|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 11:42:52   
Jancci
IZVIRNO SPOROČILO: barba

IZVIRNO SPOROČILO: Jancci

Evo ZEMLJEVID srečanja. 

Torej v četrtek, 18.6.2009 ob 11h. Če bo dež se pa lahko dobimo v Planet tuš.

Jancci
Sonček
Barba
Ploha
Niia
Mimi
+
vabljene vse

A smo se za 18.6. menile? A ne za 11.6.??


Ja itak 11.6.09... sem sam na hitro na koledar pogledala ker datum je četrtek...  user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 11:46:30   
Ploha
barba: brez besed, a pa more pridt?? A se kr sama najav??? Grozn user posted image user posted image user posted image

neki sm vs uprašala, zadnje cajte ste fulll ignorantske user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 11:46:37   
sonček33
no potem pa le...več nas bo, bolj bo luštno

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 11:47:06   
sonček33
Ploha jaz sem vidla vpr, ampak nimam pojma.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 11:49:18   
snikolina
 Ploha: Če se ne motim, je lahko toxa nevarna za otroka. Oziroma odvisno od tega kdaj jo dobi. Ne vem pa točno. Sicer je pa veliko napisanega o tem. Ful sem brala med nosečnostjo glih tle na RRju.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 13:35:19   
farfala
ulla, kak ste?

ploha znaki, da ima dojenček toxo so največkrat neznačilni. Malo povišana temperatura, povečane neboleče bezgavke, posebno na zatilju in vratu, kratkotrajni izpuščaj po koži, slabo počutje. Največkrat je ozdravitev spontana. Le v redkih primerih poteka z visoko temperaturo in raznimi zapleti.

Ne vem, če sem v življenju že imela tak močno menstuser posted image . Pa lem kdaj bo moj mali spal tako kot vaši zaspančki?user posted image user posted image user posted image

kosilo: file argentinskega soma in solata iz domačega vrta ter domač mladi krompir, mmmm bo dobro

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 13:44:35   
farfala
o barba boš potrebovala pa dobre živce. Pa ona se obnaša huje ko kaka tašča ali mama. A nima svoje družine, da se toliko vtika v tvojo? Eno pivce za živce ali pa melisin čaj si skuhajuser posted image user posted image , pa še kaj učinkovitega se najde za pomiritevuser posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 13:54:26   
Ploha
farfala: hvala za odgovor, a mogoče veš, do kdaj je ta nevarnost??

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 15:14:21   
symona
Zdravo januarčice!

Tudi jaz sem januarčica. Berem vas redno vsak dan, pisati pa enostavno nimam časa. 
Ploha, jaz sem bla v nosečnosti okužena s toxo, tak da mamo zaj s hčerko kar dosti letanja okrog zdravnikov, zaenkrat je v rede z njo, in ni okužena. V lj so nam rekli, da če je otrok okužen, se pokaže tri mesece po rojstvu, pa smo dobli iz lj izvide, da so izvidi amadeje normalni. Tak da če te še kaj zanima, me samo pitej, ker zej se vsega ne spomnim.

Ula, ste že zdravi?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 15:32:15   
Ploha
symona: dobrodošla! Lepo da si se javla! user posted image user posted image sam mene to bolj zanima če se zdej ko so dojenčki lahko okužijo in je potem nevarno za njih, v nosečnosti se naj nebi okužla,...ker pri nas imamo fullll mačkov, pa zanč sm Meti kazala mucke, pa je resss krepala od smeha user posted image

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 15:34:13   
symona
Zdravo!

Čuj to pa ne bi vedla, če se zaj lahko okuži.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 15:54:38   
Ploha
aha no sej ni panike,..

dej mal več povej, kdaj si rodila, a mate pupo al fanta, mere, ime, kako je bilo na porodu, smo firbčne kle, no vsaj jst user posted image user posted image pa s kje si?

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 16:19:38   
ronja
Da vas samo malo pozdravim - še sem živa, samo bolj malo na račkotu - in verjetno bo tako kar celo poletjeuser posted image . Skrbim, da se število sladoledov na zmanjša iz 15, čeprav vsak dan kaka banjica zmanjka, tako da je treba kar pridno nadomeščatuser posted image .
Lubi je ful zbolel in smo ga doma pocajtale (beri: otroke sem držala stran od njega, da se je naspaluser posted image ). Zdaj je že boljšeuser posted image . Se pa pozna, da se je naspaluser posted image user posted image ...

barba, kdo to pride k vama, ne da se mi it vsega za nazaj brat... Pa kje ste zmenjene, v katerem mestu mislim.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 16:38:27   
symona
Čao!

Ja rodila sem 5. februarja, en teden čez rok, amadeja je mela 3.910 g in 52 cm, rodila sem pa na ptuju. Ni blo hudo, so mi vstavili gel za mehčanje materničnega vratu, in sem potem v roku ene ure rodila. Mam pa še eno pupo lucijo, ki bo avgusta stara 3 leta, tak da nam neje dolg čas. Bom pa se potrudla, pa se bom malo pogosteje oglašala. Čuj ta teden mama z amadejo pregled v razvojni, pa če češ lahko kaj več izvem o toxi, če te zanima.
Na zadnem sistematskem (maja pri treh mesecih) je mela 7100g in 62 cm, naslednjega sistematskega pa mavi 18.6. Samo je pa zrasla, smo šli na številko 68.

Lp

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 17:50:25   
Ploha
symona: no daj praši, sicer mam tud jst čez 3 tedne posvetovalnico. a ti si tud februarja rodila, jst sm mela rok 29.1, rodila sm pa 7.2. user posted image je pa velka pupauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 18:37:18   
OLjica
ojla punce,

ma internet mi ne dela. zdej sm pr mamici, pa na hitro kaj napišem.

sonček, takoj ko bo lepo vreme se lahko dobiva na Šobcuuser posted image
midva mogoče tudi prideva  v KRuser posted image  samo ne vem kje se dobimo? sonček midve se pa lahko dobiva pri pizz Gala pa greva lahko skupaj, mislim se lahko pelem za tabo..

midva sva že papala jabolko, korenček, banano...kuham, dam pa mu tudi kašico - frutek
jancci, bravo za maguser posted image user posted image čestitke

hmm..grem še malo prebrat, kaj ste vse napisale

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 18:52:58   
ronja
A jancci je magistrirala vmes? Madona, se vidi,d a sem zadaj!

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 19:21:58   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

A jancci je magistrirala vmes? Madona, se vidi,d a sem zadaj!


Ja user posted image in res je

< Sporočilo je popravil Ploha -- 6.6.2009 19:22:51 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 19:30:06   
barba
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha
barba: brez besed, a pa more pridt?? A se kr sama najav??? Grozn user posted image user posted image user posted image

Ja, ona se sama najav. Letos bo sama, brez moža, otroc pa itak nočjo več z njima okol hodit.

farfala - ima 4 otroke, trije so na faksu in en v srednji šoli. Edin tamali je še doma, tavečji pa ful redko pridejo domov k jim skoz najeda. Sej otroci so vredu, tastara pa tečna ko user posted image

Ronja - pride od moža sestra k živi v Amerik. Sam je ful tečna in se skoz v nas vtika. Mal nam hoče možgane prat, pametuje o vzgoji, pa da naj greva z mojmu u eno cerkveno skupino za zakonce, da se bova znala pogovarjat, ... Tko no, najeda vsak mesec z enmu dolgmu mejlom nasvetov in nevem kaj še vsem.user posted image
Dobimo se pa v KR 11.6. ob 11h.

Grem tavelko trmo skopat ... dons je za znoret trmastauser posted image . Tine že spi od 19h.user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 20:00:52   
Ploha
barba: sam na srečanje pa pridš?

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 20:12:50   
barba
itak de pridem ... morem se psihično prpravt na obiskuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 20:21:28   
Zvezdica
otroc spijo, pa imam mal časa.

zvezdica, potem je res ready. A bosta začela z uvajanjem sadja/zelenjave?


danes sva poskusila korenček in čist mal cvetačke zraven. In moram rečt, da je mali presrečen in je pojedel vse kar sem mu dala. Čez nekaj dni bom ponovila korenček potem pa naprej.
Kdaj lahko dam bučke?

Mojmu vsak mesc napiše en ful dolg mejl na temo vzgoje otrok, odnosa mož-žena, raznih drugih naukov, ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bi jo jast podučila o vtikanju v druge. če je njen brat še ne pomeni, da lahko upravlja z njegovim lajfom. Mislim pa kaj je s temi ljudmi?!?!? pa kaj koga briga kdo kaj dela, kako živi...

neki sm vs uprašala, zadnje cajte ste fulll ignorantske

user posted image user posted image user posted image

toxa je nevarna za otroka le v nosečnosti, torej škodljiva za plod, pa še to je tko, da če se zdraviš imaš vse možnosti, da bo vse ok. Ena IVFovka jo je imela, pa je s tamalčkom vse ok. Hvala bogu, ni pa vedno tako. Kako je pa z večjimi otroci pa nimam pojma. Da ne boš težila kok te ignoriramuser posted image user posted image user posted image user posted image

Symona velkom. user posted image

Ulla, user posted image user posted image da boste čimprej ok.

Pa še mal pojamram:

pred dobrim mesecem je crknil pralni stroj... ŠTALA, lih ven iz garancije, to veste. Sem 14 dni brez, ga končno pripeljejo, stroj pušča vodo...pa BTW je agua stopuser posted image , ga zadnjič spet odpeljejo, včeraj pripeljejo, glej hudiča, stroj dela in ne pušča vode, ampak perilo pač ne diši. Ugotavljam zakaj in FAK ugotovim da ne pobira praška. ne tekočega ne onega....WTF. kaj naj...dejte mi svetovat, preden serviserja odrem iz kože kaj naj. K...u..rčev stroj, ki sploh ni pocen, k ma 1001 program, kao erste the best z najbl zahojenimi serviserji..poudarjam da še prjazni niso...mislim.
Pa vrata k jih čakam od januarja bi mogla v ponedeljek dobit, ne prekleti zahojenci jih bodo dostavili 20. Mislim, da sem upravičeno besna. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 6.6.2009 20:24:38 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 20:24:53   
Ploha
zvezdica: si upravičen jezna, te zastopm, nekam v en pouštr se zder user posted image , da sprostiš jezo,...ja k ma hudič mlade, jih ma velik user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 20:29:48   
barba
zvezdica te čist razumemuser posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Januarski sončki 2009
6.6.2009 20:46:57   
Nea
Hojla!

Erik že spi, ta mali2 pa okoli po stanovanju skačeta. Sploh ne vem od kod jima tolka energija user posted image  Celi dan sta bili od zunaj. Bili smo pri stricu na pikniku in sta ves čas skakali in tekli. Ema je po pikniku najprej šla na polurni sprehod, potem pa še skoraj celo uro bila z Laro in mojo sestro v peskovniku. Na to je sledilo kopanje in zdaj še vedno ne kažeta znake utrujenosti ampak divjata. Še dobro, da je stanovanje od spodaj prazno user posted image

Jancci - kakšen luksuz vi imate s spanjem. Erika je zjutraj ob pol petih okoli nesla moja sestra... zbudil se je in ni mogel nazaj zaspat. Potem ko je ob pol 6 zaspal je do 7ih bil mir.

Moram it... spet sta se skregali



_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?