|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boli al ne?????
22.4.2009 6:41:59   
tweety83
Evo mene...
Odločitev padla,dans grem po tattoo. Dala si ga bom na ramo - nekje okrog 6-7cm bo velik.
Zdej pa problem? A to fejst boli???? Mal me panika....user posted image
Povejte kak je blo pr vas......

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 6:57:40   
naja17
Ničččč ne boliii, kar korajžno user posted image ...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 6:57:40   
Splišni
Jaz sicer ne vem, koliko boli, ker tega nimam, bi pa jaz v tvojem primeru kar lepo dva Lekadola prej vzela.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 7:42:01   
Kerensa*
Bivši sosed, ki dela tatooje, ti ponudi Ketonal. Torej sklepam, da boli. user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 8:09:26   
Anonimen
ma ne nič ne boli nee,pa barvanje tatooja tudi neeeuser posted image .kera reče da ne boli,kak naj rečem malo lažeuser posted image .je pa res da se da zdržat,pa odvisno kje si ga daš delat.jaz ga mam zadaj na predelu lopatice,tut eno 10 cm velikega.

(odgovor članu tweety83)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 8:11:43   
Anonimen
sicer pa za lepoto se potrpiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 8:16:25   
ursa30
jaz ga imam na levi lopatici. če bi rekla, da ni bolečin, bi se zlagala. se da pa vse potrpeti. mene je najbolj bolelo takrat, ko mi je delal obrobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 8:20:36   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

Evo mene...
Odločitev padla,dans grem po tattoo. Dala si ga bom na ramo - nekje okrog 6-7cm bo velik.
Zdej pa problem? A to fejst boli???? Mal me panika....user posted image
Povejte kak je blo pr vas......

Lp




tweety predstavljaj si pik čebele...tak je tud tattoo, kk da bi te pikale če bele.
boli, ampak preživišuser posted image
in velikuser posted image (za pogum da se ne prestrašiš)

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 8:31:26   
uursa
Boli, ampak se da preživet. Osebno mi je bilo huje naslednjih par dni, ko se celi in moraš nežno čistit in mazat.

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 8:43:29   
smigli
Pa kako zmoreš? A veš, da boš pohabljena celo življenje? Katera verska skupnost te je prepričala?


user posted image user posted image user posted image

hecam

Sama najbolje poznaš, tako da veš kakšen prag bolečine imaš. Sama ga sicer nimam, po pripovedovanjih pa vem, da ene ne boli skoraj nič, ene za umret, sicer pa je tudi odvisno kje si ga delaš.

lp in pošlji nam slikco

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 8:47:52   
Anonimen
Nič ne boli,jaz ga imam nad ritjo od ene strani do druge.Velik je približno 25 cm(zmaj).No,zdej je mal večji,ker mam malo več kil kot v norih mladih letihuser posted image user posted image .
Drugač pa,mene ni bolelo.

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 8:56:38   
NevenkaP
Uf, ne smem pomislit. Mene je blazno bolelo. Ampak imam precej nizek prag bolečine. Ma se da preživet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 11:58:08   
maja&m
Moja izkušnja: imam dva. Enega bolj malega na levi lopatici. Nisem tako občutljiva na bolečino. Samo tetoviranje ne morem reči da je bolelo, da čisto nič ne čutiš tudi ne. Ta "bolečina" je bolj skeleča, moteča. Nikoli nisem zaradi tega tablet jemala. Je pa res, da pri senčenju in barvanju malo bolj boli oz. skeli. Pa spet ne toliko, da se ne bi dalo zdržati. Saj sem šla pod iglo 2x. user posted image  No ta drugega imam pa sicer večjega (pajkovo mrežo), nad trtico. Se pravi je tatoo bolj v črtah. Tak bom rekla, ko je šel dol proti riti user posted image  in po kosti risal...me je malenkost bolj bolelo. Ostalo pa kot sem že rekla, malo boli, ampak se da zdržati tudi brez tablet.
Res pa je, da moraš potem ta tatoo negovati kot rano. Čistiti, umivati. Včasih smo mazali z ribjo mastjo, danes je dober tudi Bepanten. Ja pa na sonce ga en teden ne nosi user posted image user posted image , ker rad zbledi.

Kar pogumno, pa pokaži potem fotke

Lp

Maja

P.S.:pa kar je najvažnejše-preveri svojega tatoomakerja...če je vse sterilno, nova igla, da ne pobašeš hepatitisa!!!

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 12:51:38   
tweety83
punce tnx...
Niste me ravno potolažile......ampak - sej vem da mal pa že more boleti - sej ni tko kot da bi ti nekdo na kožo risal.....
Upam da preživim - ma nevem kdaj sem ratala tak panik..... Mislim.....
Eh - bo,kar bo....
Slikco itak da dobite, sam da preživim - mogoč jutr al pa še today. Odvisno kake volje bom.


Lep daaaaan

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 12:56:05   
Splišni
Samo res prej vzemi 2 lekadola.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 16:34:23   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: mary10

ma ne nič ne boli nee,pa barvanje tatooja tudi neeeuser posted image .kera reče da ne boli,kak naj rečem malo lažeuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image
Torej nekateri lažemouser posted image
Mene pač na ramenu ni bolelo NIČ, popolnoma nič, dolgčas mi je bilo... Ko sem šla drugega delat, sem vzela knjigo s sabo, da mi ne bi blo dolgčas, pa sem crknila od bolečine.... Ampak, ker gre punca delat tatoo na ramo, ji te druge izkušnje pač nisem napisala... Sicer je pa vse odvisno od praga bolečine....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 20:14:13   
Jelcy
Jaz ga imam tudi na rami, naredila sem si ga pri 18 in me ni nic bolelo, se navadis na bolecino, kot pri epilaciji noguser posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Boli al ne?????
22.4.2009 20:18:24   
čebelica01
NIČ NE BOLI in s tem ti povem iskreno . jaz jih imam enih par in še bom šla . super je . in nimam majhnih , res nič ne boli . samo meni gre zvok mašince na živce sam to je user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Boli al ne?????
23.4.2009 8:08:35   
tweety83
Tako. Živa sem in imam tattoo. Bolelo je minimalno,tak da bi še imela kakšnega.
Lp
Slikco dobite. . .

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Boli al ne?????
23.4.2009 13:55:20   
Felicity
bom kar tukaj vprašala ...

a obstaja kakšen seznam/link od slo.izdelovalcev tatoojev? 

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Boli al ne?????
23.4.2009 14:47:14   
čebelica01
http://www.tattoonm.com/index_main.htm

http://www.tattoo-mato.com/contact.html

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?