|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 15:16:07   
angel_rebelde
Vam pa je res dolgčas... A res nimate kaj druga za počet, kot na RR viset pa se norčevati iz drugih?? user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 15:19:54   
mateyka
OMG, jaz sem potem uber kura - mojo tamalo sva z možem v času embria za hec klicala "fižou" user posted image
takoj se grem psihoterapirat..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 15:31:49   
Katey
Povedat tisto kar si misliš je eno, delat pa iz otrok krofeke pa buhteljčke pa hroščke pa,............... je pa drugo, kdo se potem iz koga norčuje, samo malo zdrave pameti pa se vse da razumet.






(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   [Brisano sporočilo]
29.5.2009 15:46:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 15:50:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

mater božja... kakšno fino debatico sem zamudila user posted image user posted image user posted image


pa res....sem te že pogrešala user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 15:54:20   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Vam pa je res dolgčas... A res nimate kaj druga za počet, kot na RR viset pa se norčevati iz drugih?? user posted image user posted image



Točno tko.. Pa kaj vam je? user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 15:55:32   
Paštetka
Premalo hormonov imamo, da bi lahko to razumele user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 16:15:10   
Anonimen
Čak čak tlele pa morm nekej napisat! Sicer me te razni krofi, buhteljni, knedeljni, svaljki, njoki, itd. ne motijo, ne berem več.

Mi pa naraste pritisk ko mi kakšna ženska božjastno tuli v tamalga "ja žiiiivjoooo žabicaaaa ja kje si pa biiiil" itd. Mislim za kozlat. Kot da je otrok gluh pa še bebav zraven. Res ne zastopim zakaj se je treba spakovat če se pogovarja z otrokom? Še razmišljam kaj bi jim rekla, da nehajo s to norostjo. Ideje?

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 16:16:45   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Še razmišljam kaj bi jim rekla, da nehajo s to norostjo. Ideje?


a to napram tvojemu otroku?

ker če bi bil to moj otrok, pa se tako vtakneš v mene...te napalim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 16:17:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Še razmišljam kaj bi jim rekla, da nehajo s to norostjo. Ideje?


a to napram tvojemu otroku?

ker če bi bil to moj otrok, pa se tako vtakneš v mene...te napalim user posted image user posted image user posted image


Ja napram mojem sinu. Đizs sploh ne morem poslušat tega.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 16:18:28   
rija
ja, v tem primeru pa ji reči kar ji greuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 16:18:38   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


ženska božjastno tuli v tamalga...
Še razmišljam kaj bi jim rekla, da nehajo s to norostjo. Ideje?


rečeš:nehajte s to norostjo.
če bi mi pa že take stvari dvigale pritisk, pol ne vem kam bi prišla..verjetno ne daleč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 16:18:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Čak čak tlele pa morm nekej napisat! Sicer me te razni krofi, buhteljni, knedeljni, svaljki, njoki, itd. ne motijo, ne berem več.

Mi pa naraste pritisk ko mi kakšna ženska božjastno tuli v tamalga "ja žiiiivjoooo žabicaaaa ja kje si pa biiiil" itd. Mislim za kozlat. Kot da je otrok gluh pa še bebav zraven. Res ne zastopim zakaj se je treba spakovat če se pogovarja z otrokom? Še razmišljam kaj bi jim rekla, da nehajo s to norostjo. Ideje?


Odgovoriš pač z normalnim tonom kot vedno govoriš kje je otrok bil.....zaradi nekaj žensk, ki mu vsak dan en tak stavek povedo tvoj otrok ne bo postal bebav.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 16:23:44   
katrinka
Čestitam - vse ste zmagovalke v idiotizmu! Če vas toliko moti to poimenovanje, zakaj pa nimate potem na RR svojih pravih imen? No, pri tem boste pa takoj najdle nek izgovor a ne. Razlaga - takšno poimenovanje nimam nikakršne veze z etiketiranjem otrok, gre le za naslov našega seznama. Ker smo normalne, odrasle, izobražene in z bontonom nosečnice in mame, bomo ime izbrale na demokratičen način. Anketa je povsem primeren  izbor metodologije. Kar se pa vaših opazk tiče, nobene niso uzalile, nobena ni jezna, jaz osebno pa menim, da mi je zal vasih otrok, da jih vzgajajo popolnoma neuke mame, no če to sploh ste.
Želim vam prijeten in sproščen pogovor se naprej.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 16:39:09   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
Povedat tisto kar si misliš je eno, delat pa iz otrok krofeke pa buhteljčke pa hroščke pa,............... je pa drugo, kdo se potem iz koga norčuje, samo malo zdrave pameti pa se vse da razumet.


saj, vse smo povedale kaj mislimo, hrana je pa vse - fižou ali krof(e)k. ali je razlika, če so embriji ali že rojeni ali kako? men se zdi vse eno in isto..

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 17:15:20   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

Kar se pa vaših opazk tiče, nobene niso uzalile, nobena ni jezna, jaz osebno pa menim, da mi je zal vasih otrok, da jih vzgajajo popolnoma neuke mame, no če to sploh ste.




Oprosti, ali sem neuka ker svojega otroka kličem po imenuuser posted image

Mislim, prvo se vprašaj kaj o meni, potem pa me obsojaj kakšna mama sem................

škoda besed....................



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 17:17:02   
Vrtnica79
Ha, ha, očitno se istovetijo z Murkomuser posted image user posted image user posted image

TUKAJ



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 17:24:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Oprosti, ali sem neuka ker svojega otroka kličem po imenuuser posted image

Ne, tudi jaz kličem svoje otroke po imenu, pa tudi ostale bodo svoje otroke klicale po imenu, ker je tu govora samo o naslovu seznama. A misliš, da bo v rojstnem listu zapisano Julijska Žabica Priimekuser posted image

Mislim, prvo se vprašaj kaj o meni, potem pa me obsojaj kakšna mama sem................

Glede na to, da sem tudi sama že mama in bom prav tako rodila tudi julija 2009, se vprašaj ravno to, kar sprašuješ zase. Me poznaš? Zakaj me obsojaš kaka mama sem? Sem slabša mati kot ti samo zaradi tega, ker se na naši temi išče naslov za seznam?

škoda besed....................



(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 17:55:34   
andreja32
jezus marija pa vsi svetniki....mislim.....ajuto narod....mene bodo zdele odpeljali na psihiatrijo,...otroke pa na posebne obravnave da se rešijo groznega stresa pod katerim so -saj jih občasno kličem z ljubčki, pa žabe moje, pa kakšen cuker mali ....pa take ,,bedarije,,!






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 18:01:40   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


ženska božjastno tuli v tamalga...
Še razmišljam kaj bi jim rekla, da nehajo s to norostjo. Ideje?


rečeš:nehajte s to norostjo.
če bi mi pa že take stvari dvigale pritisk, pol ne vem kam bi prišla..verjetno ne daleč.


Se strinjam. In jaz tudi včasih mojemu rečem štrukelj. Pač, prispodoba. Drugače pa je zame še vedno otrok v vsem pomenu, četudi mu tako rečem. Aja, pa ta debata je že enkrat bila, čisto tako, v info, se ponavljamo.

Pa pravijo, da z otroci je treba po otroško se pogovarjat. Nič hudega, če rečeš namesto glej sonce, glej sonček sije. Še nisem nobenega odraslega videla, da bi kasneje rekel, mater, kok sonček žge.

Pa že na prejšnji temi sem napisala, kako rečete svojim otrokom, ko jih mudi na WC. A greš na malo potrebo, al greš lulat, al mogoče greš scat. Ali pa, greš na veliko potrebo, kakat ali sratuser posted image user posted image


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 18:29:18   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

jezus marija pa vsi svetniki....mislim.....ajuto narod....mene bodo zdele odpeljali na psihiatrijo,...otroke pa na posebne obravnave da se rešijo groznega stresa pod katerim so -saj jih občasno kličem z ljubčki, pa žabe moje, pa kakšen cuker mali ....pa take ,,bedarije,,!








A si znorela, da to priznaš......? user posted image user posted image user posted image user posted image Hitro k julijkam 2009.....

Tu so (pravim so, ker tudi meni včasih uide, ljubica moja, srček moj, žabka....) namreč same resne mame, ki otroke spoštujejo in jih nikakor ne imenujejo z ljubkovalnimi imeni......ampak s krstnimi, če pa niso krščeni pa s tistim, kar piše v rojstnem listu.....do otroka se je namreč potrebno odgovorno obnašati in poimenovanje po živalih, hrani baje ni dostojno imena "normalna mati".....

Tako da hitro k splošnemu zdravniku, da ti da napotnico za v Polje.....

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 18:29:29   
Anonimen
Kaj ve mislite?


O tem naj bi se mislilo user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 18:39:04   
Anonimen
Tu so (pravim so, ker tudi meni včasih uide, ljubica moja, srček moj, žabka....)


Meni pa ne uide, ko recem srce moje, tudi kaksni odrasli osebi, ki mi je ljuba in draga, in to celo tko, na splosno.

Ampak jaz sem deklarirano nenormalna user posted image .

< Sporočilo je popravil Mič II -- 29.5.2009 18:40:18 >

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 19:05:46   
Raho
Prebijem se do konca teme pa ob omenjanju vse te hrane postanem lačna!user posted image

No, vem, da se je govorilo o krofekih in cesarčkih z novimi oblačili, ampak vmes so bili še čufteki pa čevapčiči pa kotletki...

Grem jestuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Mene pa nekaj zelo resno zanima.
29.5.2009 19:24:38   
moci
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?