|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:23:54   
Anonimen
no jz sem dons tud pokonc že od štirih se vidi da bo jutri mlajuser posted image

tako da sem gledala film na hollmarku no ja ene trije so bliuser posted image zdej pa počivam pred računalnikomuser posted image

no vse ki imate danes preglede vso srečouser posted image user posted image



(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:33:11   
OliveOyl
Jutro user posted image

Sem prišla sam vmes nekaj napisat...user posted image user posted image

dudi si še tukaj,pejt že no.danes ponoči boš šla,sigurno..

pokica moj je tud mene učil,da je treba vsakič sproti pod posteljo posesat in pomit,prav tako pod sedežno pa maš vedno čisto.ja pa ja de,saj noben ne vidi kaj je tam.sam najhuje je to,ker on misli da jaz to delam.user posted image

blue ni bilo nobenih žverc pod posteljo,sem pa tja je kakšen pajkec na stropu.

kasija hvala za razlago...

pozabila sem komu vse sem še mislila odgovorit...user posted image  Srečno vsem na pregledih.

Včeraj sem mojemu rekla da naj srček posluša,pa sem se spomnila da je itak na pol gluh,ker ne uporablja ustrezne zaščitne opreme za ušesa,grrr...Nekaj časa je poslušal sam ni nič slišal.Tako.
Zunaj spet dežuje pa tudi drugi teden je napovedan ves deževen in hladen,ma bo pestro pa še naša dva user posted image  sta doma.Bo že.Vas pridem kasneje pošpegat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:39:45   
pokica_
Mene so pa ponoči matrali lažni popadki, vsake tolko, pa trebuh mi full otrdeva, že zdaj 2. dan zapored,...tako da me zgrabi in se komaj premikam še...user posted image .
Danes je lepo ko je petek, pa bo podaljšan vikend in boma z lubim dlje časa skup. user posted image  Drugače pa moramo danes skočit v Obija pogledat če majo kake nočne lučke za user posted image , ko v Merkurju nimajo niti ene samcateuser posted image . Pa po en predalnik bo lubi še skočil, so včeraj klicali da so ga naredli, pol bomo pa sobo v nulo opremili...vse kot mora bit. Pol se še pa samo poslikam, ane Bluee?! user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Kosilo skuhano, lubi prihaja z šihta...gremo jest!

Čaw-baw! Se tipkamo!user posted image



blagor teb... jz morm mojga in kosilo čakat še najmanj 1 uro...

najej se, da boš mela moči pol za čvekat, da pridemo do 200 in 5 dela majčic user posted image  user posted image


Ja no...men se zdi celo večnost, da pride domov....delovnik majo vsak dan do 16h, ...to da je zdaj pršel domov točno je čudež...običajno dela vsak dan še nadure, tk dauser posted image

lake, teb se zdi 16.30 zgodaj? user posted image  Men bi blo lubše če bi mel delovnik do 15h vsak dan, tko kot v prejšnji službi, pa konec. Pol še vsaj nekaj ostane od dneva,...pozimi je bil pa itak shit,...je šeu za časa teme, pa pršel domov v temiuser posted image

k.tja user posted image za omaro! Urban sma imela tudi mi2 v ožjem izboru,...pol je pa drugo ime prevladalo. user posted image
AKP mene začenja tudi vse mučit,...in trebuh ko mi je tolk v napoto, zdaj še popadki, pa otrdevanje trebuha, pol boleče stegnenice...kaj še vse ne...HB da me vsaj križ pusti pr miru. user posted image  Kako je pa s tlakom?
alijana user posted image za pregled in ctg!
FLASK_A naš lumpi tudi vsak dan kolca, po 3x na dan celo kdaj....danes se mu je ob 6h tako kolcalo da več zaspat nazaj nisem mogla.
elyy saj ti bo tud nov avto prirasel k srcu,...mi2 sma lani poleti menjala avto, oz. sma imela 2 pa enga prodala in drugega kupila, ...sem tudi jokala kot dež, ko sem gledala kako se je peljal najin avtek izza ovinka....sj mojmu je blo tud full težkouser posted image .
Olivica, dobra si s tem čiščenjem! user posted image  Ma moj pa kr vse vidi,...je kot sova! Pa dobro, še sreča da tud rad kdaj pa kdaj prime za sesalc in metlo za tla pomivat.






_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:41:11   
Anonimen
ja naš sinko je tud drug teden doma pa moj možek tud, tako da se bomo vsi trije certaluser posted image user posted image
zdej pa moj možek spi tuki zraven k ni ponoč nič spal, zdej pa ne vem a ga skrbi da ne bom prehiter rodilauser posted image al ga pa mlaj matrauser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:44:12   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

dudi si še tukaj,pejt že no.danes ponoči boš šla,sigurno..



ma ja nč več ne verjamem...da bo kej kmal user posted image

pokica torej imava midve že drugi dan lažne popadke...user posted image ...katera bo torej prva šla...user posted image

ja drugač moram pa tud jaz pod pojstlo posesat,sm šla včeraj prav gledat k je OLIVE čistla spodaj in sm vidla da je potrebno tud pr nas...user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:45:54   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

dudi si še tukaj,pejt že no.danes ponoči boš šla,sigurno..



ma ja nč več ne verjamem...da bo kej kmal user posted image

pokica torej imava midve že drugi dan lažne popadke...user posted image ...katera bo torej prva šla...user posted image

ja drugač moram pa tud jaz pod pojstlo posesat,sm šla včeraj prav gledat k je OLIVE čistla spodaj in sm vidla da je potrebno tud pr nas...user posted image



user posted image user posted image user posted image a greš ti prej? Mene je še kar malo strahuser posted image !

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:49:47   
Anonimen
jz svojemu kr povem kaj mora narest sploh zdej k mam trebuhuser posted image mi kr on pod pojslo zleze in spuca prahuser posted image
drugače pa moj zna vseuser posted image sesat, kuhat, cujne tud zna dat uprat sam, pa pegla tud tako da glede tega se sploh ne bojim bom mela kr pospravljeno, bojim se samo to kako bosta svolgala z malim k možek če se uleže na kavč takoj zaspiuser posted image drugač je pa skojz v pogonu, se kr bojim da ga bo tašča sina mirkala user posted image no ja bomo že videl kako bouser posted image

pa tašča k ne more je začela spet usihat so ji našli še en rak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:51:08   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

dudi si še tukaj,pejt že no.danes ponoči boš šla,sigurno..



ma ja nč več ne verjamem...da bo kej kmal user posted image

pokica torej imava midve že drugi dan lažne popadke...user posted image ...katera bo torej prva šla...user posted image

ja drugač moram pa tud jaz pod pojstlo posesat,sm šla včeraj prav gledat k je OLIVE čistla spodaj in sm vidla da je potrebno tud pr nas...user posted image



user posted image user posted image user posted image a greš ti prej? Mene je še kar malo strahuser posted image !


z veseljem...

pa nč naj te ne bo strah...sej bo tvoj zraven pa bo vse vredu...prepusti se toku dogajanj...ko se bo enkrat začelo boš pozabila na strah...predvsem ti polagam na srce da poslušaj babco in boš videla da bo lažje...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:53:01   
gala
Dobro jutro punce! Vidim da nas ima vedno več probleme z nočnim spanjem in otrdevanjem trebuha ter krči. Mene že dva večera in ponoči lažni popadki napadajo, da si mislim, zdaj bo pa res potrebno iti, potem pa ni nič od tega user posted image
Včeraj smo bli mi tud v šopingu, najprej po knjižno omaro za Manco, ima toliko knjigic, da so bile zložene povsod, tudi po okenski polici. Potem sva šle pa še v Cityja v 1001 dar po dekico zanjo - sva se zmenili, da ona svojo tamalo dekico da za Malčka Palčka (tako ga kliče, ker ne vemo spola), ona pa dobi novo dekico. Tako je volk sit in koza cela user posted image user posted image user posted image . Flask_a, sory, sploh se nisem mogla spomnit tvojega nicka, zato si bila kr 'majčica z ringaraje' , sej po minuti sem se ga spomnla, ampak tale moj emšo mi udarja po spominuuser posted image . Upam da bom jaz drugega tudi tako hitro rodila, kot ti svojega prvega velikana, me je kar malo stisnilo, ko mi je zadnjič g. povedala, da bo spet velik. 
Glede darila, ki ga dojenček prinese otroku - naša Manca si že dolgo želi iti loviti ribe z atijem (ne vem,kje je to sploh pobrala). In tako se je ati spomnu in ji je zadnjič v Hofru kupil ribiško palico. Sem se tako smejala, moški in njihova darila - menda pri petih letih že ve, da takale ribiška palica ne gre v moj trebuh, da bi jo dojenček ven prinesel user posted image user posted image user posted image . Ampak se moj že tako veseli, da mu nimam srca kaj reči.
Lake, čestitke za plošice. Ko so enkrat doma, gre vse veliko hitreje. Najtežji je šoping. Vsaj zame.
Elvy, jaz se še vedno spominjam mojega prvega avtomobila, 19 lt starega golfa. Vsak teden je bil na servisu in še danes, po 10 letih me stisne, če začne v avtu kaj sumljivo smrdeti, ker me je golf potem vedno pustil na cedilu. Ampak kljub temu sem še 5 let sanjala o 'mojem golfku', čeprav sem imela kasneje boljše avtomobile, predvsem mlajšeuser posted image user posted image . No, danes ga ne pogrešam večuser posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:53:19   
lake
Dobro jutro. Sončka glih ni vidt zunej, a  ga niso neki napovedoval? No ja važn da bo maja sonček, da se bomo lahko sprehajale user posted image . Za zajtrk sm mela spet čokolino, to je ena redkih sladkih stvari ki si jih lahko prekršim.

Men se je pa zaganjanje dol neki umiril user posted image , pa sm že mislna da grem lahko v Rim. Sicer mam pa drug teden kao prepoved rojevanja, ker staršev ni doma, in more en psa pazt, da ne bo cela dan sam, pa brez hrane. Moj pa itak cele dneve dela, tko da Pokica, ja zame je 16 30 zgodej, glede na to, da pride domov ponavad ob ene 18h. Drgač je pa moj tud zadnje čase neki tiho, ne vem očitno se je mal zamislu, da zdej gre pa zaresuser posted image user posted image .




(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:54:33   
pokica_
Zelo mi je žal za tvojo taščo Čvekiuser posted image .

Ja sj moj se tudi vsega loti,...pospravi posodo v pomivalca, da prat, pralni stroj se je naučo opravljat, ko sem bila zdaj nazadnje v Puser posted image  (belo in črno perilo), obeša itak skoraj skos on na sušilca, sesa tudi zdaj skos on, tudi prej je on...zdaj še pomiva tla, ko js ne, likat tud zna, če bi bla sila bi si že zlikal,....edino kuha pa ne nič! Mogoče bo se pa naučo še tega ko bo user posted image na svetu! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:55:36   
Dudica1
joj sej res še darilo za sinka je treba...samo kaj user posted image ko pa ima vse kar češ...

če je katera že kaj kupila naj kaj pove da se bo lažje odločit...user posted image

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 8:58:21   
majuška10
Dobro jutro!
Spet dež. Ponoči sem spet dobro spala, torej to pmeni da bo danes spet krizauser posted image  vsak drugi dan dobro spim.
Ej punce, včeraj sem bla čisto na tleh, jokala sem kot dež - nonstop, vse se mi je zdelo hudo, in strah in me je še kolegica klicala, sem se njej jokala, ma ne vem če sem se smilila sama sebi al kaj. Pol je  še tašča prišla in sem ji šla z veseljem razkazat kaj sem nabavla za dojenčka, ko bo šel iz P. pa je ful neki skritizirala da kao "joooj a sam v tem bo šel oblečen, kako tanka dekica,...sem se počutla tako bedno, kot da bom najslabša mama na svetu. al je blo to samo zaradi včeraj al ne vem.
(pa drugače je moja taščica res zakon, ne bi hotla druge in nimam nič za čez njo povedat)
ker bo moj takoj po rojstvu zaradi službe še dalj časa odsoten, bom še čisto  sama z dojenčkom ostala. In ful me je strah tega. Sicer je rekla tašča da bo vsak dan pri meni, sam zdej se mi pa to ne zdi glih dobra ideja, ker imam občutek da če bo stalno pri meni in mi sugerirala sploh ne bom dobila zaupanja in samozavesti pri ravnanju z dojenčkom.

Elvy čestitke za novi avto! user posted image user posted image  sva pa midva z mojim  na istem.14 dni nazaj sva ga prodala. mi še zdaj hudo za njim, za mojim malčkom sam problem je pa da do novga sploh še nisva prišla (oba imava majhne avte) iščeva pa tudi enga večjega, družinskega
vse ostale pa čestitke za uspešne preglede.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:01:32   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

dudi si še tukaj,pejt že no.danes ponoči boš šla,sigurno..



ma ja nč več ne verjamem...da bo kej kmal user posted image

pokica torej imava midve že drugi dan lažne popadke...user posted image ...katera bo torej prva šla...user posted image

ja drugač moram pa tud jaz pod pojstlo posesat,sm šla včeraj prav gledat k je OLIVE čistla spodaj in sm vidla da je potrebno tud pr nas...user posted image



user posted image user posted image user posted image a greš ti prej? Mene je še kar malo strahuser posted image !


z veseljem...

pa nč naj te ne bo strah...sej bo tvoj zraven pa bo vse vredu...prepusti se toku dogajanj...ko se bo enkrat začelo boš pozabila na strah...predvsem ti polagam na srce da poslušaj babco in boš videla da bo lažje...user posted image



Hvala, sj mi res drugega ne preostane. Napeta ne bom smela bit, k pol bo še slabše in se odpirala nebom,...babico boma pa itak oba poslušala, sam da bo čimhitreje šlo skos. user posted image
Ampak ti še vseeno dajem prednost,...si le 3 tedne v vodstvu pred mano. user posted image

lake pr nas je pa takle sonček, da kr peče v učke! user posted image  Hehe ...jaz sem včeraj mojmu rekla da mam popadke, ker sem jih tud mela in sem mislila resno...pa je kr cel pobledel od strahu, češ kao,...da se zajebavamuser posted image user posted image user posted image . Mislim da bo res panika našim moškim, ko bo šlo pa res zares. Že vidim kako bo bleduser posted image , še hujš kot včeraj!
Sam pol si pa res cele dneve sama doma, če tako pozno prihaja domov....ma sj jaz sem zadnje cajte že tud vajena da ga ni domov pred 17-18h. Ampak mu je blo včeraj dovolj vsega skup, pa je šel kar ob redni uri domov. Bo pa sigurno spet danes podaljšal! user posted image


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:03:14   
Dudica1
majuška sej bo...pusti ji da bo zraven sploh če boš ti sama...kej ti bo že pomagala...ko pa ti začne kaj pametovati jo pa postavi na svoje mesto in se bosta čist vredu razumele...user posted image

Aja sploh pa ne mislit da boš slaba mamica če ti nekdo reče da nisi vredu kupila...user posted image ...odmisli take misli...me bomo najboljše mamice na svetu!

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:05:09   
lake
Sej to da sm cel dan sama doma še ni take panike, sej mam velik dela, ampak kaj ko sm do šestih tok lačna da hladilnik spraznm. user posted image Kaj če bi ti men mal moža posodla, sej ko bo vse pospravljen, ti ga vrnem user posted image .user posted image Kosilo mu bom pa skuhala, ni panike. 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:05:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Zelo mi je žal za tvojo taščo Čvekiuser posted image .

Ja sj moj se tudi vsega loti,...pospravi posodo v pomivalca, da prat, pralni stroj se je naučo opravljat, ko sem bila zdaj nazadnje v Puser posted image  (belo in črno perilo), obeša itak skoraj skos on na sušilca, sesa tudi zdaj skos on, tudi prej je on...zdaj še pomiva tla, ko js ne, likat tud zna, če bi bla sila bi si že zlikal,....edino kuha pa ne nič! Mogoče bo se pa naučo še tega ko bo user posted image na svetu! user posted image


ja je kr hudo, sam se ful dober drži tako da še enga vnučka bo dočakala za naprej pa bomo videl kako bojo kemoterapije potekaleuser posted image

ja smo lahko kar srečne k mamo možke k znajo skoraj vse narestuser posted image sej moj če kaj ne zna pa vpraša taščo oz. svojo mamico k ima isti pralni stroj kot midva, in za ostalo je tud tašča če on kej ne ve, si sploh ne predstavljam kako bo k tašče ne bo več na svet k so vsi tojk odvisni od njeuser posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:06:23   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

pokica torej imava midve že drugi dan lažne popadke...user posted image ...katera bo torej prva šla...user posted image

ja drugač moram pa tud jaz pod pojstlo posesat,sm šla včeraj prav gledat k je OLIVE čistla spodaj in sm vidla da je potrebno tud pr nas...user posted image



user posted image user posted image user posted image a greš ti prej? Mene je še kar malo strahuser posted image !


z veseljem...

pa nč naj te ne bo strah...sej bo tvoj zraven pa bo vse vredu...prepusti se toku dogajanj...ko se bo enkrat začelo boš pozabila na strah...predvsem ti polagam na srce da poslušaj babco in boš videla da bo lažje...user posted image



Hvala, sj mi res drugega ne preostane. Napeta ne bom smela bit, k pol bo še slabše in se odpirala nebom,...babico boma pa itak oba poslušala, sam da bo čimhitreje šlo skos. user posted image
Ampak ti še vseeno dajem prednost,...si le 3 tedne v vodstvu pred mano. user posted image

lake pr nas je pa takle sonček, da kr peče v učke! user posted image  Hehe ...jaz sem včeraj mojmu rekla da mam popadke, ker sem jih tud mela in sem mislila resno...pa je kr cel pobledel od strahu, češ kao,...da se zajebavamuser posted image user posted image user posted image . Mislim da bo res panika našim moškim, ko bo šlo pa res zares. Že vidim kako bo bleduser posted image , še hujš kot včeraj!
Sam pol si pa res cele dneve sama doma, če tako pozno prihaja domov....ma sj jaz sem zadnje cajte že tud vajena da ga ni domov pred 17-18h. Ampak mu je blo včeraj dovolj vsega skup, pa je šel kar ob redni uri domov. Bo pa sigurno spet danes podaljšal! user posted image



ja sej vem ti kr še počaki kakšen teden vsaj do 37 t user posted image

Mojga je tud danes malo zadelo...sem se ponoči brcnla v postlo ko sem šla na wc pa sm zavpila auuu...moj pa pokonci da če me kej boli a je treba it...user posted image user posted image user posted image ...jaz sem se mu tako smejala,ubošček...hehe

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:07:39   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

majuška sej bo...pusti ji da bo zraven sploh če boš ti sama...kej ti bo že pomagala...ko pa ti začne kaj pametovati jo pa postavi na svoje mesto in se bosta čist vredu razumele...user posted image

Aja sploh pa ne mislit da boš slaba mamica če ti nekdo reče da nisi vredu kupila...user posted image ...odmisli take misli...me bomo najboljše mamice na svetu!



Točno tako kot pravi Dudi! user posted image  

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:10:15   
Anonimen
ja dudica tvoj je že v nizkem štartu za v P.user posted image user posted image moj se pa šele pripravlauser posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:12:36   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

ja dudica tvoj je že v nizkem štartu za v P.user posted image user posted image moj se pa šele pripravlauser posted image user posted image


mora bit v stalni pripravljenosti...user posted image ...nimaš kej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:13:49   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Sej to da sm cel dan sama doma še ni take panike, sej mam velik dela, ampak kaj ko sm do šestih tok lačna da hladilnik spraznm. user posted image Kaj če bi ti men mal moža posodla, sej ko bo vse pospravljen, ti ga vrnem user posted image .user posted image Kosilo mu bom pa skuhala, ni panike. 

user posted image user posted image user posted image  Aaaaaaaa njega pa ne dam! user posted image  
Skuham mu tud jaz rade volje,..sam da vidim da rad poje tako fino z apetitom! user posted image  
Pa tvoj pride prepozno domov,...ne pride v poštev! user posted image

Čveki saj bo še vse vredu,...res da življenje ni fer, ko mora pač tako bit...ampak saj nimamo možnosti izbire pr teh vseh boleznih, žaluser posted image . Se pa glede na vse skupaj res dobro drži, bravo taščica! user posted image

Dudi, tako čisto isto je tudi moj...če sploh kdaj kaj zastokam, al pa v kopalnici ponavadi po tuširanju, ko se brišem z brisačo in devam tele tačke na eno pa na drugo stran, pa pižamo gor...pa se mučim in stokam...pa kar vpije iz dnevne, če je kaj narobe?user posted image user posted image user posted image  Mi je tk hecno, resuser posted image

Ej, čveke....a bo danes padel 5. del????user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:16:29   
majuška10
ja sej,  sej jst mislim da je bil včeraj pač tak, zame bolj neugoden dan, da me je vse prizadelo in sem bla tako občutljiva.  ma sej sem že skozi celo nosečnost bolj nihajočega razpoloženja.
upam da bom danes res boljše volje.
kakšna ideja za kosilo?

pokica, dudica, mislite da boste res šle? mogoče pa res, jutri je mlaj (če kaj vpliva), no sej nej se zgodi kot se hoče, važno da bo vse cool, čimhitrejše in čimmanj boleče. Ma greste to v LJ rodit al kam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:18:26   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Dudi, tako čisto isto je tudi moj...če sploh kdaj kaj zastokam, al pa v kopalnici ponavadi po tuširanju, ko se brišem z brisačo in devam tele tačke na eno pa na drugo stran, pa pižamo gor...pa se mučim in stokam...pa kar vpije iz dnevne, če je kaj narobe?user posted image user posted image user posted image  Mi je tk hecno, resuser posted image

Ej, čveke....a bo danes padel 5. del????user posted image




hja pa včeri mi je ful izcedka steklo (sluzi) kar tako zvečer ko sva bla na kavču in grem v kopalnico da se zrihtam pa pride za mano pogledat kaj je ...user posted image ...samo ga še ne tako živčki se mi zdi da če bi bil živčen bi bilo zame slabše ker bi še mene delal živčno...user posted image

Ma ja danes pa pade 5 del...user posted image

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 24.4.2009 9:19:24 >

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Majčice 2009 - 4. del
24.4.2009 9:20:01   
lake
Sej pomoje se bo moj tud mogu znajdt, vsaj teh par dni ko bom v P. user posted image Zdej pa šibam na eno kavico s sodelavko k je glih doma, pa vas pridem pol prečekirat, če vas najdem, na 5. delu user posted image

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Je res potrebno že v nosečnosti utrditi br...
Ali se s pravo pripravo bradavic lahko izognemo bolečim, razpokanim in kdaj celo krvavečim bradavicam? Preverite mite in...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?