|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 teden - znaki - driska
1.6.2009 17:50:05   
zala1
Živjo, prosim vas za pomoč, če imam mogoče katera podobno izkušnjo. V soboto sem naredila test in je pozitiven. Zadnjo menstruacijo sem imela 28.4., enkrat sem že imela SS, sedaj me pa skrbi, ker me vsake toliko špika v jajčnikih in tko po kosilu, ko se najem imam potem drisko in moram večkrat na WC. Boli me želodec, ne vem kako naj opišem - stiska me.

A je to lahko tudi znak? Ful me skrbi, da ne bi bilo spet kaj narobe, ker si ga ful želiva.

Hvala in se opravičujem, ker je malce taka tema.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 teden - znaki - driska
1.6.2009 17:56:08   
LINDI
JAZ sem imela skoraj iste znake,pa še tko telesno temperaturo tam čez 37,pa ful sem bila zaspana,ponoči,pa če nisem šla hitro lulati me je vse bolelo,držim pesti da bo vse o.k. in upam,da se oglasi še kater s svojimi izkušnjami 

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 teden - znaki - driska
1.6.2009 17:57:26   
zala1
Lindi, a je bilo vse ok, ali se je končalo s SS? Hvala, res me skrbi.

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 teden - znaki - driska
1.6.2009 18:07:05   
LINDI
ne,vse je bilo v redu,vsaj do sedaj,sem na začetku 5 mesecauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 teden - znaki - driska
2.6.2009 8:19:40   
polho3006
Jaz sem imela v začetku nosečnosti full drisko, full me jezvijo in sem ugotovila da te težave povzroča Elevit. Ko sem ga nehala jemati so se zadeve popolnoma umirile. Če jemlješ Elevit je možno da driskaš zaradi tega.

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 teden - znaki - driska
2.6.2009 8:28:39   
zmajči25
Jaz sem tudi 1. nosečnost imela prebavne motnje, skozi me je nekaj šraufalo in ščipalo pa krče sem imela ufffff....., nekje pri 9. tednu so se težave umirile.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 teden - znaki - driska
2.6.2009 14:10:51   
vijolca
Zala1, pri meni je bilo zelo podobno. 5.-6. teden, zjutraj ob petih me je v postelji zagrabil en dolg krč v črevesju, včasih sem morala kar letet na WC, vse je šlo iz mene. Najprej sem mislila, da sem se zastrupila, čeprav mi ni bilo nič slabo ali kaj podobnega, ko pa sem videla, da me tudi čez dan nič ne zvija, apetit pa vedno večji, sem jutranjo pospešeno prebavo (mogoče čisto malo manj kot driska) pripisala nosečnosti. Po dobrem tednu se je čisto umirilo.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?