|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za konec
13.5.2009 11:01:39   
viv_
Letos pri nas pol skupine zaključuje z vrtcem in gre v šolo, pol jih ostane v vrtcu.

Ali mislite, da je pričakovano oz. se spodobi, da tistih pol, ki gredo, da vzgojiteljicam v zahvalo kakšno darilo?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 11:03:35   
Žaži
Če ste z delom vzgojiteljic zadovoljne in so bile več let iste z otroci, zakaj pa ne, bila bi lepa gesta.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 11:09:49   
Tanja55
Ne vem kolk je pricakovano, je pa vedno lepo. Jst gledam iz sebe, kolk sem presenecena in kolk mi je fanj, ce kdo pohvali moje delo: pa je to lahko z besedo, al pa z eno cokolado. Ce ste zadovoljni z njihovim delom in so ble krasne do vasih otrok, zakaj pa ne?

Sama vedno dam nekaj malega tistim, ki mi pomagajo tako ali drugace. Se vedno je bila reakcija pozitivna, pa ne zalagam ljudi z nekimi blaznimi darili. Malenkost, ki pa itak nosi svoje sporocilo -- zahvalo.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 11:36:07   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Letos pri nas pol skupine zaključuje z vrtcem in gre v šolo, pol jih ostane v vrtcu.

Ali mislite, da je pričakovano oz. se spodobi, da tistih pol, ki gredo, da vzgojiteljicam v zahvalo kakšno darilo?


Ja, meni se zdi, da je prav, da nekaj podariš, če tako čutiš.

Samo mi smo dali skupinsko, en bon za masažo. To pa je meni brez veze. Jaz raje vidim, da otrok da nekaj iz srca, da skupaj dava, ker je bila vzgojiteljica tako dobra z njim, ga je imela rada in je on njo imel rad. Da skupaj izbereva darilo zanjo, da se ji s tem skupaj zahvalila za toploto in dobroto.

Tako da meni je prav bedno, da sem dala tistih 10 evrov ali koliko že in basta. Samno kaj češ, če so ostali pač tako želeli, je tako bilo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 12:34:00   
ksenjak
Pri nas se tudi ob zaključku leta vzgojiteljici in pomočnici podari darilce. Lahko podarite skupinsko, lahko posamično, sploh glede na to, da je to zadnje leto.

lp

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 12:34:14   
Najaa
Meni se tudi zdi prav, ker otrok le preživi velik del dneva z osebami v vrtcu.
Kakšno darilo pa... ne vem, ene imajo raje ala bon kot je Splišni napisala, druge kaj osebnega... Sam tega osebnega se z leti toliko nabere, da je joj tak da će že kaj, je fajn  kaj oreng dat.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 12:36:01   
ksenjak
Jaz sem lansko leto v Leonardiju kupila taki dve sliki iz gline (za obesit), na katerih je bilo nekaj malega narisanega, zraven pa napisano Najboljša vzgojiteljica.

lp

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 13:20:29   
Anonimen
mi smo dali na koncu vrtca skupinsko darilo. In sicer ena mamica, ki se je ukvarjala s fotografijo nas je vse poslikala in smo naredili foto knjigo + vsaka je dobila neko sliko iz peska.

(odgovor članu ksenjak)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 15:44:27   
t5t6
Mi se vsako leto zorganiziramo in na koncu leta vzgojiteljicam nekaj podarimo - vsi skupaj.  Ko imamo zaključno prireditev jim darilce predamo. Letos jim bomo kupili punčko iz cunj od UNICEFA zraven pa napšemo še kakšno čestitko bolj v otroškem stilu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 15:46:15   
t5t6
No še kot ideja smo jim lani kupili bon od Mladinske knjige zraven pa smo natisnili otroške pesmice in naredili eno scensko čestitko.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 15:51:09   
ssevin
Ja, meni se zdi lepo, da se da darilo.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 21:17:18   
potepinček
Naredite odris dlani od otrok. Zraven napišite čigava je. Vse skupaj zvežite kot knjigico. Zraven podarite še kakšno malenkost in zahvalo v otroškem stilu. Če se da, naj čestitko napiše kdo od otrok, ki že obvlada črke.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 21:18:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Naredite odris dlani od otrok. Zraven napišite čigava je. Vse skupaj zvežite kot knjigico. Zraven podarite še kakšno malenkost in zahvalo v otroškem stilu. Če se da, naj čestitko napiše kdo od otrok, ki že obvlada črke.


Kaj pa vem; sicer se slisi cisto lusno in ok, ampak da sem vzgojiteljica in da vsako leto dobim nekaj v tem stilu...

(odgovor članu potepinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 21:19:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: t5t6

Mi se vsako leto zorganiziramo in na koncu leta vzgojiteljicam nekaj podarimo - vsi skupaj.  Ko imamo zaključno prireditev jim darilce predamo. Letos jim bomo kupili punčko iz cunj od UNICEFA zraven pa napšemo še kakšno čestitko bolj v otroškem stilu.


Kaj bodo s punčko iz cunj?

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 21:23:33   
blaža
Mi se ravno jutri dobimo z starši, da se zmenimo, kaj bomo kupili. so pa v našem vrtcu samo tri skupine in je " navada", da se kupi tovarišicama, ki sta otroke imela letos in pa še nekaj simboličnega za ostale štiri in našo čistilko, ker se poslavljamo od vrtca in gremo v šolo. No šola je pa zraven in se bomo še videvali.user posted image

Naše tovarišice so tako zakon, še posebaj Nadja, da ni dvoma, da si kdo ne bi želel, da jim kej podarimo. tudi čistilka je del vrtca in je še več kot to, ker je naša vaščanka in sodeluje in pomaga pri vsem možnem v vrtcu, pa otroci jo imajo radi.

skratka iz srca jim želim nekaj podariti, ker je tak dober vrtec, da si to zaslužijo, čeprav jim jaz večkrat povem, da so super.user posted image user posted image user posted image

VRTEC SENOŽEČE.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 21:24:35   
rija
jaz bi nesla en res lep šopek ali pa košaro sadja. pa na pomaranče recimo narisala z malkom očke in usta, pa prilepila neke mašnice....tak, malo kiči-kiči otroško....pa kakšno lepo posvetilo.

praholovcev je vsepovsod preveč.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Darilo za konec
13.5.2009 21:29:08   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Letos pri nas pol skupine zaključuje z vrtcem in gre v šolo, pol jih ostane v vrtcu.

Ali mislite, da je pričakovano oz. se spodobi, da tistih pol, ki gredo, da vzgojiteljicam v zahvalo kakšno darilo?


Ja, meni se zdi, da je prav, da nekaj podariš, če tako čutiš.

Samo mi smo dali skupinsko, en bon za masažo. To pa je meni brez veze. Jaz raje vidim, da otrok da nekaj iz srca, da skupaj dava, ker je bila vzgojiteljica tako dobra z njim, ga je imela rada in je on njo imel rad. Da skupaj izbereva darilo zanjo, da se ji s tem skupaj zahvalila za toploto in dobroto.

Tako da meni je prav bedno, da sem dala tistih 10 evrov ali koliko že in basta. Samno kaj češ, če so ostali pač tako želeli, je tako bilo.


Ja sej ti lepo razmišljaš, ma verjami, da se jim take "krame" nabere še preveč npr. v 20 letihuser posted image

jaz tudi za Novo leto kej takega naredim s tamalim, al pa za 8. marec,... na koncu leta, mi je pa fajn, če ni vaza, ali slika, ali kaj takega, ko ne bo mela kam dat, ker dobiva že leta eno te isto.

moja sestra tudi dela v vrtcu, sej je vsega vesela, ma vem, da ko dobi dosti tega, niti nima kam dat, čeprav je lep spomin na otroka, ki ga je tisto leto čuvala.

meni je kar prav, da se jim kupi nekaj, kar jim bo prav prišlo, čeprav je to težko izbrat. mogoče res kak bon, ali kako dobro knjigo. Jaz sem imela v mislil za letos knjigo Čokolada. je taka z zlatim ovitkom in so vsi recvepti iz čokolade. je bla ena posebna izdaja. Ima pa naša vzgojiteljica baje ful rada čokolado. Smo raziskali.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Darilo za konec
14.5.2009 6:56:38   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Letos pri nas pol skupine zaključuje z vrtcem in gre v šolo, pol jih ostane v vrtcu.

Ali mislite, da je pričakovano oz. se spodobi, da tistih pol, ki gredo, da vzgojiteljicam v zahvalo kakšno darilo?


Ja, meni se zdi, da je prav, da nekaj podariš, če tako čutiš.

Samo mi smo dali skupinsko, en bon za masažo. To pa je meni brez veze. Jaz raje vidim, da otrok da nekaj iz srca, da skupaj dava, ker je bila vzgojiteljica tako dobra z njim, ga je imela rada in je on njo imel rad. Da skupaj izbereva darilo zanjo, da se ji s tem skupaj zahvalila za toploto in dobroto.

Tako da meni je prav bedno, da sem dala tistih 10 evrov ali koliko že in basta. Samno kaj češ, če so ostali pač tako želeli, je tako bilo.


Ja sej ti lepo razmišljaš, ma verjami, da se jim take "krame" nabere še preveč npr. v 20 letihuser posted image


Jaz sem imela v mislil za letos knjigo Čokolada. je taka z zlatim ovitkom in so vsi recvepti iz čokolade. je bla ena posebna izdaja. Ima pa naša vzgojiteljica baje ful rada čokolado. Smo raziskali.user posted image


Saj ni nujno, da je krama. Kakšna uporabna malenkost. Jaz sem lani imela pripravljeno tisto solnico (za sol in poper), ki se jiih letos že povsod dobi (lani pa samo na morju), ko se dva prijateljčka objemata. Taka lepa rdeče-bela. No, to sem imela pripravljeno zraven tistega bona dati, ampak potem nisem, ker me je varuhinja na koncu preveč razpizdila, sem bila preveč razočarana, da bi se še blizu vrtca pokazala. Za eno drugo varuhinjo, ki je mojega otroka imela prvi dve leti in je bila zlata, sem imela pa ene male svečke iz želeja v obliki školjk pripravljene, v taki lepi škatlici. Pač uporabne malenkosti, ampak iz srca.

Knjiga o čokoladi bi pa zame res bila ena šara več, čeprav ljubim čokolado.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Darilo za konec
14.5.2009 8:54:50   
t5t6
[/quote]

Kaj bodo s punčko iz cunj?

[/quote]

Ker imajo čez celo leto projekt lutka se nam je pač to zdelo primerno daril, glede na to, da gre denar dobrodelni ustanovi hrati pa so te punčke zelo lepe se mi zdi še toliko bolj smiselno. Kaj pa bodo z njimi ti ne vem povedat, lahko jih dajo svojim otrokom lahko pa jih tudi pustijo v vrtcu, bolj pomemno se mi zdi to za kaj denar zapraviš. Darila je težko izbrati, ker je veliko stvari lepih pa nimaš kam z njimi, preveč osebna darila pa se mi za to priložnost spet ne zdijo primerna, mislim, da morajo biti bolj v stilu otrok.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Darilo za konec
14.5.2009 9:22:39   
frutka_
Jaz sem lani dobila od moje skupinice slikice otrok, strnjene v albumu in poleg misli otrok. Res lepo. Sem kar jokala zraven, ko sem ga gledala.
Po mojem bosta najbolj veseli individualne zahvale, recimo lepe risbice in njenih misli ob zaključku. To je najbolj njeno darilo!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?