|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 21:02:37   
Anonimen
Če poznate kaj našo floto, vam tudi ta pod zaupno pove, da so eni frčoplani pri nas bolj sigurni od drugih. Ampak bistven člen je tudi pilot, koliko je izkušen. So nekateri ki so profiji pravega formata in v kriznih situacijah pokažejo vse svoje znanje(pristanejo tudi na reki) in izkušnje.


To je pri vsaki tehniki tako, tudi avti se ne kvarijo enako, ceprav pridejo iz iste proizvodnje.

Od pilota je odvisno veliko, tudi to, ali bo letalo poletelo ali ne.

(odgovor članu PIRANJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 21:04:11   
Anonimen
tako so poleti z letali že prava loterija za preživetje, glede nato, da v zadnjem času padajo dol kot po tekočem traku.


Ti si pa ornk prestraseno bitje user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 21:08:36   
Anonimen
Realnost je pa nekaj popolnoma drugega.
Naša Adria zatrjuje, da jih redno preglejuje, pa je kljub temu nekaj let nazaj odpovedal en motor, pri vzletu, pa hvala bogu ni bilo posledic.


Zato pa ima letalo dva motorja.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Letalo "izginilo"
2.6.2009 21:12:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


Popolnoma v skladu s povprecnim pricakovanjem stevardese pri Delti.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 7:15:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


Popolnoma v skladu s povprecnim pricakovanjem stevardese pri Delti.


Ja,

Drugače pa se vsi piloti, šolajo tudi na simulatorjih in trenirajo pristajanje na vodi, pristajanje brez motorjev in kar je še podobnega. Tako da čit lari fari pristajanje na vodi vseeno ni. Je pa seveda ogromno odvisno od samega pilota: prej ko začne letati na raznih tipih, zelo dobro je, če tudi na jadralnem in športnem letalu, prej in bolje se bo znašel v nepredvidenih situacijah. Zdaj kakšni singapurski piloti res ne pridejo dlje kot od avtopilota, zato so morda manj zanesljivi, drugače pa bi jim jaz kar zaupala.



< Sporočilo je popravil Volga -- 3.6.2009 7:16:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 7:28:45   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

tako so poleti z letali že prava loterija za preživetje, glede nato, da v zadnjem času padajo dol kot po tekočem traku.


Ti si pa ornk prestraseno bitje user posted image user posted image


eh, sploh ne. Sam zadnje čase skoz poročajo o nesrečah. Res da bolj iz 'bambus' držav, pa vseeno. Kot sem napisala, me bolj skrbi ignoranca prevoznikov, do vzdrževanja letal.
Kamorkoli potujemo na daljšo relacijo, imam nek rahel strah, pa nima veze s kakšnim prevoznim sredstvom potujemo.

Če bi bila tako prestrašena, bi bila doma in čakala, da mi strop pade na glavouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 8:26:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

. Zdaj kakšni singapurski piloti res ne pridejo dlje kot od avtopilota, zato so morda manj zanesljivi, drugače pa bi jim jaz kar zaupala.




ne sledim sicer tem trendom, vendar če se ne motim, so singapore airlines eni izmet bojšihuser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 8:46:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

. Zdaj kakšni singapurski piloti res ne pridejo dlje kot od avtopilota, zato so morda manj zanesljivi, drugače pa bi jim jaz kar zaupala.




Prav imaš, pa culokrafijski tudi.

ne sledim sicer tem trendom, vendar če se ne motim, so singapore airlines eni izmet bojšihuser posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 9:08:25   
mojamura


http://www.rtvslo.si/svet/svojci-zalujejo-oblasti-iscejo-crno-skrinjico/204384


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 9:12:04   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

. Zdaj kakšni singapurski piloti res ne pridejo dlje kot od avtopilota, zato so morda manj zanesljivi, drugače pa bi jim jaz kar zaupala.




ne sledim sicer tem trendom, vendar če se ne motim, so singapore airlines eni izmet bojšihuser posted image  


user posted image user posted image user posted image  tako kot si napisala, izmet .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 9:13:16   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura



http://www.rtvslo.si/svet/svojci-zalujejo-oblasti-iscejo-crno-skrinjico/204384



user posted image  sožalje svojcem

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 9:19:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

. Zdaj kakšni singapurski piloti res ne pridejo dlje kot od avtopilota, zato so morda manj zanesljivi, drugače pa bi jim jaz kar zaupala.




ne sledim sicer tem trendom, vendar če se ne motim, so singapore airlines eni izmet bojšihuser posted image  


Baje so res.....

Letalski prevoznik leta:
  1. Cathay Pacific
  2. Singapore Airlines
  3. Asiana Airlines
  4. Qatar Airways
  5. Emirates
  6. Qantas
  7. Etihad Airways
  8. Air New Zealand
  9. Thai Airways
http://kilometer.wordpress.com/2009/04/17/najboljsi-letalski-prevozniki-leta-2009-so/

Ne vem pa kaj vse ocenjujejo.....ali tudi strokovnost osebja ali pa samo udobnost.....




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 9:23:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

. Zdaj kakšni singapurski piloti res ne pridejo dlje kot od avtopilota, zato so morda manj zanesljivi, drugače pa bi jim jaz kar zaupala.




ne sledim sicer tem trendom, vendar če se ne motim, so singapore airlines eni izmet bojšihuser posted image  


Baje so res.....

Letalski prevoznik leta:
  1. Cathay Pacific
  2. Singapore Airlines
  3. Asiana Airlines
  4. Qatar Airways
  5. Emirates
  6. Qantas
  7. Etihad Airways
  8. Air New Zealand
  9. Thai Airways

http://kilometer.wordpress.com/2009/04/17/najboljsi-letalski-prevozniki-leta-2009-so/

Ne vem pa kaj vse ocenjujejo.....ali tudi strokovnost osebja ali pa samo udobnost.....






Govorimo o dveh različnih zadevah, ja.

Sicer pa ni se treba obešat ravno na singapurske....govorila sem o znanju in izkušnjah ter šolanju, singapurske sem dala kar tako zraven, kot bi  lahko tudi urugvajske ali indonezijske ali ne vem severnoeskimske.....o drugih rečeš smo govorili.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 9:23:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

user posted image user posted image user posted image  tako kot si napisala, izmet .


user posted image user posted image user posted image  ej, sem ravno gledala......user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 9:25:36   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

user posted image user posted image user posted image  tako kot si napisala, izmet .


user posted image user posted image user posted image  ej, sem ravno gledala......user posted image


user posted image  ne saj so res okej ...samo fora se je izšla user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 10:03:42   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Kalbo hvala za tvoj pogled. Moj je pa še vedno ta, da nekaj prikrivajo. Ma predolgo traja tole še za nas, kaj pa preživljajo svojci pa sigurno vsi vemo. user posted image



Imaš pa tudi ljudi, ki v vsaki stvari vidijo teorijo zarote ....

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 13:06:51   
PIRANJA
Ja Blažka, veš samo nekateri ne visimo samo na forumu RR. Jaz sem na tujih straneh prebrala, da je bil en dan prej že alarm na Air France zaradi bombe, tudi niso izključevali da je ta avijon treščil v nek avijon z tihotapci, Tako da je tale tvoja pripomba malo zgrešena......

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 13:08:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: blazka

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Kalbo hvala za tvoj pogled. Moj je pa še vedno ta, da nekaj prikrivajo. Ma predolgo traja tole še za nas, kaj pa preživljajo svojci pa sigurno vsi vemo. user posted image



Imaš pa tudi ljudi, ki v vsaki stvari vidijo teorijo zarote ....

To me srbi, da bi napisala že od odprtja teme. Pa sem se nekak vedno zadržala. No, zdaj se podpišem.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 17:33:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

no, moja znanka je stevardesa pri Delti, pa je rekla, da je to navaden bla bla....tile pristanki na vodi....user posted image


Popolnoma v skladu s povprecnim pricakovanjem stevardese pri Delti.


Ja,

Drugače pa se vsi piloti, šolajo tudi na simulatorjih in trenirajo pristajanje na vodi, pristajanje brez motorjev in kar je še podobnega. Tako da čit lari fari pristajanje na vodi vseeno ni.


Ce bi bili tudi kaksni bolj kapitalno pomembn poklici pod taksno kontrolo in pod taksnim stalnim drilom, kot so piloti, bi bilo zivljenje lepse in kvalitetnejse, predvsem pa ne bi bilo prostora za mnozico kvazi strokovnjakov, ki se skrivajo za cehom.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 18:01:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Ce bi bili tudi kaksni bolj kapitalno pomembn poklici pod taksno kontrolo in pod taksnim stalnim drilom, kot so piloti, bi bilo zivljenje lepse in kvalitetnejse, predvsem pa ne bi bilo prostora za mnozico kvazi strokovnjakov, ki se skrivajo za cehom.


Po bitki je lahko vsak general...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Letalo "izginilo"
3.6.2009 22:36:37   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ja Blažka, veš samo nekateri ne visimo samo na forumu RR. Jaz sem na tujih straneh prebrala, da je bil en dan prej že alarm na Air France zaradi bombe, tudi niso izključevali da je ta avijon treščil v nek avijon z tihotapci, Tako da je tale tvoja pripomba malo zgrešena......


No Blazka definitivno ne visi samo na forumu RR, tko da si tu malo mimo vsekala. Je njen mož dosti več tu gor.

Na območju kjer je letalo padlo je globina morja 5000 m, skrinjica pa seveda na dnu območja, ki je veliko kar nekaj naših lepih Slovenij, tko da nekateri znamo tud stvari gledat realno in ne verjamemo vsakem traču, ki ga napišejo zunaj RR. Terorističnega napada nam pa nebi prikrivali, ker je to voda na njihov mlin. Prestrašenem ljudstvu je lažje vladat.


< Sporočilo je popravil kalbo -- 3.6.2009 22:40:50 >

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Letalo "izginilo"
4.6.2009 0:30:53   
Kerensa*
Mič, kaj pa tvoj v.d. Mož pravi na to "verjetnost strmoglavljenja zaradi strele"? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Letalo "izginilo"
4.6.2009 6:48:21   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Ja Blažka, veš samo nekateri ne visimo samo na forumu RR. Jaz sem na tujih straneh prebrala, da je bil en dan prej že alarm na Air France zaradi bombe, tudi niso izključevali da je ta avijon treščil v nek avijon z tihotapci, Tako da je tale tvoja pripomba malo zgrešena......


Joj se oproščam, če si pa na tujih straneh prebrala, potem je pa to zagotovo čista resnica in nič drugega. Ja bo treba še kej drugega na internetu odprt, kot pa samo RR. Samo kaj hočem, če me je moj samo to naučiluser posted image .

Nikoli ne veš, mogoče so pa pirati prišli gor na avion. Je zmanjkalo ladij, pa so razširili svoje območje poslovanja. Kaj češ, recesija....


(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Letalo "izginilo"
4.6.2009 12:46:05   
PIRANJA
ne pač pa je bilo kar dosti napisanega o tihotapcih z mamili. Tudi Air France je potrdil zadevo oz. preplah glede bombe, tako da vse pa spet ni trač. Tudi oni so dali ven, to okoli tihotapcev, ker iščejo razlage zakaj se jim pilot sploh ni javil več. Jaz sem daleč od preplašenega ljudstva. PoLete naravnost obožujem.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Letalo "izginilo"
4.6.2009 13:00:21   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

ne pač pa je bilo kar dosti napisanega o tihotapcih z mamili. Tudi Air France je potrdil zadevo oz. preplah glede bombe, tako da vse pa spet ni trač. Tudi oni so dali ven, to okoli tihotapcev, ker iščejo razlage zakaj se jim pilot sploh ni javil več. Jaz sem daleč od preplašenega ljudstva. PoLete naravnost obožujem.


Piranja, tuji viri so porocali, da so prejeli grozno en dan PRED letom tega usodnega letala, zato so tudi tisti polet za nekaj ur premaknili. Po trenutnih podatkih je povezava s kakrsnim koli napadom izkljucena.

Pilot se verjetno ni javil, ker se ni mogel, pred tem pa je bilo vec porocanj o odpovedih na eletroniki.


(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?