|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 8:37:17   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

a veste, da ima moja taščica do nadalnjega službo in sploh ne more priti na obisk?? nazadnje je bila............kdaj že.........mislim da lani ali kdaj.........ko je bila pol ure tukaj, če se katera spomni.........no, ln bo stara 8 mesecev-obisk 2x.




Adijo pamet. Pa k njej greste kdaj? S to žensko, oprosti, pa ni nekaj vredu. To je ja njena vnukinja, če ji je že za sina in tebe vseeno.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 8:41:52   
pf
Drugače pa dobro jutro. Jedli smo dvakrat, ampak spali drugače dobro. Ne vem zakaj sicer toliko je, ampak tak je. Drugače pa je spala od pol osmih do pol sedmih, vmes pa nič mrdanja in jokanja. user posted image Saj vem, da to ni ful dobro če enkrat ali dvakrat ješ, ampak vsaj vstat se nisem rabila zaradi jokcanja desetkrat. Danes bo spet čudovito vreme.


Pa bravo vsem, ki ste pregurale na šesti del.

Tisti majster, ki ima hamer v roki je svetoven. Gold fish tistemu bi še pa jaz pustila, da me našeška po riti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 8:47:40   
Jazzy1
Jutro!

Madonca fiši in MTY, vidve sta pa mele debate včeraj user posted image user posted image Sta kaj zaspani danes? user posted image user posted image

Lep dan vem želim, pa se beremo kaj zvečer. Ker ta vikend še ne gremo na morje, iščemo planB za danes. Kakšna ideja?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 8:54:45   
Olivija*
jutro!

mi smo glede na zdravstveno stanje kar vredu spali. parkrat je blo treba dudko dat, sicer pa debelih 12 ur mrk. danes ima pa še enkrat več pikic, praktično že povsod! upam, da se stanje umiri in da sečimprej začnejo sušit.

tiste slikce, ki ste jih včeraj lepileuser posted image ...ma sej se je najdu tut kak "za ponucat" vmes, ampak eni so se meni zdeli še tako mlaaadi. ne vem, a sem jaz tako stara ratala, al kaj je zdej touser posted image ...sicer še imam 2 spredaj, a jo bom letos zamenjala za 3user posted image ... no, moj je pa 6 let starejši od mene...mogoče so mi pa zato bolj "šarmantni" všeč user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jazzy1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 8:59:54   
Olivija*
zdaj mi je pa user posted image skuhal ogromno šalco z malo kave in veliiiiko smetane... to je pa še meni všeč, ki sice rnisem strastna ljubiteljica kave...tako da grem zdaj kofetkat...

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 9:09:10   
Lara Croft

IZVIRNO SPOROILO: Jazzy1

Drugače pauser posted image vsem, ki imate težave s spanjem! Res upam, da se čimprej poštima!!!!!
lara se je s5 zbudila okul 3h.. Ma ne vem,kaj ji je to treba.. Pol ure sm mogla bit tam pri njej..

_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Jazzy1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 9:33:14   
petra1978
Dobro jutro babike!!

Bravo za 6. del user posted image user posted image user posted image

Danes sem malo razočarana, sem gledala vreme za čez praznike in je tako za bruhatuser posted image . Mi pa imamo 2. maja krst.

MTY, ne se sekirat zaradi tašče. Midva sva se lani septembra preselila v novo stanovanje in takrat sta tašča in tast prišla pogledat kakšno imama, od takrat dalje ju pa ni bilo pri nama. Pa sem ju že 100 x povabila. Zdaj sem pa nehala vabit. In sma se ravno zadnjič z mojim pogovarjala o enem pikniku, pa je rekel, da bi še lahko njegova starša povabila. Pa sem rekla, da če ju povabim al pa ne, bo enak rezultat. Njiju ne bo. Je pa res, da smo mi vsaj 1x na 14 dni pri njih. Ampak vseeno mislim, da bi lahko kaj prišla tudi k nam. Najbolj sem pa bila razočarana, ko sem spekla Galu tortico za pol leta in sem ju povabila, potem pa je bilo 100 izgovorov, tako da sem na koncu rekla, pa saj vam ni treba prit. In jih ni bilo.

Tak, zdaj sem se pa nenamerno razpisala user posted image

_____________________________

Pa je le prišel - najin sonček Gal :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 10:32:03   
meta21
Zakaj meni ne pokaže slikic, ki jih je MTY včeraj lepila sem gor?

Drugače mi je pa jasno o kom sta govorili, čeprav se jaz bolj nad Vin-om navdušujem...edino ne vem na koga te spominja, Fiši!? Firbec babjiuser posted image

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 10:37:19   
meta21
Ah te tašče! Jaz sem sicer že parkrat napisala, da mam ok taščo, ampak se je zadnje čase kar malo preveč "udomačila" in mi je začela vse vprek nasvete dajat. Najbolj jo moti, da Lovru ne oblačim pajackov oz. žabic z naramnicami, ker ga menda te hlače v pasu tiščijo. Saj na nek način ma prav ampak meni je tak lepi, če ga oblečem kot malega človečka. Pa saj zbiram stvari, ki so mu dovolj široke v pasu, da ga ne tiščijo. Skratka en cajt sem poslušala, pol je pa še prababica dodala svoj lonček in sem kar zaključla debato... Nehajta! Obe! Pri nas tak je in pika.... Sta se samo nasmehnili in obnemeli (najbrž sta si tud svoje mislili)user posted image .


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 10:42:44   
meta21
Pf, kako se pa vidve z mamo zdaj razumeta?

Lara in Alenka, mislim, da so vsi dojenčki zdaj postali malo bolj aktivni, tudi ponoči. Konec je časov, ko so ležali tam kamor smo jih položiliuser posted image . Jaz hodim Lovra ponoči obračat s trebuha na hrbet, ker mu v vreči uspe samo v eno smer in potem kriči na vse grlouser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 10:45:01   
meta21
Grem preden sama pridem do 7. dela, hihi...

Me pa še nekaj zanima... Majčice (al kere) so že na 18. delu menda... Pa so vse dele načvekale al so se pri 5. delu spomnle in kar 17. del odprle?user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:08:40   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Sem mogla sama naklofat par postov, da smo prišle do 200 strani...c,c,cuser posted image

Tako...Slike sem uredila, zdaj se pa jaz tudi počasi poslavljam.

Nočka!


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Aja, ve ste že kar na 6. delu. Kdo bo pa tle prišel do 200?


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

...uspelo nam je!



No, jst še vedno ne štekam, zakaj se vam vedno mudi na novi del.... kot da ni vseeno, če pišeš na 3. strani ali na 199....
user posted image
Kot bi bile vedno v pričakovanju nečesa novega.... da s tem, kar imate/mo nismo zadovoljni....


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:12:37   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

a veste, da ima moja taščica do nadalnjega službo in sploh ne more priti na obisk?? nazadnje je bila............kdaj že.........mislim da lani ali kdaj.........ko je bila pol ure tukaj, če se katera spomni.........no, ln bo stara 8 mesecev-obisk 2x.


Ma pa kaj potem... to je njen life in lahko z njim počne, kar hoče.... če njej tko paše prow.... ne vem, kaj se ti obremenjuješ s tem... ti tvojo princesko vidiš vsak dan in to je važno...

Moj tast je še ni niti videl.... moja sestra ja prišla predvčerajšnjim prvič.... in? Z mano to nima nobene veze... vsaj jaz tega ne povezujem s tem, da bi bilo z mano kej narobe.... čist dol mi visi.... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:14:01   
Lara Croft
To je ja njena vnukinja, če ji je že za sina in tebe vseeno.


Čak.... zakaj že bi ji moglo bit za vnukinjo bolj mar, kot za sina? user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:15:36   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Sem mogla sama naklofat par postov, da smo prišle do 200 strani...c,c,cuser posted image

Tako...Slike sem uredila, zdaj se pa jaz tudi počasi poslavljam.

Nočka!


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Aja, ve ste že kar na 6. delu. Kdo bo pa tle prišel do 200?


IZVIRNO SPOROČILO: meta21

...uspelo nam je!



No, jst še vedno ne štekam, zakaj se vam vedno mudi na novi del.... kot da ni vseeno, če pišeš na 3. strani ali na 199....
user posted image
Kot bi bile vedno v pričakovanju nečesa novega.... da s tem, kar imate/mo nismo zadovoljni....




Ah, Lara.... Sej si se s starim avtom ravno tako vozila, ne? Pa si bla vseeno vesela novega...

Eni se veselijo novega računalnika, puloverja, kuhinje... Me mo pa skromne pa se veselimo novega dela na rruser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:18:24   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: meta21


Me pa še nekaj zanima... Majčice (al kere) so že na 18. delu menda... Pa so vse dele načvekale al so se pri 5. delu spomnle in kar 17. del odprle?user posted image


Sej nam gre tudi dobro od rok.... v niti enem mesecu, smo naklofale 199 strani.... no in če vsako dvestoto filaš s fotkami, samo da gre mimo, ni bo problema... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:19:29   
Lara Croft
ni se veselijo novega računalnika, puloverja, kuhinje... Me mo pa skromne pa se veselimo novega dela na rruser posted image


Meta, ti si preveč skromna.... user posted image

Sem pred par minutkami še gledala dojenčka na tvojemu avatarju.... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:20:17   
Lara Croft
Danes nisem samo zaspana.... danes sem tudi nataknjena.... samo ne tko, kot ste zdej pomislile.. hahaha

_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:24:00   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Sem pred par minutkami še gledala dojenčka na tvojemu avatarju.... user posted image



Ja hitro rastejouser posted image user posted image user posted image

Grem na luft....

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:35:06   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Grem na luft....


Jst tudi čakam, da se zbudi... ponoči kažin, zdej pa drnjoha.... jst pa ****kam...user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 11:39:25   
ključek
joj babe, spet nismo nič spali......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 13:54:42   
Olivija*
naša miška je pa tako boga...pikica pri pikici user posted image
ma kdaj se bo to začelo že enkrat sušit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 13:55:06   
Olivija*
slike sploh ne upam prilepit, da ne boste vse pobegnile user posted image user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:13:40   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


IZVIRNO SPOROILO: Jazzy1

Drugače pauser posted image vsem, ki imate težave s spanjem! Res upam, da se čimprej poštima!!!!!
lara se je s5 zbudila okul 3h.. Ma ne vem,kaj ji je to treba.. Pol ure sm mogla bit tam pri njej..



Zobki mogoče.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 14:16:05   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Pf, kako se pa vidve z mamo zdaj razumeta?


Lara in Alenka, mislim, da so vsi dojenčki zdaj postali malo bolj aktivni, tudi ponoči. Konec je časov, ko so ležali tam kamor smo jih položiliuser posted image . Jaz hodim Lovra ponoči obračat s trebuha na hrbet, ker mu v vreči uspe samo v eno smer in potem kriči na vse grlouser posted image



Dobro od takrat dalje. Takrat sem ji dala vedeti, da me pač ne more in ne sme žaliti na tak način in sedaj je ok. HB.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?