|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pižama
19.6.2009 21:52:10   
tijati
čer,
kakše pižame imaste in kok maste kej stopinj v stanovanju ponoči...okno odprto??

sploh ne vem vč kaj narediti ...skos se premetava...odkriva...

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pižama
19.6.2009 21:57:03   
čebelica01
ko je bolj vroče imata samo kratke majčke in  spodnjice. če so večiri še hladni potem mata tanke pidžamice . imam pa balkon skoz otprt in vrata otroške sobe , tko da se vse skozi lufta malo zrak pokroži, saj kaj hladneje pa ni samo lažje se diha . stopinj zdajle v stanovanju 21

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu tijati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pižama
19.6.2009 21:58:26   
Naja31
Trenutno v stanovanju vroče. Na babyphonu kaže 26 stopinj (ampak mislim,da malo preveč kaže). Mlajši (14 mesecev ) spi v poletni kratki pižamici nepokrit. Okna so malo odprta.
Večji spi v poletni pižami, verjetno pokrit,ker se sam zavija v njegovo dekico in je potem vse prešvican. 

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 19.6.2009 21:59:18 >

(odgovor članu tijati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pižama
19.6.2009 22:08:14   
n€na
vroče, vroče, termometer kaže 27°c,  spi pa v bodiju..imamo pa vse odprto, da se zrači, razmišljam pa tudi o klimi.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pižama
19.6.2009 22:09:09   
tailor
moji otroci spijo samo v majčkah saj je že pri nas user posted image vroče

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pižama
19.6.2009 22:12:21   
Anonimen
Pri nas je vroče za znort ... ko sem jo dala spat je na AC-ju pisalo 27°C ... spi nepokrita (dekice se samo tišči) je pa v takem pajacku na tanke naramnice in kot bodi, samo na kratke hlačke. Vrata balkona ji grem pa odpret okrog 11ih, ko se promet in asfalt pod balkonom malo umirita in ohladita, tak da se potem ponoči temperatura v sobici spusti na enih 25°C user posted image .

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pižama
19.6.2009 22:22:09   
Najaa
V stanovanju je ene 25-27 stopinj, tamali pa spita v bodyju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pižama
19.6.2009 23:25:45   
ksenija12
mi imamo samo bodije, pokrita sta s tanko rjuho

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pižama
19.6.2009 23:46:48   
Anonimen
moja sta starejsa(6 in 8 let)
zgoraj brez, in v gatkah....do pasu pokrita s kovrtom....ce se odkrijeta ju pustim, in cez kake pol ure nazaj do pasu pokrijem.

(odgovor članu ksenija12)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pižama
19.6.2009 23:57:18   
hillmagic
Moja spi odkrita dokler ne grem še sama spat potem jo pokrijem s poletnim kovtrčkom pa spi samo v bodiju, včasih kratek rokav, včasih dolg. okno pa je tudi na stežaj odprt dokleer ne grem še sama spat. Se pravi ene 2 do 3 ure ko punca že spi. Mi imamo mansardno stanovanje tako da se stanovanje kar segreje in je zvečer fino da so okna odprta.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pižama
20.6.2009 0:14:26   
karamela
Moja spi v pižami s kratkimi rokavi, in kratkimi hlačami, čisto tenkimi. Pokrita je z poletnim kovterčkom. Okno imamo malo priprto na kip. Notri je pa kar vroče sigurno 26 stopinj.  Starejši sinko pa v spodnji majici in hlačkah.




(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pižama
20.6.2009 8:58:14   
CatJa
Oba v pižami s kr. rokavi in kr. hlačami, mali včasih samo v bodiju, običajno nepokrita, z odprtim oknom. Je pa v sobi okoli 23 stopinj.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu tijati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?