|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zatekanje
18.5.2005 21:10:28   
rozi81
V pon. sem imela pregled pri G. Vprašala me je če kaj zatekam in sem rekla da kar opazim je bolj v večernih urah.
Potem pa mi je rekla, da to je kar ok, če je zvečer, da pa če bi bilo zjutraj pa ne bi blo glih dobr.:zmeden:
Res pa je da zjutraj na to nisem bila pozorna. Do sedaj.:zmeden::zmeden:
Danes pa sem vidla da tudi zjutraj gležen ni nič kaj gležnu podobn ampak je vse ravno.8)
Zanima pa me kaj pomeni oz. zakaj je nevarno če zjutraj zatekaš in kdaj je treba paniko zagnat.

Uf sm zakomplicirala. Upam da razumete.:ups::ups::ups:

Hvala za odgovore.


LP S:nosecka: in :duda: 35t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zatekanje
18.5.2005 21:17:39   
Gina
Nevarno bi bilo, če bi imela zaradi tega povišan pritisk.
Jaz sem bila tako zatečena, da rok nisem čutila ponoči sploh niti malo, podnevi pa nisem vedela, ali držim kozarec v roki ali ne. Enkrat sem mislila, da držim očala, pa jih nisem, sem jih razbila! Pa ni noben zagnal nobene panike. Otrok je bil ok, moj pritisk pa tudi, ker imam sicer ful nizkega, je bil končno normalen.
Nič skrbet. Zatekanje v pozni nos. je normalno. No, če bi čutila ne vem kakšno razibjanje srca ali bi se ti v glavi vrtelo...potem bi pa itak šla na pregled.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zatekanje
18.5.2005 21:29:31   
Anonimen
Meni je gionekolog proti koncu nosečnosti zabičal, da kakor bi začela zatekati, moram TAKOJ priti. Tako da jaz bi se šla pokazat.

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zatekanje
18.5.2005 21:42:10   
bskrle
Saj veš, da čim manj stojiš na mestu, noge pa dvignjene, manj slano hrano(zelena, peteršilj ipd.)
je potrebno jesti ...
Panike ne bi zagnala, saj je to precej običajen pojav.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zatekanje
18.5.2005 22:00:16   
eva1
Jaz sem od 28 tedna zatekala k :hudicek: tut zjutraj sem imela še zatečene roke in noge, vendar ne tok kt zvečer! Nč se ne sekiraj, dokler je pritisk ok! Pa še to v nosečnosti sem se zredila 21 kg-16 je šlo dol v enem tednu-tok sem bla polna vode!
LP, Eva in Luka

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zatekanje
19.5.2005 8:43:23   
anitaz
Jaz sem prosit koncu tudi fuuul zatekala,pa so mi punce tukaj svetovale naj se grem pokazat k G...in sem šla!Pa sem bila že 3 cm odprta;)...jaz bi na tvojem mestu šla...

Pa pa,

Anita

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zatekanje
19.5.2005 8:54:58   
Gina
Kaj ima zatekanje skupnega z odprtostjo? :ups:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zatekanje
19.5.2005 10:03:38   
Anonimen
Jaz imam tudi prste na roki kot male safalade :)- pa ni bilo nobene panike.
Pa ponoči sploh ne čutim rok od zapestja naprej...kar se pa nog tiče je pa približno okej, čeprav ni ravno blesteče.

Pa glede na to, da imam pritisk ok, je zatekanje samo še ena od radosti nosečnosti :bravo:

Hja, le kaj ima zatekanje veze z odprtostjo? To tud mene zanima? Če bi blo to tko, bi meni moj mali moral že bingljat ven :)- :)-

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?