal take predmete, ki jih tudi mi dejansko uporabljamo- seveda če niso nevarni. Pormašineuser posted image user posted image user posted image recimo mu ne bi dala v roke. Razen, če bi moj stalno nekej vrtal pa popravljal, žagal ipd... Potem bi mali itak hotel isto, samo te stvari so pač nevarne. Likam tudi ne tako velikokrat, da bi želel oponašat, tako da tudi likalnika ne rabiuser posted image

Ful je odvisno kako živimo, pomoje. Na podeželju je dosti za otroka nevarnih opravil in naprav, ki jih potem starši lahko nadomestijo s podobnimi igračami. Kosilnica v bloku na tepihu (recimo) je pa res malo mimo, tudi meniuser posted image

Madona, sem se razpisalauser posted image Še dobro, da ne kuham- se nima kaj prižgat, hehehehe


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IGRAČE
22.4.2009 16:20:30   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

V vrtcu mi je vzgojiteljica rekla, da jih niti ne upa spustiti na travnik, ker 3/4 !!!!! staršev komplicira ker so njihovi otroci potem umazani. Otroci v vrtcu potrebujejo delovno obleko za barvanje, igro na igrišču... ne pa fensi šmensi obleke. In tudi, če je lepo oblečen je treba vzeti v zakup, da bo usran.


Ja, ampak ce je zunaj mokro od dezja in posledicno na igriscu samo blato, jih naj raje peljejo na sprehod, pa ceprav so ze 110x videli okolico vrtca, za daljse sprehode pa menda rabijo se enega vzgojitelja, pa kao nimajo nikoli casa. Pac jih je lazje spustit na blatno igrisce, pa ceprav nobenemu otroku nebi skodilo, da se 111. vidi okolico vrtca. user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IGRAČE
22.4.2009 16:27:33   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

V vrtcu mi je vzgojiteljica rekla, da jih niti ne upa spustiti na travnik, ker 3/4 !!!!! staršev komplicira ker so njihovi otroci potem umazani. Otroci v vrtcu potrebujejo delovno obleko za barvanje, igro na igrišču... ne pa fensi šmensi obleke. In tudi, če je lepo oblečen je treba vzeti v zakup, da bo usran.


Ja, ampak ce je zunaj mokro od dezja in posledicno na igriscu samo blato, jih naj raje peljejo na sprehod, pa ceprav so ze 110x videli okolico vrtca, za daljse sprehode pa menda rabijo se enega vzgojitelja, pa kao nimajo nikoli casa. Pac jih je lazje spustit na blatno igrisce, pa ceprav nobenemu otroku nebi skodilo, da se 111. vidi okolico vrtca. user posted image


Oja, pa bi jim. Ne morejo tavati naokoli kot eni bebci brez cilja. Niti ne smejo. Na igrišče naj se jih lepo v gumijastih škornjih spusti, pa je stvar rešena. Ful vrtec je, kjer imajo otroci kar tam škornje.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IGRAČE
22.4.2009 16:33:54   
Anonimen
Ful vrtec je, kjer imajo otroci kar tam škornje.


pri nas recimo. cunje pa itak majo rezervne tam. jaz v tem res ne vidim problema, blato je pa ja fajnuser posted image mi smo se tud radi po blatu igrali in lužah, ne vem zakaj se naši nebiuser posted image pa mam raj da mi po lužah skače, kt pa da se s plastično jajco na oko igrauser posted image ( ma ne morm "prebolet" te jajce, res neuser posted image )

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IGRAČE
22.4.2009 19:46:35   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
V vrtcu mi je vzgojiteljica rekla, da jih niti ne upa spustiti na travnik, ker 3/4 !!!!! staršev komplicira ker so njihovi otroci potem umazani.


Samo če potem res ne grejo, je to izključno njena krivda, ker ona kot pedagoginja ve, da se predšolski otrok uči skozi gibanje. Ona jih MORA spustiti ven.

Ampak, O.K., to je že druga tema.


Ah ne oni so zelo veliko zunaj, hodijo na dolge, kratke sprehode, so na igrišču. Ona bi jim v bistvu še več "prvošla", pa posluša komentarje staršev.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IGRAČE
22.4.2009 21:06:34   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
s plastično jajco na oko igrauser posted image ( ma ne morm "prebolet" te jajce, res neuser posted image )



A na tem RR-ju več res ne more biti nobene teme, kjer se jajčka (vsaj plastična) ali tički (z ali brez dodatka) ne omenjajo?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IGRAČE
22.4.2009 21:07:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
s plastično jajco na oko igrauser posted image ( ma ne morm "prebolet" te jajce, res neuser posted image )



A na tem RR-ju več res ne more biti nobene teme, kjer se jajčka (vsaj plastična) ali tički (z ali brez dodatka) ne omenjajo?user posted image user posted image user posted image user posted image



Ocitno ne, v teh pomladnih dneh user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?