|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaj za dojenje HIPP
9.5.2009 15:51:51   
štorkljica
Danes mi je dragi kupil tale čaj za dojilje, HIPPovega, pa me zanima koliko resno tile čaji pripomorejo h količini mleka. Do sedaj sem namreč spila prvo skodelico, piše, da bi jih naj na dan spil dve.
Torej je kera pila tale čaj in potem res opazila povečanje ali vsaj neupadanje mleka?
Hvala za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaj za dojenje HIPP
9.5.2009 16:03:30   
Anonimen
Ne vem.....mogoče pa kaj pripomore.
Moja punčka je stara 21 mesecev pa imam še ogromno mleka.Pila pa nisem teh čajev.

(odgovor članu štorkljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaj za dojenje HIPP
9.5.2009 16:10:39   
barchy81
že od začetka nisem imela dovolj mleka, tudi nikogar razen moža, ki bi mi pri dvojčkih pomagal, tako da se nismo mogli iti dojenja po nekaj ur skupaj... tako da sem si mleko večino časa črpala. po tem čaju se mi zdi je bilo malenkost bolje in samo za tisto rundo, sem se pa lahko na lastni koži prepričala, da če je mleka dovolj, ga je, če ga pa ni, ga pa na noben način ne moreš pričarat. poskusila sem vse živo in še najbolj pomaga dojenje, pa še to ne bo naredilo čudeža.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaj za dojenje HIPP
9.5.2009 16:22:01   
Hope2
Jaz sem sprva pila hipovega in potem prehendlala na tekkane za dojenje, pri meni se je razlika opazila žže med tema dvema. Tekkane mi je bolj hasnil. Ampak to samo v prvih mesecih, saj pol ko je vse skupaj žže zalaufalo (po 3 mesecu), pomoje ne bi rabila, pa sme vseeno spila šše 1 skodelico zjutrajuser posted image

(odgovor članu barchy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaj za dojenje HIPP
9.5.2009 22:39:25   
Najaa
Meni hippov ni pomagal. Mi je pa pomagal lekarniški.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 9:46:35   
štorkljica
Hope2 kje prodajajo tega od Tekkaneja? Jaz ga v šparu nisem zasledila.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 10:19:40   
zmajaz
Jaz tudi pijem lekarniškega - je najbolj naraven in že pri ta 1. user posted image  mi je kar pomagal. Ga pa še bolj kot zaradi količine mleka pijem tudi zato, ker so not kumina ipd., ki pomagajo preprečevati, da bi dojenčka zvijalo. Tale slavni Hipp je pa v resnici kar nekaj. Drugače pa bi rekla, da bolj kot sami čaji za dojenje pomembna količina popite tekočine, ker pri sebi vidim, da se takoj pozna, če kak dan manj pijem - ko začnem več, je pa tudi mleka takoj več. Pa tudi patronažna mi je rekla, da naj količino mleka uravnavam s količino popite takočine - da če bom videla, da je mleka malo manj, naj bolj pijem.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 12:19:30   
mini80
Jaz sem pila čaj za dojenje od galexa in mleka je bilo dovolj.Potem sem ga nehala pit,mleka pa je še zmeraj dovolj..tako,da...

_____________________________

Življenje ni potica...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 12:37:57   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Hope2 kje prodajajo tega od Tekkaneja? Jaz ga v šparu nisem zasledila.


V ššparu, merkatorju, tuššu.... vsepovsod, čče ni tam ko je hrana za dojenččke, pa tam ko so ostali ččaji (zeliššččni, zeleni,ččrni....). Mogočče jim je zmanjkalo ali pa ga ravno v tisti šštacuni nimajo. Je pa v modri šškatli.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 12:38:51   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mini80

Jaz sem pila čaj za dojenje od galexa in mleka je bilo dovolj.Potem sem ga nehala pit,mleka pa je še zmeraj dovolj..tako,da...


Ja, ko enkrat zalaufajo mlekarne, pol je vse en drek kaj in kolk piješš in kaj ješšuser posted image .

(odgovor članu mini80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 12:45:12   
mišk
Štorkljica: Tekanee čaj imajo v vseh DM-ih, tam kjer so tudi čaji za dojenčke in v Mercator hiper marketu. Za ta dva sem ziher.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 14:30:06   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Danes mi je dragi kupil tale čaj za dojilje, HIPPovega, pa me zanima koliko resno tile čaji pripomorejo h količini mleka. Do sedaj sem namreč spila prvo skodelico, piše, da bi jih naj na dan spil dve.
Torej je kera pila tale čaj in potem res opazila povečanje ali vsaj neupadanje mleka?
Hvala za odgovor.


Štorkljica....

Jaz sem ga pri Evi redno pila-vsak dan 1šalco....Potem pa mi je enkrat zmanjkal in ga nisem šla takoj iskat-mleka je bilo vseeno enako..... In ga ni zmanjkalo ali bilo manj.....

Tak da jaz sem prepričana, da meni ni pomagal....Je pa bila razlika koliko tekočine sem spila (jaz vode)-če sem pila malo manj, se je poznalo na mleku....Zdaj v drugo pa ga ne pijem....Mi je v P sestra takoj rekla, naj mi čaj za dojenje prinesejo-pa sem se samo nasmehnila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 14:30:48   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: mini80

Jaz sem pila čaj za dojenje od galexa in mleka je bilo dovolj.Potem sem ga nehala pit,mleka pa je še zmeraj dovolj..tako,da...


Ja, ko enkrat zalaufajo mlekarne, pol je vse en drek kaj in kolk piješš in kaj ješšuser posted image .



Se strinjam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 21:13:14   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Hope2 kje prodajajo tega od Tekkaneja? Jaz ga v šparu nisem zasledila.


V ššparu, merkatorju, tuššu.... vsepovsod, čče ni tam ko je hrana za dojenččke, pa tam ko so ostali ččaji (zeliššččni, zeleni,ččrni....). Mogočče jim je zmanjkalo ali pa ga ravno v tisti šštacuni nimajo. Je pa v modri šškatli.



Hvala. Morem malo bolj pogledatuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 21:15:54   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Danes mi je dragi kupil tale čaj za dojilje, HIPPovega, pa me zanima koliko resno tile čaji pripomorejo h količini mleka. Do sedaj sem namreč spila prvo skodelico, piše, da bi jih naj na dan spil dve.
Torej je kera pila tale čaj in potem res opazila povečanje ali vsaj neupadanje mleka?
Hvala za odgovor.


Štorkljica....

Jaz sem ga pri Evi redno pila-vsak dan 1šalco....Potem pa mi je enkrat zmanjkal in ga nisem šla takoj iskat-mleka je bilo vseeno enako..... In ga ni zmanjkalo ali bilo manj.....

Tak da jaz sem prepričana, da meni ni pomagal....Je pa bila razlika koliko tekočine sem spila (jaz vode)-če sem pila malo manj, se je poznalo na mleku....Zdaj v drugo pa ga ne pijem....Mi je v P sestra takoj rekla, naj mi čaj za dojenje prinesejo-pa sem se samo nasmehnila user posted image user posted image user posted image



Ja sej verjamem da ne pomagajo. Ampak zdaj ko ga mam ga popijem do konca. Sem se pa tudi jaz zdaj v P samo nasmehnila sestri ko je rekla, da naj pijemo čaj za dojenje, ker ful pomaga.

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čaj za dojenje HIPP
10.5.2009 21:50:03   
anika87
Tiste, ki ste to sprobale, kdaj pa ste začele pit čaj za dojenje?
A takoj po porodu? Al tudi že kaj prej?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čaj za dojenje HIPP
11.5.2009 8:32:53   
štorkljica
Jaz sem ga začela zdaj, 10 dni po porodu.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čaj za dojenje HIPP
11.5.2009 22:31:28   
wii
štorkljica imaš z.s.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čaj za dojenje HIPP
12.5.2009 18:14:37   
mama2009
Jaz sem ga začela piti en mesec po porodu.

Meni npr. zelo pomaga pri nastajanju mleka tuš pod zelo toplo vodo in masaža prsi.




(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?