|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Par vprašanj..
19.5.2005 12:57:54   
Tiamo
Par vprašanj..:zmeden:

Kaj menite o nakupu rabljenega palčka zavijalčka? A se ga da dobiti v IKEA-ji? Koliko je cena?

Kolegica se mi je ponudila, da i kupi komplet flašk (6 flašk) 2 dudi in prijemalka, kateri se da sterilizirati v mikrovalovni pečici. :zmeden: Komplet stane cca 1800 SIT v Leclerku. Glede na ceno se mi zdi sumljivo!! :zmeden2::zmeden2:

Ima katera izkušnje s tem?

Hvala za odgovore :love:

LP Tia74
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Par vprašanj..
19.5.2005 13:49:03   
lin
1-palčka zavijalča lahko kupiš rabljenega,sej ga lahko pol doma fajn spucaš.
2-Meni se tudi zdi cena tega kompleta malo sumljiva drugače,pa itak za začetek rabiš mogoče eno malo flaško,ker moraš biti optimist da boš polno dojila,če pa nebo šlo iz kakršnega koli razloga še zmeraj lahko dokupiš kar ti manjka

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Par vprašanj..
19.5.2005 18:57:25   
Grascakinja
Jaz kakih ful pocenskih flašk raje ne bi kupila. Aventove se da v mikrovalovni baje sterilizirat tudi brez posebne opreme, ena mala steklenička s cucljem za novorojenčka pa stane okoli 1200 sit.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Par vprašanj..
19.5.2005 19:07:41   
tinatona
Pozdravljena!

Avent ima za mikrovalovko poseben sterilizator v katerem lahko steriliziraš šest njihovih stekleničk; stane pa okoli 8000. Imajo pa še parni sterelizator ki stane 20000.

V baby centru imajo tudi sterilizator za v mikrovalovko od Tommee Tippee in stane 6490.

LP Tina

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Par vprašanj..
19.5.2005 19:09:17   
miševi
Mislim, da z rabljenim zavijalčkom ni nič narobe - samo preveri, če vse deluje (da ni notranji del polomljen ali da manjka obroč, ki se ga da čez škatlo za vrečke). Drugače ga majo pa baje zdaj v Leclercu v akciji - cene pa ne vem.

Flaške bi pa jaz tudi raje od Aventa...

LP

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Par vprašanj..
19.5.2005 19:48:10   
mehurčica
Jaz sem glih danes prodala palčka zavijalčka. Je bil kot nov, ker sem ga uporabljala samo prvih par mesecev. Prodala sem pa ga za 3500sit.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Par vprašanj..
19.5.2005 22:41:26   
marta2

Jaz sem pa glih včeraj kupila rabljenega palčka zavijalčka za 3.500 SIT. Ful sem zadovoljna, ker mi je za novega dati 12.000 SIT ali pa tud 35 evrojev v Toysu mal velik.

LP Marta :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Par vprašanj..
20.5.2005 8:33:46   
Tiamo
Hojla

hvala punce za vse odgovore...:bravo::bravo:

Tiste flaške so tudi meni sumljive, ker so dost poceni. Bomo še premislili...:zmeden:

Lp tia74:zaspan:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?