|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ALI KDO PODARI
9.6.2009 1:51:56   
sladka_seka
zivjo
mene zanima ce mogoce ma katera glasbeni vrtiljak, elektronsko varusko in prsno crpalko da ne rabi in da podari?
javite se ce ma kdo kj odvec
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALI KDO PODARI
9.6.2009 22:44:01   
sladka_seka

[/quote]

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ALI KDO PODARI
10.6.2009 12:14:13   
birdy
Imam prsno črpalko od Tommy Tippie (ne znam pravilno napisat). Je ročna pa skor dve leti stara ampak dela pa še. Če ne dobiš boljše ponudbe mi piši.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ALI KDO PODARI
1.7.2009 10:22:12   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: sladka_seka

zivjo
mene zanima ce mogoce ma katera glasbeni vrtiljak, elektronsko varusko in prsno crpalko da ne rabi in da podari?
javite se ce ma kdo kj odvec


Sva bile zmenjene za črpalko avent.....In sicer za simbolno ceno 15€ (črpalka avent-ročna, 1škatla chicco blazinic 55kosov-5jih manjka in 2 modrca za dojenje-1čist nov)....

Sem dala na pošto, plačala poštnino in danes po 3tednih dobim paket lepo nazaj.......

Sem sicer prebrala, da je v tem času rodila, sam glede nato, da sva kontaktirale še po tistem, ko sem paket oddala na pošto.... Sem malce žalostna......

< Sporočilo je popravil Sončni žarek -- 1.7.2009 10:23:01 >

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ALI KDO PODARI
1.7.2009 10:34:35   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek
Sva bile zmenjene za črpalko avent.....In sicer za simbolno ceno 15€ (črpalka avent-ročna, 1škatla chicco blazinic 55kosov-5jih manjka in 2 modrca za dojenje-1čist nov)....

Sem dala na pošto, plačala poštnino in danes po 3tednih dobim paket lepo nazaj.......

Sem sicer prebrala, da je v tem času rodila, sam glede nato, da sva kontaktirale še po tistem, ko sem paket oddala na pošto.... Sem malce žalostna......


Ta je pa dobra - in potem še pričakuje, da ji bo kdo kaj poslal. user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ALI KDO PODARI
1.7.2009 10:58:56   
Sončni žarek
In sedaj je prišel poštar nazaj, da je pozabil, da moram še enkrat plačat poštnino, ker je bil paket poslan nazaj meni....

Torej sem plačala 12€ poštnine user posted image user posted image user posted image

Sem tok jezna ..................

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ALI KDO PODARI
1.7.2009 11:01:51   
zmajaz
Ja super - res!  user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ALI KDO PODARI
1.7.2009 11:52:03   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

In sedaj je prišel poštar nazaj, da je pozabil, da moram še enkrat plačat poštnino, ker je bil paket poslan nazaj meni....

Torej sem plačala 12€ poštnine user posted image user posted image user posted image

Sem tok jezna ..................



A to si sladki_seki poslala?  Ja ta je pa dobra no.. Menda misli, da ji bomo kar do vrat pripeljaleuser posted image Še dobro, da vem. Sem ji misla glih odgovort, da mam vse tri zadeve, še dobr, da si pisala, da rajši ne, ker bom nazaj dobila po po pošti.user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?