|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je uredil?
2.6.2009 20:43:44   
tejči28
Jaz sem 9m po porodu.Menstruacijo sem imela šele 1 in sedaj je že 32 dni in še nič.Pred nosečnostjo sem jo imela redno na 28 dni.Noseča nisem,ker sem naredila test.Me pa zanima kdaj se je vam cikel uredil in če ste tudi imele tak neredne?
hvala.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
2.6.2009 20:49:29   
Anonimen
Takoj po končani čišči sem imela ovulacijo,nato menstruacijo, ki je še zdaj redna, skoraj 12 mesecev po porodu.

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
3.6.2009 7:42:22   
karmen83
Prvo sem dobila 7 mesecev po porodu, potem pa so bile kar redne, mogoče kak dan zamika, ampak redno, tako kot pred nosečnostjo.

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
3.6.2009 10:48:50   
Pupka
dva dni po čišči sem dobla prvo menstruacijo in od takrat mam redno. mogoče en dan sfali user posted image

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
3.6.2009 14:09:56   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Pupka

dva dni po čišči sem dobla prvo menstruacijo in od takrat mam redno. mogoče en dan sfali user posted image


Enako, le drug cikel mi je zamujal za 20 dni, vsi ostali cikli točno, kak dan gor ali dol.

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
3.6.2009 15:06:35   
moyca
jaz sem M dobila 6 mesecev po porodu. zdaj imam šele drugo, vmes je blo pa samo 23 dni...

še to: a je to normalno, da je menstruacija po porodu fuuuuul močna? ker mi že 5 dni dobesedno lije venuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
3.6.2009 15:43:13   
fusia
Jaz sem jo dobila šele cca eno leto po porodu. Bila je takoj potem redna, samo veliko veliko močnejša kot pred nosečnostjo. Ali je to normalno? Jaz sploh nisem bila navajena na take količine krvi in se mi je kar dvakrat zgodilo, da mi je premočilo. Prej pa nikoli v življenju. Komaj sem utegnila menjavati vložkeuser posted image

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
3.6.2009 17:18:27   
Hope2
Jaz imam količinsko enako, kot pred nosečnostjo

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
3.6.2009 20:38:39   
moyca

IZVIRNO SPOROČILO: fusia

Jaz sem jo dobila šele cca eno leto po porodu. Bila je takoj potem redna, samo veliko veliko močnejša kot pred nosečnostjo. Ali je to normalno? Jaz sploh nisem bila navajena na take količine krvi in se mi je kar dvakrat zgodilo, da mi je premočilo. Prej pa nikoli v življenju. Komaj sem utegnila menjavati vložkeuser posted image


meni se isto dogaja! na 3 ure moram menjat največje tampone kar jih obstaja pa fulkrat mi premoči:(
a je pol M skoz ostala tako močna ali se je čez čas uredilo? Ker jaz tud nisem navajena takih količin krviuser posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
3.6.2009 20:41:32   
Taddy78
Sin bo star že 3.5let, pa se mi še ni uredila. Sicer je v tem času samo 1 mesec ni bilo, drugače pa enkra pride prej, drugič zamuja, jo pa imam nekje na 26-30 dan...
prej sem jo imela vedno točno na 24dni, sedaj pač nosim vložke včasih že 2 dni prehitro user posted image
Količinsko ostaja isto, prvi dan švoh, drugi in tretji  dan malo bolj močna, četri dan še samo malo izcedka...

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
6.6.2009 14:46:58   
wing
14m po porodu sem dobila prvo M. In me je že prav skrbelo, ker je tako dolgo ni bilo. Naslednje so bile še vedno neredne, ampak vsak mesec. So pa bolj blage kot pred P in brez vsakršnih znakov, napovedi...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
6.6.2009 20:26:15   
majči22
Sem 10 m po porodu. Imela sem jo do sedaj dvakrat, vendar ni točna. Drugič sem jo dobila po 43 dneh. Pred nosečnostjo na 31-34 dni.

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
8.6.2009 10:08:09   
ronja
Po 1. porodu sem dobila m. po 6ih mesecih (kar je trapasto, ker sem takrat še polno dojila na manj kot 2 uri - mala je bila skoz priklopljena...), potem sem imela 3 m. na 44 dni - ta4. bi bila pa že na 28 dni, če bi bila, pa je ni bilo in imava zato doma še enouser posted image .
Zdaj po 2. porodu še nisem dobila m., niti si je nič kaj ne želim (seveda tudi zdaj še polno dojim, samo res pa da zadnje 2 noči ponoči ni treba), imam pa občutek, da bo prav kmalu prišla (pa prav nič je ne rabim)...

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
8.6.2009 11:25:24   
tejči28
Hvala za odgovore.Pred porodom sem jo imela redno na 28 dni,drugo sem dobila po 32 dni.Imam pa tudi jaz zelo močno,kar lije ven,pred porodom ni bilo tako.Tudi jaz komaj menjavam tampone,pa še premoči.Kdove,zakaj je tak. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
4.7.2009 17:19:51   
TeBo
Mene pa zanima ali ste vse, ki ste tako kmalu dobile redno menstruacijo redno in polno dojile ali ste tudi dodajale umetno mleko?
Kolikor vem, se pri dojenju menstruacija pojavi dosti kasneje kot pa če se dodaja tudi umetna hrana?

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
8.7.2009 13:21:26   
tejči28
Jaz sem polno dojila skoraj 7 mesecev in sem prvo menstruacijo že dobila naslednji mesec,ko smo spustili obrok dojenja zaradi kašice.Dobila sem jo 8 mesecev po porodu.Dve na 34 dni,tretjo pa še čakam. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu TeBo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
9.7.2009 11:35:18   
Srčekgirll
Men se še zdej uravnava. Sm mela M najprej na 36 dni zdej jih mam na 32 dniuser posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
11.7.2009 14:58:43   
bjondi
Po prvem porodu sem jo dobila en teden zatem ,ko sem nehala dojit to je bilo po 15-ih mesecih...

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
11.7.2009 20:30:54   
mihi78
Novembra rodila, januarja dobila 1M. Teče pa še vedno v potokih!

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: menstr.cikel po porodu,kdaj se vam je ure...
12.7.2009 20:22:19   
PC Baby
Mene je pa že skrbelo, ker jaz jo imam tudi fuuuul močno. Vložke menjujem max. na 2 uri pa še to včasih premoči. Groza! A se bo to uredilo (zmanjšalo) ali bo ostalo tako??!?

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?