|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrebujem pomoč
12.5.2005 10:13:02   
srecka
Hoj!

Počasi se s foruma "Prvič noseča" selim tudi na ta forum, ker bom postopoma pričela z nakupom opreme za mojo :miska:, ki jo pričakujem oktobra. Obstaja pa en problem... NE VEM KJE NAJ ZAČNEM!!! :zmeden: Kaj kupiti, kje kupiti, kupiti rabljene zadeve, nove...??? Kup vprašanj... Katere zadeve naj kupim za začetek?

Ker ste verjetno že izkušene mamice, verjamem da mi boste lahko pomagale...

Hvala že v naprej in lep dan želim! :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Potrebujem pomoč
12.5.2005 11:08:05   
pravljica
po moje je to veliko odvisno od vsake posameznice...no če ti bo kaj pomagalo, tako je bilo pri meni
že od začetka sem največ časa namenila iskanju vozička po mojem okusu...ko sem našla model, ki mi je bil všeč, sem poiskala podatke o njem na internetu (kje ga prodajajo, če bo možno dobit rabljenega in kakšne so cene)...ker rabljenih še ni, sem čakala na akcije in to je bila prva stvar, ki sem jo kupila za mojega malčka (februarja)...košaro sem našla rabljeno, lupinico pa sem tudi kupila v akciji
naslednja stvar je bila posteljica...imeli smo še staro (drugače bi kupila rabljeno), mož jo je priredil najini spalnici, potem sem poiskala všečno posteljnino (novo)
po tej dejavnosti (v začetku maja) sem pripeljala škatle s cotkami naše starejše pupe, vse skupaj oprala in sortirala uporabne stvari od neuporabnih, predvsem po barvah za fantka...zložila v omare, ostalo zapakirala nazaj v škatle
sproti sem tu pa tam kupila kaj za lušte
zdaj pridejo na vrsto plenice za enkratno uporabo (čakam na kakne akcije)
trenutno je tudi čas urejanja papirjev za porodniško
v lekarno bom šla nazadnje (tam že vejo, kaj morajo spakirat za novorojenčka tako da si ne belim glave s tem, kaj vse takrat rabim)
v grobem je to vse...tudi tebi želim obilo veselja pri pripravljanju :metulj:

(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Potrebujem pomoč
12.5.2005 11:29:45   
Anonimen
Nujno rabiš:
-voziček (po možnost kombiniran za novorojenčka z vrečo + športni)
- posteljico
- previjalno
- banjico
-avtosedež (lupinico)
- ležalnik (ni nujen, je pa zelo pripraven)


Ali kupiti rabljene ali nove je pravzaprav tvoja odločitev. Midva sva imela novo previjalno in voziček, avtosedež sposojen, posteljico pa še iz mojega otroštva.

Kje začet? Kjerkoli. Pa čimprej, najbolje vsak mesec nekaj, ker je večina stvari dragih.

Voziček naj bo tak, da bo otrok ležal v vozičku, ne v avtosedežu, ki je gor namontiran, ker je to zelo slabo za otrokovo hrbtenico.

Pa še moj nasvet: kupi voziček, ki ti je všeč, pa vseeno ne pretiravaj s predragim, ker vsi opravijo svojo funkcijo, pa naša se npr. pri 10 mesecih ni več hotela vozit noter.

Še to. Če bosta kupila rabljeno posteljico, morata nujno kupiti nov jogi.

(odgovor članu srecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Potrebujem pomoč
12.5.2005 11:36:55   
Annny
Sta že punci zgoraj vse našteli..
Jaz bi ti svetovala spalno vrečo za dojenčka, rjuhice za posteljico (ker niso poceni, se splača gledat kake akcije), kakšen vrtiljak za nad posteljo, previjalno blazino, tetra plenice..

Jaz osebno sem na začetku kupila nekaj oblekic za dušo..s tem sem itak pretiravala:)
Nato voziček, previjalno sem dobila in jo bom kmalu podarila naprej, posteljico+jogi+posteljnino sva kupila vse novo, prav tako lupico in ležalnik..

Kasneje boš kupovala stolček za hranjenje, mogoče stajico, večji avtosedež..

Ja, splača se ti malo slediti akcije, predvsem v spletni trgovini Sonček imajo večkrat na voljo kaj ugodnega.

Lp

(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Potrebujem pomoč
12.5.2005 11:43:35   
Udb
Sem na istem kot ti, srecka!! ;) No, jaz sem se odločila, da bova z možkom vse tavelike stvari kupila naenkrat v Avstriji (bo še malo izletka). Zato zdaj vsak mesec pri plači kupim 200 evrov...potem na koncu ne bom imela občutka, da je to toliko denarja.

(odgovor članu srecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?