|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OMW nalepke polovična cena!
4.6.2009 21:36:35   
Tjašy
Ja pa jih prodajaj,saj ti nihče NE brani!!!Pol pa tisti denar humano podari nekomu,ki ga potrebuje bolj kot ti.Verjetno se ne bi tako izpostavila za korist nekoga drugega kot se je BMWJKA!!!user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OMW nalepke polovična cena!
4.6.2009 21:58:52   
ELMA
Veliko , veliko je podarila na tem forumu user posted image in , če bi pač še pomagala eni osebi in si je domislila prodaje nalepk , ni treba da jo napadate , ...

Bmwjka ...Upam da se ti načrt uresniči user posted image
Podobno se dogaja kot s Sayuri na temi  ,, podarim otroku-dojenčku ,,...
Pametna punca , nič več na podarja ...
Jaz sem tudi vidila da je dobrota-sirota ...LP

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OMW nalepke polovična cena!
4.6.2009 22:09:04   
Tjašy
Ja dobrota je sirota.user posted image Mislim,da se na tem portalu ;sprošča; preveč negativnih
žensk,ki hočejo pospravljati pred drugim pragom,pred svojim imajo pa kupe ;dreka;!!Menim,da se sproščajo na napačnem naslovu.user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OMW nalepke polovična cena!
4.6.2009 22:23:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka
denar gre v dobre namene-mamici samohranilki za poplačilo položnice za šoloobvezna otroka!
lahko tudi dokažem-ob nakupu večje količine!

A ob nakupu manjše pa ne? user posted image

lej za eno nalepko se meni ne splača dokazovat in fotokopirat položnice.....žal....

Pri dobrodelnosti (beri: pomoči nekomu) se ne razmišlja, ali se tebi osebno to splača ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 8:45:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka
denar gre v dobre namene-mamici samohranilki za poplačilo položnice za šoloobvezna otroka!
lahko tudi dokažem-ob nakupu večje količine!

A ob nakupu manjše pa ne? user posted image

lej za eno nalepko se meni ne splača dokazovat in fotokopirat položnice.....žal....

Pri dobrodelnosti (beri: pomoči nekomu) se ne razmišlja, ali se tebi osebno to splača ali ne.


ja se ne razmišlja o tem če se splača....skratka ne splača se mi dajat tle gor ker itak vse popljuvate ...kar tako naprej.....zato pa bežimo  vsi s tega foruma....bravo ženske!!!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 8:47:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Veliko , veliko je podarila na tem forumu user posted image in , če bi pač še pomagala eni osebi in si je domislila prodaje nalepk , ni treba da jo napadate , ...

Bmwjka ...Upam da se ti načrt uresniči user posted image
Podobno se dogaja kot s Sayuri na temi  ,, podarim otroku-dojenčku ,,...
Pametna punca , nič več na podarja ...
Jaz sem tudi vidila da je dobrota-sirota ...LP

hvala Elma....sama veš da nikoli nisem nič zahtevala....
pa še o nekaterih hvala nisem dobila....
ko sem jaz od koga kaj dobila sem se morala-oziroma mi vest ni dala da se ne bi....zahvaljevati kot da so mi dali 100kg zlata...ja takšni smo....pa ne da bi kaj zahtevala samo beseda HVALA veliko pomeni!
je pa res da se tle ne pentljam več...ste-so me izučile!!!
Aja ELMA meni je akcija 100% uspela...samo ne tle... so moški....ki znajo cenit vsako stvar...user posted image


< Sporočilo je popravil Bmwjka -- 5.6.2009 8:51:06 >

(odgovor članu ELMA)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 8:48:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

BMW-JKA...tebe sem opazla že na več forumih, da se vsepovod nekaj buniš!!

aja BOSTINA.....zanima me še kaj sem se bunila???????????
samo idejo sem dala....bunit ste se ostale začele....žal...kot vedno...

(odgovor članu malajka84)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 8:49:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjašy

Ja nalepke dobiš,če kupiš gorivo za določeno ceno.Za nekoga,ki si želi nakupiti vse torbe je pa tak način pridobitve nalepk bolj ugoden-in s tem nekomu POMAGA.Meni se to ne zdi NIČ groznega.Sicer pa s to potezo NIKOMUR ne dela škode!!!Kupi kdor hoče,nikogar NE sili k nakupu.Ženska se je pač znašla in s tem  POMAGA-NE SEBI!!!!! user posted image user posted image Ženske,ki čez njo pljuvajo imajo pa mnogo preveč bujno domišljijo!!!Naj jo porabijo za kakšno podobno ;humanitarno;akcijo,če so tok korajžne,.........?user posted image

lej Tjašy...se ne splača....žal mi je samo da sem še tebi povedala za ta forum....res mi je žal....

(odgovor članu Tjašy)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 8:50:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 10:37:01   
Anonimen
lej moj začetni post ni bila debata...ampak pač ponudba...debato ste ve začele...je pa tako vsak ima pravico do svojega izražanja...pa mislim da tudi jaz...ja vidim da res brez veze.....itak pa NALEPK NI VEČ...NE RABITE VEČ KOMENTIRAT!!tudi moderatorko sem prosila naj briše....pa očitno ...škoda besed


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 11:23:12   
Korina1
Kerensa- pred časom si mi obljubila nek popust pri registraciji avtomobila. Registracija se bliža, pa me zanima kako je sedaj s tem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 13:14:59   
Kerensa*
Še vedno se da zrihtat, Korina. Se "slišiva".

skratka ne splača se mi dajat tle gor ker itak vse popljuvate ...kar tako naprej.....zato pa bežimo vsi s tega foruma....bravo ženske!!!

Jaz nisem v tem primeru nič popljuvala - samo vprašala sem. Če pa zaradi tega kdo beži, pa... pa naj.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 17:54:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka

tudi jaz imam že kar nekaj slabih izkušenj ravn s tega foruma....


Jaz pa izkljucno s tabo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 21:22:37   
Anonimen
kakšne slabe izkušnje imaš z mano?žal imam veliko stvari v glavi in vsakomur se zgodi da kdaj kaj pozabi...lahko bi jaz rekla....saj si rekla da še vedn velja za tista oblačila javila pa se nisi več....je pa tako da sem ti rekla da jih daj pa komu drugemu....pa si hotela meni....kaj naj..jaz pa vedn nimam časa saj imamo en avto mož pa dela...žal nekateri tudi delajo....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: OMW nalepke polovična cena!
5.6.2009 21:35:12   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka

kakšne slabe izkušnje imaš z mano?žal imam veliko stvari v glavi in vsakomur se zgodi da kdaj kaj pozabi...lahko bi jaz rekla....saj si rekla da še vedn velja za tista oblačila javila pa se nisi več....je pa tako da sem ti rekla da jih daj pa komu drugemu....pa si hotela meni....kaj naj..jaz pa vedn nimam časa saj imamo en avto mož pa dela...žal nekateri tudi delajo....


user posted image  ne vem ali je povdarek na ZAL ali na NEKATERI...

a ja, sarkazem pa na forumu itak nikamor ne vodi, ker zavira komunikacijo in s tem unicuje osnovno nacelo foruma...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: OMW nalepke polovična cena!
6.6.2009 7:44:40   
Tjašy
Jz sem mislila,da je ta forum namenjen dobrodelnosti,pa sem se očitno zmotila.
Namesto,da bi si ženske pomagale med sabo si pišejo razne očitke,pljuvajo ena čez drugo,.......in to MAMICE!!!Joj,joj  user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: OMW nalepke polovična cena!
6.6.2009 7:52:55   
Tjašy
Tudi jaz sem sodelovala pri tej debati,a sem ugotovila,da je en veeeelik
trač,to pa NI moje področje!!ZELO žalostno pa je,da ste se spravile na mamico,ki pomaga DRUGIM!!Zdaj vidim kaj dela ;foušija;!Ž A L user posted image

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?