|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 15:58:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

ja modrooka res se moram vprašat po kom se je vzeluser posted image user posted image user posted image user posted image po meni že neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



najbrž je po men user posted image  user posted image  user posted image


no zdej pa vem zakaj tojk čvekauser posted image user posted image user posted image user posted image



uh, pazi se kaj bo pol šele ratalo... user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 16:01:23   
Blueeyes
joj to vreme se kr ne umiri... prov dosadno mi je... kr ne vem kaj bi sama s sabo... najraj bi se vrgla na pojstlo in zaspala do takrt k bojo pravi popadki, da voda odteče al pa k bom že za sprožitev poroda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 16:03:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

joj to vreme se kr ne umiri... prov dosadno mi je... kr ne vem kaj bi sama s sabo... najraj bi se vrgla na pojstlo in zaspala do takrt k bojo pravi popadki, da voda odteče al pa k bom že za sprožitev poroda user posted image


a veš kako temu pravijo.............. aprilsko vremeuser posted image
sej bo jutri baje lepše, vsaj upamuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 16:10:49   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

joj to vreme se kr ne umiri... prov dosadno mi je... kr ne vem kaj bi sama s sabo... najraj bi se vrgla na pojstlo in zaspala do takrt k bojo pravi popadki, da voda odteče al pa k bom že za sprožitev poroda user posted image


a veš kako temu pravijo.............. aprilsko vremeuser posted image
sej bo jutri baje lepše, vsaj upamuser posted image



jp, so rekl... bom lahko vsaj pokosila to travo na parceli...mogoče pa se pol še kam napotim user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 16:17:21   
Blueeyes
majčice primorke a je kera kej dons Janeza opazovala.. slišim da je spet zašel k nam

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 16:18:55   
pokica_
Kosilo skuhano, lubi prihaja z šihta...gremo jest!

Čaw-baw! Se tipkamo!user posted image


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 16:21:15   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Kosilo skuhano, lubi prihaja z šihta...gremo jest!

Čaw-baw! Se tipkamo!user posted image



blagor teb... jz morm mojga in kosilo čakat še najmanj 1 uro...

najej se, da boš mela moči pol za čvekat, da pridemo do 200 in 5 dela majčic user posted image  user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 16:32:53   
lake
Kako vaši dragi hodjo domov tko zgodej? Moj vsak dan dela vsaj do petihuser posted image . Jst pa lačna. Pol pa pojem vse ostalo kar je v hladilniku.

Zdele bi jedla eno fajn solato, z tatarskim prelivom, pa šunko. Bova šla vseen v Logatec ploščice gledat, upam da ne dobim popadkov vmez, sploh ko bom ceno pogledala. user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 16:49:00   
Dudica1
no tud mi smo pojedli pa že mal smo se spočil po kosilu...user posted image
jaz sem tud mislila da bo danes lepo vreme da bomo zemljo presjali za balkonske rože pa je en klinc vreme...no sej bomo pa jutri če pravte da bo lepš čeprav ne verjamem...

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:07:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Kako vaši dragi hodjo domov tko zgodej? Moj vsak dan dela vsaj do petihuser posted image . Jst pa lačna. Pol pa pojem vse ostalo kar je v hladilniku.

Zdele bi jedla eno fajn solato, z tatarskim prelivom, pa šunko. Bova šla vseen v Logatec ploščice gledat, upam da ne dobim popadkov vmez, sploh ko bom ceno pogledala. user posted image



moj ko dela zjutraj pride domov ob treh sam gre pa zjutrej delat že ob petih k začne ob šestih dela pa po osem ur petkat na tedenuser posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:19:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

ktja ja vem da se splača zato pa sem se upisala naprej, pa ne gre za to da bi mogla nujno delat izpite, sam imam pa neko željo da naredim več in da si nekaj ustvarim en pameten dohodek in sigurnost za mojo familijo, sej če po študiju ne bo pametne službe bom pa še vedno delala v tušu, sam imam pol saj mal več možnosti za napredovanjeuser posted image


tako je! je fino, ker imaš potem tudi večje zaupanje vase!
sem premišljevala, da bi se jeseni vpisala za bolničarko... izobraževanje traja samo eno leto, poklic pa lahko opravljaš povsod (če se slučajno odločimo za kakšne migracije). ker sem ugotovila, da nič praktičnega ne znam (vsaj uradno ne).

drugače sem končala z omarouser posted image . kar nekaj stvari sem pometala stran in zdaj mi je omara hvaležna, ker lahko zopet diha!

moji so že na poti sem,... je Oskar verjetno prevelik user posted image , ker ni spal in mi ga že pošiljajo nazajuser posted image .
upam, da ne pričakujejo sijočega stanovanja...

pa je minil "moj" dan. se že preoblačim v mamo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:21:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

ktja ja vem da se splača zato pa sem se upisala naprej, pa ne gre za to da bi mogla nujno delat izpite, sam imam pa neko željo da naredim več in da si nekaj ustvarim en pameten dohodek in sigurnost za mojo familijo, sej če po študiju ne bo pametne službe bom pa še vedno delala v tušu, sam imam pol saj mal več možnosti za napredovanjeuser posted image


tako je! je fino, ker imaš potem tudi večje zaupanje vase!
sem premišljevala, da bi se jeseni vpisala za bolničarko... izobraževanje traja samo eno leto, poklic pa lahko opravljaš povsod (če se slučajno odločimo za kakšne migracije). ker sem ugotovila, da nič praktičnega ne znam (vsaj uradno ne).

drugače sem končala z omarouser posted image . kar nekaj stvari sem pometala stran in zdaj mi je omara hvaležna, ker lahko zopet diha!

moji so že na poti sem,... je Oskar verjetno prevelik user posted image , ker ni spal in mi ga že pošiljajo nazajuser posted image .
upam, da ne pričakujejo sijočega stanovanja...

pa je minil "moj" dan. se že preoblačim v mamo!




ma sej bo bolje user posted image user posted image moj sinko je pa zdejle zunaj z dedijem k bo ga mel dedi dovolj ga bo pa not poslaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:32:10   
Anonimen
no kam ste pa zdej vse ušle


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:32:46   
Anonimen
grem tud jz, se pišemo jutri

čaw

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:35:11   
Dudica1
k.tja to si dobro povedala da se preoblačiš nazaj v mamo...user posted image

Pr nas pa zdej čisti okna z pampers mokrimi robčki...je tok smešn da je kaj...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:35:25   
AKP
Kako ste kaj punce? Jaz imam probleme z vrtoglavico. Sem cela omotična na čase. Prej sem še bila lačna in mi je že bilo prav slabo. Sem na hitro nekaj pojedla in šla ležat. Po eni strani komaj čakam, da bo konec, po drugi pa imam prav slabo vest da jo hočem že tako hitro izselit. Bom še ji pustila najemno pogodbo in jo bom komaj prekinla na dan termina. Takrat pa se lahko izseli user posted image . Nekatere pa imate res še samo malo do termina. Jaz že zdaj premišljujem kateri dan bo dan D. Me tako firbec muči na kateri dan bomo dobili našo deklino. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:35:38   
Kasija
k.tja si me spomnila na darilo za bratca. jaz ga še nisem uspela it kupit. bo šel pa dragi, če bo kriza.

Tak deževen dan, da kar nekaj pospravljam in perem perilo, saj ni drugega za počet. Pa malo me daje trema pred porodom, da bi bilo res vse pripravljeno. Ko sem se zjutraj lotila brat in odgovarjat, me je pa seveda zmotil moj mali nadobudnež, ki si je silno zaželel igre z mamico. Pa spet nič od mene. Samo včasih si zdaj mislim, da se mu moram posvetit, da izkoristiva čas, ko je še praktično edinec. Saj ne pretiravam, da ne bi potem doživel večje "izgube" prostora, samo nekako osvajava svoje rituale in rituale z očijem.

oliveoyl jaz imam tako prozorno sluz v nožnici, ki je deloma čisto prozorna, deloma pa rumenkasta in ima kako vlakno krvi v sebi. Pa kar se zadržuje notri in gre ven kadar grem lulat ali se tuširat. Po moje je to to. Kaj drugega bi sicer lahko bilo?


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:40:00   
Kasija
lake ne vem, če boš tole še videla pred odhodom, pa vseeno... midva sva kupila v trgocevu v logatcu in sva zelo zadovoljna. se je potrudila, izrisala, pa sploh je imela smisel za izgled kopalnice in predvsem je bila prva, ki se je dejansko vživala v najine želje in nama ni skušala prodati svoje vizije kopalnice. Pa polno ploščic imajo. Mislim, da je najini izrisovalki in prodajalki ime karmen, je pa bila tik pred porodom in ne vem, če je že nazaj s porodniške.

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:52:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Kako ste kaj punce? Jaz imam probleme z vrtoglavico. Sem cela omotična na čase. Prej sem še bila lačna in mi je že bilo prav slabo. Sem na hitro nekaj pojedla in šla ležat. Po eni strani komaj čakam, da bo konec, po drugi pa imam prav slabo vest da jo hočem že tako hitro izselit. Bom še ji pustila najemno pogodbo in jo bom komaj prekinla na dan termina. Takrat pa se lahko izseli user posted image . Nekatere pa imate res še samo malo do termina. Jaz že zdaj premišljujem kateri dan bo dan D. Me tako firbec muči na kateri dan bomo dobili našo deklino. 
[/quote)


a imaš previsok pritiskuser posted image
k men je rekla moja G. da če se mi bo vrtelo in bom megleno vidla da moram takoj v P.user posted image

< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 23.4.2009 17:53:14 >

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 17:58:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

lake ne vem, če boš tole še videla pred odhodom, pa vseeno... midva sva kupila v trgocevu v logatcu in sva zelo zadovoljna. se je potrudila, izrisala, pa sploh je imela smisel za izgled kopalnice in predvsem je bila prva, ki se je dejansko vživala v najine želje in nama ni skušala prodati svoje vizije kopalnice. Pa polno ploščic imajo. Mislim, da je najini izrisovalki in prodajalki ime karmen, je pa bila tik pred porodom in ne vem, če je že nazaj s porodniške.


ja trgocev je tud kr vreduuser posted image

(odgovor članu Kasija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 18:57:03   
alijana
Pozdravljene.
Včeraj sem imela redni pregled in seveda CTG. G. je komentirala, da je vse ok, da se user posted image  se zelo dobro godi v trebuščku. Predvsem pa je bila vesela zame, da sem dočakala 38.teden in rekla, da lahko sedaj kadarkoli rodim, da ni problema in da ukinja mirovanje. Juhu, sem si mislila, sedaj pa lahko grem malo na sprehod - že komaj čakam. Le da ni danes vremena za sprehod, a saj bo.
Drugače pa se hčerkica zelo veseli dneva, ko bo prišel dojenček.
Naslednji pregled imam 29.aprila 2009.
 
Lp,
 
Alijana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 19:03:12   
Anonimen
super user posted image user posted image user posted image alijana za pregled zdaj pa kr vn pa na sprehoduser posted image user posted image

(odgovor članu alijana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 19:20:05   
Dudica1
alijana lepo slišat da je vse ok...zdaj pa kar na kakšne pohode in seveda kaj user posted image ,če do sedaj niste smeli nič...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 19:54:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Kako ste kaj punce? Jaz imam probleme z vrtoglavico. Sem cela omotična na čase. Prej sem še bila lačna in mi je že bilo prav slabo. Sem na hitro nekaj pojedla in šla ležat. Po eni strani komaj čakam, da bo konec, po drugi pa imam prav slabo vest da jo hočem že tako hitro izselit. Bom še ji pustila najemno pogodbo in jo bom komaj prekinla na dan termina. Takrat pa se lahko izseli user posted image . Nekatere pa imate res še samo malo do termina. Jaz že zdaj premišljujem kateri dan bo dan D. Me tako firbec muči na kateri dan bomo dobili našo deklino. 


AKP - so ti kaj omenjali preeklampsijo? če zatekaš in se ti vrti, sta že dva znaka... nočem strašiti, a vseeno bodi malo pozorna še na pritisk.
se tudi meni včasih vrti,... v prejšnji nosečnosti se mi pa ni prav ničuser posted image .

drugače pa moj malček že spiuser posted image . si moram hitro skuhati večerjo, ker ni nujno, da bo trdno spal do jutra... ko ugotovi, da ne spim zraven njega,...user posted image

Dudica1 - ti ga kar spodbujaj pri čiščenju oken, kmalu bo vse čiščenje opravil namesto tebe!user posted image

Kasija - jaz sem malo premišljevala in sem začela še bolj spodbujati odnos oče-sin, ker če bi ga "odstavila" šele po porodu, bi bil večji šok zanj. in eno knjigico sva zadnjič v knjižnici brala o punčki, ki je dobila bratca,... ah, ampak tale malček bo tako ali tako moj razvajenček do ž-let! upam, da bom tudi Urbančka lahko razvajala in razvajala,...

alijana, user posted image  za uspešno opravljen pregled in CTG! zdaj pa le žurat!

danes imam pa neverjetno veliko časa zase!user posted image

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majčice 2009 - 4. del
23.4.2009 20:26:25   
lake
Pa sva doma. Sva bla kr v Gracii, in sva še clo uspela dobit ene ploščice, denarnica je pa spet tanjša user posted image . Pol sva šla pa jest, in zdej sm zmatrana, vse me boli in se ne morem niti premaknt user posted image .

Mogoče bi še kakšno sladico, ampak bom mogla pač brez zdržat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?