|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zopet jaz
18.5.2005 20:29:28   
lenika
V zadnjem času kar veliko sprašujem, pa prosim ne mi zamerit. Menstruacija mi zamuja 8 dni in naredila sem že 2 Clear blue testa, ki sta bila negativna. Danes pa prebiarm novičke naa forumu prvič noseča in zasledim, da je test veljaven šele po 10 minutah, jaz pa sem ga takoj zavrgla. In grem hitro še enkrat gledat tisti test, ki sem ga delala včeraj zvečer in vidim močno vodoravno črto in čisto rahlo komaj vidno navpično. Sedaj ne vem kaj bi to lahko bilo. A mislite, da če grem jutri h ginekologinji in ji razložim zadevo, da mi bo hotela naredit test, ker jaz se na te teste več ne zanesem.
Prosim pomagajte mi, ker sem čisto zbegana.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zopet jaz
18.5.2005 20:33:27   
Anitka
Ja v kakšnem času pa si zavrgla teste?
Morda si pa res :nosecka: le še en test bo treba naredit in počakat 10 minut, ali pa h G in v laboratorij.

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: da bosta :modri:

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zopet jaz
18.5.2005 20:34:08   
tinkamiška
Lenika ne bi te rada žalostila ampak test ni več veljaven po 10 min. Nekateri so neveljavni po 5.

Rezultat se pojavi v roku 10 min, potem pa test ni več veljaven. Ampak, če se boš boljše počutila, pa ga naredi še enkrat in to zjutraj pa dobro preberi navodila:rozica:

Upam, da nisi zdej čisto žalostna:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zopet jaz
18.5.2005 20:43:47   
lenika
Ja saj vem, da test tako pozno več ni veljaven, ampak zadnjič ste pisale, da je test lahko lažno negativen, lažno pozitiven pa ne more bit.
Saj ne vem, sem čisto zmedena, ker nisem pričakovala, ker sva z možekom rekla, da bova šele poleti začela zares delat, ker sem šele pred 3. meseci nehala jemat KT. Ne bom tako zelo žalostna, če ni nič, če pa je bom pa skakala do stropa, ker vidim ko prebiram vaše poste, da zanosit ni tako enostavno.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zopet jaz
18.5.2005 20:44:55   
emaa
meni še nikoli (noseča sem bila samo enkrat), ampak nikoli ni pokazal pozitivnega rezultata po 1, 5 60 minutah, če nisem bila noseča.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zopet jaz
18.5.2005 20:47:00   
tinkamiška
No potem pa stiskam pesti:miska::miska::miska::)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zopet jaz
18.5.2005 20:47:07   
lenika
Emamair, saj jaz za to tudi še nisem slišala, zato pa sem še toliko bolj zmedena.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zopet jaz
18.5.2005 21:01:04   
NinaŠ
svetujem ti da greš k G ali Z in naj ti naredijo krvni test - boš vsaj zihr

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zopet jaz
18.5.2005 22:01:14   
rija
jaz pa mislim, da je pozitivno. Moj test je postal + po nekaj minutah in se potem + ni spremenil v nič drugega. po 24 urah je test zgledal ravno tako kot po 10 minutah. Vsekakor pa naredi še enega, in počakaj teh težkih 10 minut.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zopet jaz
19.5.2005 9:09:54   
TANTRA
Moja izkušnja po dveh :duda: je, da test ne pokaže pozitivno niti po 15, eni uri, če ni prisoten nosečniški hormon. Razlika kdaj pokaže je le v tem, da nivo hormonov pri ženskah variira in je pri nekaterih v začetkih zelo nizek, pri nekaterih pa kar visok.
Če ti kaže navpično črtico si sigurno :nosecka:! :bravo::bravo:

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zopet jaz
20.5.2005 19:19:57   
lenika
Hvala za vse odgovore. Danes sem bila pri G in so mi še enkrat naredili test, ki je bil zopet negativen. Sedaj lahko samo čakam kdaj se bo :hudicek: pojavila.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?