|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšala bi...
28.5.2009 14:38:17   
Detece
Anja to je zelo narobe, da ne ješ cel dan skoraj nič. S tem namreč daješ svojemu telesu informacijo, da je nastopila kriza in pri tvojem naslednjem obroku si bo telo naredilo zaloge. Zelo pomembno je, da ješ. Potem se pa zgodi da poješ veliko manj kot kdo drug in imaš večje težave s kg kot ostali, ki jedo redno in več. Ne jej manj ampak prave stvari na prav način. Ravno to v prvem delu opisuje montignac.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Hujšala bi...
28.5.2009 14:54:19   
anabanana
Jaz mislim, da premalo jeste. Ne moraš se pol življnja prenažirat, pol pa živet od pesti češenj in sklede solate na dan.

To ni prava pot in vodi k temu, da čez par dni popizdiš od lakote in frustracij in se ponovno začneš nažirati.

3-5 obrokov na dan, dosti beljakovin in samo polnozrnati OH pa bo ... to je po mojem skromnem mnenju edini pravi način. Vse drugo vodi k jo-jo učinku.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
29.5.2009 6:55:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Hujšala bi...
29.5.2009 7:15:03   
halgato
Jutro!

Meni je danes pokazala tehtnica 62,2kg. Jupi. V tem tempu naprejuser posted image user posted image user posted image . Se pa ne držim nobene diete, samo manj jem, pa je. Od začetka sem bila še kar malo lačna, zdaj sem se pa že navadila na manjše obroke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Hujšala bi...
29.5.2009 8:50:41   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Jaz mislim, da premalo jeste. Ne moraš se pol življnja prenažirat, pol pa živet od pesti češenj in sklede solate na dan.

To ni prava pot in vodi k temu, da čez par dni popizdiš od lakote in frustracij in se ponovno začneš nažirati.

3-5 obrokov na dan, dosti beljakovin in samo polnozrnati OH pa bo ... to je po mojem skromnem mnenju edini pravi način. Vse drugo vodi k jo-jo učinku.


S tem se pa popolnoma strinjam user posted image    user posted image   user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Hujšala bi...
29.5.2009 9:24:11   
halgato
Res, da manj jem, ampak imam pa še vedno 4-5 obrokov na dan. Kadar imam nočno, si tudi ponoči privoščim kak zrezek in solato user posted image .  

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Hujšala bi...
1.6.2009 17:19:56   
Felicita
hej punce, a še kej hujšate? user posted image

mene za vikende vedno zvije... si preveč privoščim, pol pa preostanek tedna bolj pazim user posted image tko sem se v petek pregrešila s pico, v nedeljo pa z ogromno porcijo lazanje... sem pa res ogromno migala (sobota - rolanje čez celo lj, včeraj tek), tko da upam da ni katastrofe. želodec se mi že po malem krči (za 'glavni' obrok lahko pojem mnogo manj kot sem), tko da upam da bo zdele šlo samo še hitreje... dejansko je dans mami opazila da me je mal 'pobral' user posted image
edina pregreha ki se ji pa nikakor ne morm odrečt je pa sladoled... sej ne da pojem celo banjico - pač kepica al pa kornet, sam še vedno kr precej...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
1.6.2009 18:18:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Hujšala bi...
4.6.2009 8:43:37   
Felicita
teden je naokrog, tehtnica pa kaže 78kg user posted image kila na teden se mi zdi kr ok tempo, čeprov sem pričakovala mal hitrejš, pa bo že user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Hujšala bi...
4.6.2009 9:03:39   
S*
Kje ste babe žabe??? Na začetku tak zagon, potem pa... No ja saj tudi jaz nisem super pridna, zato se tudi nisem kaj oglašala user posted image . Sej čez teden ni panike, vikendi so pa zgodba zase, tako da... Ostajam na pozitivni nuli user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Hujšala bi...
4.6.2009 23:35:15   
titania
Waaaauu kok vas (nas) je za akcijo...

mene dolg časa niblo tle (se opravičujem), ker je komp odpovedu...

Kolk nas je zaj v boju proti kilam??? In kako napredujemo??

Jaz osebno sem spravla dve kili dol :D jupiiii ;)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Hujšala bi...
7.6.2009 7:39:54   
halgato
No, pa se še jaz oglašam. Mene sta pa dva piknika v enem tednu čist zvilauser posted image user posted image , tko da sem si danes v službo samo sadje odnesla. Zjutraj sem pojedla skodelico muslijev z mlekom, zdaj bom pa samo sadje. Da se malo prepucamuser posted image . Jutri zjutraj pa novim zmagam naprotiuser posted image .

Upam, da se bom zdaj lahko vsaj en mesec držalauser posted image .

Držite se, pa se beremouser posted image user posted image  

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Hujšala bi...
7.6.2009 9:51:12   
Felicita
jest sm mela pa zanimiv petek - sem pojedla zjutraj kosmiče z mlekom, na faksu spila še eno kavo in se potem ob 10ih zvečer spomnila da pa v bistvu nism nič jedla cel dan in da sem lačna. seveda nism pol nič pojedla user posted image
drugač pa učer toasti za zajtrk in pizza za kočerjo, dans mamo pa praznovanje rojstnega dne pa bom spet jedla ko user posted image   user posted image učer sem bla pridna, sm šla tečt, tut sicer poskusim migat vsak dan oz. vsaj drug dan (kar bo zdej težko ob službi + učenju za izpite) pa upam da se spet mal ogreje, ker vročina pozitivno vpliva na moj apetit (ga manjša user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Hujšala bi...
7.6.2009 11:59:10   
Anja24
Živjoooo punceuser posted image

Jaz sem pa že par dni izredno pridna...da se malo pohvalimuser posted image  Vagala se bom pa komaj čez kak teden ko bo šlo že kaj dol...da bom bolj vesela.
Trenutno sem v čakalni vrsti za Montija, je malo preveč za printat. Ko ga dobim, ga pa preštudiram v nulo.

Sem na netu iskala dvd s kakšno telovadbo...pa ne najdem nič, razen pilatesa. A katera ve kje bi to dobila???

Pridne bodite pa ne preveč jest, hehe...



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Hujšala bi...
7.6.2009 12:31:22   
Detece
Za razliko od tebe Anja, pa jaz zadnje dni nisem bila nič pridan in sem si polovičko od izgubljenega kilograma pridelala nazajuser posted image . Ta teden sem bila kar boga, imam angino. No danes se že veliko bolj počutim. Tako, da nisem imela volje si pripravljati redne in prave obroke. Danes se še kar držim, ju3 pa začnem po 1. tedenskem jedilniku, ki je zapisan v knjigi. Če želiš Anja ti lahko zvečer natipkam.

Lepo nedeljo.

Zdaj grem pa na kosilo....računam na ribico....

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Hujšala bi...
7.6.2009 15:22:56   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Za razliko od tebe Anja, pa jaz zadnje dni nisem bila nič pridan in sem si polovičko od izgubljenega kilograma pridelala nazajuser posted image . Ta teden sem bila kar boga, imam angino. No danes se že veliko bolj počutim. Tako, da nisem imela volje si pripravljati redne in prave obroke. Danes se še kar držim, ju3 pa začnem po 1. tedenskem jedilniku, ki je zapisan v knjigi. Če želiš Anja ti lahko zvečer natipkam.

Lepo nedeljo.

Zdaj grem pa na kosilo....računam na ribico....


Če boš imela čas pa voljo...prosimuser posted image

Jaz sem mislila pa telovadit, pa mi je dvd crkniluser posted image



(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
7.6.2009 20:44:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Hujšala bi...
7.6.2009 21:03:43   
aurora28
Se vam lahko še jaz pridružim user posted image . Po porodu mi je ostalo viška 7 kil. Že pred nosečnostjo nisem bila suhica, ampak sem imela 68 kg in če bi jih zdaj toliko imela, bi bila izredno vesela. Problem je, da nimam meje pri hrani, kar jem in jem, pa mi že želodec javi, da ima dovolj, sam jaz še vseeno pojem na vrh nekaj sladkega.

Pojma nimam kako naj shujšam, ampak tako zelo si želimmmmmmmmmm.

Jutri začnem z zajtrom, ki bo sestavljen samo iz sadja.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Hujšala bi...
7.6.2009 21:21:36   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Se vam lahko še jaz pridružim user posted image . Po porodu mi je ostalo viška 7 kil. Že pred nosečnostjo nisem bila suhica, ampak sem imela 68 kg in če bi jih zdaj toliko imela, bi bila izredno vesela. Problem je, da nimam meje pri hrani, kar jem in jem, pa mi že želodec javi, da ima dovolj, sam jaz še vseeno pojem na vrh nekaj sladkega.

Pojma nimam kako naj shujšam, ampak tako zelo si želimmmmmmmmmm.

Jutri začnem z zajtrom, ki bo sestavljen samo iz sadja.




Velkamuser posted image
Evo, jaz sem ista, sploh pri sladkarijah. Pojem lahko kot user posted image ...

Meni je najbolj glupo recimo to-jaz bi se ful neki rekreirala, samo če sem sama nimam volje...in nobenega ne spravim zravenuser posted image  Največ je to, da reče da bi se, ampak potem ni časa...bla bla bla...

Detece, kaj pa jedilnik za jutri???



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Hujšala bi...
7.6.2009 21:33:01   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Meni je najbolj glupo recimo to-jaz bi se ful neki rekreirala, samo če sem sama nimam volje...in nobenega ne spravim zravenuser posted image  Največ je to, da reče da bi se, ampak potem ni časa...bla bla bla...



ma men se je najtežje spravit od doma... sm se tut že sama navadla, sam se je treba preoblečt, superge/rolarje dat gor... predvsem pa najprej vstat od mize user posted image čeprov zdej mi kr gre - ker se morm učit je VSE drugo 16x bolj zanimivo user posted image drugač mi je ena kolegica zanč pokazala 2 vaji, sem fertik res v 10 min, še preoblačit se mi ni treba, so pa dokaj efektivne (vsaj sklepam glede na bolečine v mišicah).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Hujšala bi...
8.6.2009 13:28:31   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

drugač mi je ena kolegica zanč pokazala 2 vaji, sem fertik res v 10 min, še preoblačit se mi ni treba, so pa dokaj efektivne (vsaj sklepam glede na bolečine v mišicah).



Felicita, daj nam zaupaj ti vajiuser posted image  da bomo me tudi lahko delale...



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Hujšala bi...
8.6.2009 17:13:30   
Felicita
hm, torej... postaviš noge v širino ramen in VSO težo preneseš na pete. potem se naštimaš, kot bi se hotla usest - u bistvu dobiš 2 prava kota - kolena in boki, hrbet more bit čist raven. roke lahko stegneš pred sabo ali jih daš za vrat. kako veš da je prov? čutiš vse mišice nog, spodnji del hrbta in trebuha. ponoviš 24x (ne vem sicer zakaj, tko pravi kolegica in men je čist kul... pa vsakič položaj zadržim tok da štejem od ena do pet)

drugo pa težko opišem, je v bistvu neke vrste korak... postaviš noge cca en meter eno pred drugo pa u bistvu gre zadnje koleno proti tlom, sprednje pa v pravi kot. zadnje koleno ne gre čist do tal, spet morš čustit mišice nog... je pa vaja mal bl zahtevna glede ravnotežja, pa glih tko gre....

upam da zastopite kaj sm hotla povedat, je kr mal težko opisat to, lol.

p.s.: dans grešim, se morm učit, ju3 je izpit in čokolada here I come! user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Hujšala bi...
8.6.2009 17:46:12   
Detece
Jaz sem včeraj čisto pozabila na svojo obljubo. Sem bila full utrujena in sem zaspala kot ubita. No danes sem imela s5 druge težave. Zdaj je angino fasal še naš mali.

No pa da vam napišem vsaj prvi in drugi dan...potem pa dalje:

1. dan
 
Zajtrk: nesladkani ovseni kosmiči s posnetim mlekom in jagodami + zeliščni ali sadni čaj ali kava brez kofeina (seveda vse brez sladkorja
 
Kosilo: grška solata (zelena solata, sir feta, paradižniki, čebula, olivno olje), omleta z ementalcem, nekaj kvadratov temne čokolade
 
Malica - po želji: jogurtov napitek brez sladkorja
 
Večerja: zelenjavna juha, npr. kumarična pretlačena juha, zelena solata, trska na žaru + na sopari kuhani brokoli, kozarec vina ali piva
 
2. dan
 
Zajtrk: Polnozrnati opečenec z marmelado brez sladkorja, lahki navadni jogurt z malinami + zeliščni ali sadni čaj....
 
Kosilo:zelenjavna juha, npr. brokolijeva, na žaru pečene bučke, tribarvni riž, cvetačni pire, jabolka s cimetom
 
Malica: jajčna solata in presna zelenjava
 
Večerja: juha, svinina z gorčično omako, v sopari kuhane artičoke, narezane breskve s svežim sirčkom....
 
 
To je za 2 dni...zdaj pa da se približno v tem okviru držiš....
 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
8.6.2009 20:18:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Hujšala bi...
9.6.2009 7:25:18   
Anja24
Jutro...

moram povedat, da se kar dobro držim - po šesti ne jem. In sem se že kar navadilauser posted image  Tako da dobra kila je že šla doluser posted image . Pa tudi malo več poskušam migat...

Felicita...ja, menda približno razumem kaj si hotla povedat...bom probala. KAJ PA KAKE VAJE ZA TREBUH???

Detece...pa ostale tudi, tiste ki prakticirate montija...ima kar "močne" večerje. Se vam ne zdi? Meni ne paše, pa niti se mi ne da zvečer tolk jest niti pripravljat...menda se bom držala kar svoje diete...Upam, da bom v pol leta zgubila kakih 10 kg...ali pa malo manj...

no, pridne boditeuser posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?