|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako perete podložene modrce?
24.6.2009 15:36:56   
ALWAYS LARA
prvič semsi nabavla modrček ki je cel tak podložen..debel??!! na njem sier pie da je ročno pranje, in enkrat sem ga oprala ročno, ampak men se zdi kukr da sploh ni opran. ne vem ročno pranje je meni ful čudno, kakor da nima nobenga učinka??!!
a ga lahko dam v stroj brez da bo izgubil obliko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 15:43:28   
kjava
A to misliš tak, k ma bolj debele košarice? Jaz jih normalno perem v stroju- v mrežo za modrce, pa na 40 °C

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 15:51:21   
babylove
Tudi jaz perem vse v stroju, delikatne stvari dam v mrežasto vrečko in na razumno temperaturo.

_____________________________






(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 15:55:23   
tinchek1980
Jaz perem vse modrce v stroju in sicer na največ 40°C ... čipkasto perilo pa prej čez noč namočim in nato operem ročno ali pa strojno na programu za občutljivo perilo.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 18:07:26   
čebelica01
jaz pa imam tako kuglico k se da notri moderček in potem normalno v stroj in obdrži svojo obliko . imela sem tudi mrežico vendar  pa mi ni odgovarjala saj je vseeno bil moderček čisto pomečkan in ni imel več tako lepe oblike

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu tinchek1980)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 18:15:04   
Klaudia
Dam ga v žogo za nedrćke in normalno operem

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 18:15:49   
čebelica01
to ja to imam tudi jaz  to je super stvar

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 18:42:43   
jar
jaz jih perem ROČNO, oz. prvo leto ročno, potem, ko so samo za doma pa tudi v stroju. se mi zdi, bi prehitro ratal cunjasti. ročno se seveda da lepo oprati, pa saj niso umazani?? jaz ga operem v tekočem detergentu ali kar šamponu in ožamem s pomočjo brisače.

itak pa nimam tolk modrcov, da bi čakala tedensko pranje (črno perem 1x tedensko, enako svetle barve).


(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 18:46:19   
Spiria
Tudi jaz nekaj časa ročno, ko barva ni več enaka, recimo, pa tudi v stroju. Vsi moji modrci so s trdimi penastimi košaricami, brez čipk in se mi še nobeden ni uničil, saj pravim, samo barva se malo spremeni, zbledi, pobarva...

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:06:03   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

jaz pa imam tako kuglico k se da notri moderček in potem normalno v stroj in obdrži svojo obliko . imela sem tudi mrežico vendar  pa mi ni odgovarjala saj je vseeno bil moderček čisto pomečkan in ni imel več tako lepe oblike


Kje se pa ta kuglica dobi?

Jst jih tud perem na roke...cez cas jih pa dam v stroj na 40 stopinj. Bi jih pa ves cas v stroju prala, ce bi mela tole kroglo...

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:07:25   
čebelica01
jaz sem jo iz anglije naročila ( tukaj je še nisem zasledila , mogoče pa da je tudi že pri nas )

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:09:30   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

jaz sem jo iz anglije naročila ( tukaj je še nisem zasledila , mogoče pa da je tudi že pri nas )


user posted image  fajn, sej sem v Angliji, sam se vedno ne vem v katero trgovino naj grem pogledat...tja, kjer prodajajo spodnje perilo? v te specializirane, ala Palmers?

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:09:36   
pipic
tale kuglica je v  neckermannuuser posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:12:00   
čebelica01
aja ja pol pa ni problema jaz sem preko m&m direct naročila že kar nekaj časa nazaj sploh ne vem če jo majo še . drgač pa ena prav da pri neckermannu

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:18:51   
Tanja55
super, hvala, bom mal pogledala, ce jo kje tukaj dobim. Ce ne pa pol ko pridem v SLo pri Neckermanu. Hvala obema.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:20:21   
ALWAYS LARA
o kul, to kuglo pa morm kupit. upam, da bo šu moj modrc not :) mam košarco E :)

ma ja kaj niso umazani..če je vroče prov fajn švicaš glih ke pod joške :)

hvala punce

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:21:15   
čebelica01
ne skrbi kugla je dovolj velika ha ha ha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 19:29:23   
ALWAYS LARA
hehe kul :)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 20:20:35   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

super, hvala, bom mal pogledala, ce jo kje tukaj dobim. Ce ne pa pol ko pridem v SLo pri Neckermanu. Hvala obema.


evo neckermann
http://www.neckermann.si/artikel/3329794/Pripomocek-za-pranje

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 20:56:36   
ALWAYS LARA
ja sem tut js najdla. in lej res piše za modrce do košarice C user posted image a pol E nau šu not? mogoče na zunanjo kuglo??!! :) sam pol ga ne morm zapret :)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 20:58:38   
čebelica01
ja za te v neckermannu ne vem kake so, moja je orto velika in je za vse velikosti ,sredinska je pa kao za hlačke vsaj jaz mam tako . lahko pa se pozanimam ,če imajo še tam kjer sem jaz naročila ?

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 21:41:55   
Anonimen
Vržem v stroj. Na roke že nekaj let ne perem nobene stvari.

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako perete podložene modrce?
24.6.2009 21:48:05   
ronja
Pojma nimam, nimam čisto nobenega podloženega modrca (bognedaj, že tako je čisto dovoljuser posted image ), mam same enoslojne bombažne, oz. 2 sta sintetična, amapk še vedno nepodložena.

Sicer pa perem vse v stroju in praktično vse tudi sušim v sušilcu pozimi, tudi če piše, da se ne sme, pa večinoma kar preživijo zadeve. Na roke ne perem nič.

mam košarco E :)

Pa se ti zdi, da jo moraš še podlagat?user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako perete podložene modrce?
25.6.2009 14:18:11   
ALWAYS LARA
ronja, tu js sem mislna, da ne rabm modrcov podloženih. do zdej sem mela obične s kostjo. tko k ti. sam moje joške so ble vedno nek dol pr popku. zej prvič mi je prodajalka dala ak modrc, da je cel kompakten, ni podložen kot nek vonderbra al neki da bi mel spodaj kak gel al kej tazga. sam cel je bolj trd ne pa samo ena cuna. in to ne morš vrjet kok joške drugač stojijo. zdej končno lahko nosim kak normaln dekolte in moje joške so tm k naj bi ble ne pri popku user posted image
mogoče bi tut ti mogla enkrat probat. sam res pa je da rabš dost velik modrc najt, drgač se ti zareže v joške in maš pol dvojne buhtle!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako perete podložene modrce?
25.6.2009 14:31:55   
Spiria
Jst mam tud D in E košarico, odvisno od modela, ampak obvezno s trdimi, penastimi košaricami. Zdej ne vem, a to pomeni podložen, hehe, vsekakor pa ne push up.
In vedno dobim v Lisci super modrčke. user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?