|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S šotorom sama
27.6.2009 22:27:04   
Anonimen
Mene pa zanima, ali je šla že katera s šotorom sama, ali pa sama z otroci in kako je bilo? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S šotorom sama
27.6.2009 22:39:14   
irenav
Veliko sem potovala s kolesom in spala po kampih sama v šotoru. Ne vem kaj te zanima. Meni je bilo fajn. Večinoma sem vsak dan menjala lokacijo in le redko spala v enem kampu večkrat. Potovala sem nekaj po tujini nekaj pri nas. Strah me ni bilo..no ja razen če je bil kamp prazen...enkrat se mi je zgodilo, da sem sredi noči prišla v kamp Supetar na Braču. Kamp je bil odprt vendar v njem sredi septembra ni bilo žive duše. Spala sem samo zato ker sem bila tako zelo utrujena...prikolesarila sem namreč z Mljeta in naredila dobrih 130 km. Ponavadi sem šotor postavljala blizu družin in daleč od kake razbijaške družbe. Pravila ali bolje način postavljana niso nič drugačni kot če bi kampirala v dvoje. O kampiranju z otroci pa še nič ne vem...letos smo bili v aparmaju in se danes vsi zmrznjeni vrnili domov :).

< Sporočilo je popravil irenav -- 27.6.2009 22:40:24 >


_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S šotorom sama
27.6.2009 22:43:23   
Anonimen
Čakaj malo, praviš, da si sama šla takole po svetu. No jaz ravno take ture ne bi vžgala, bi bila kar zadovoljna s kakšno Istro. 

(odgovor članu irenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S šotorom sama
27.6.2009 22:51:30   
mala zirafa
Pa nimaš nobeme kolegice?Mene bi blo strah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S šotorom sama
27.6.2009 23:03:40   
Anonimen
Sem iz nekega razloga trmasta, tako, da me zaenkrat misel na to ni strah. Pa še mozeg bi dala na pašo....saj poznate tisto pesem od čukov; enkrat pa bom vse nekam poslal in za zmeri odpotoval....sam ne za zmeri, par dni pauser posted image
Kolegice ja, samo frej ne.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S šotorom sama
27.6.2009 23:28:26   
ona
Jaz imam kolegico,ki gre sama z otroci s šotorom že par let.Prvič je šla,ko je imela tamičkena hčerka 1,5 let in so baje otroci ful uživali,tavečja je imela takrat okrog 5 let...po njenih besedah vedno otroci uživajo in se imajo lepo,tako,da če je tebi fajn,bo tudi otrokom...je nekaj nevsakdanjegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 10:07:52   
mala zirafa
Mene pa zanima če greš sam z malčki, kje so , ko se ti recimo tuširaš?jIh daš čuvat sosedom?Jaz že ne bi šla sama z njimi.Si ne predstavljam.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 10:42:04   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Mene pa zanima, ali je šla že katera s šotorom sama, ali pa sama z otroci in kako je bilo? 

----------------
Super user posted image ! Sem pa naštudirala seznam potrebščin in na koncu sem bila v kampu najbolje oborožena z vsem- so si hodli k meni sposojat razne priključke... user posted image
Marsikdo mi je rekel, da si dosti upam, da grem sama z otrokom v šotor- ampak jaz tako živim in tako mi je fajn. Počutila sem se maximalno varno, je pa res, da sem bila v družinskem kampu oz., kjer so prevladovali predvsem tujci in družine. Krasna izkušnja user posted image !
Moj sin je sicer velik fant in se igra pred ali v šotoru ali me čaka spredaj ali se tušira z mano. Živimo enako kot doma- zakaj bi komplicirali na dopustu? user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 28.6.2009 10:44:53 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 11:45:11   
Gina
Jaz grem menda vsako drugo leto sama na morje s prikolico, ker mojemu niti ni za morje, zdaj pa tudi dela cele dneve, tako da niti ne more iti.

Kaj pa te zanima v zvezi s tem? Jaz grem ponavadi blizu Slovenije, recimo v istro ali kvarner, pa je prav luštno. Razmislit moraš, kaj pričakuješ od kampa - ali ti je bolj važno, da imaš svoj mir, pa da si blizu plaže, ali da so čisti wc-ji, ali da imaš še zvečer toplo vodo, ali ti je bolj važno, da je blizu mesto in večerno pohajkovanje, ali je važna cena, ali to, da imaš v kampu recimo bazen, igrala... Vse na kupu težko dobiš. Kam si pa mislila načeloma iti?

Aja, še to, fajn je, če se vseeno, ne glede na vzroke in trmo zmeniš s tvojim, d a ti gre postavit šotor kar on en dan prej - pa vzame recimo s sabo še enega od starejših otrok. To ni tako drago, je pa udobno zate in je izvedljivo, če govorimo o Istri ali Kvarnerju.

< Sporočilo je popravil Gina -- 28.6.2009 11:47:35 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 16:22:42   
Katjusa
jst bi šlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
letos sicer ne ker je pač tamal dojenček drugo leto pa, če ne bo druge in če bo čas (denar) bom šla tud sama z otrokoma.... prav fino zna bit...

pod tuš na wc vzameš s sabo:)
lani sem bla z malim sicer smo bli s sosedi sam nismo mel preveč dobre organizacije, tak da smo hodli vsak po svoje, edino spali smo v istem šotoru in je blo čist komot..... ko sem šla na wc sem pač malega vzela s sabo (ponavadi šla v najbolj koten WC in malega parkirala pred vrati (včasih je vhod v wc zapiral samo voziček) tuši so bli tako veliki, da sem not zapeljala kr voziček mali je bil v vozičku in sem najprej njega stuširala, ga odložla v voziček in se stuširala še sama..... (bil je star dobri 2 leti)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 18:50:27   
Anonimen
Sem prav vesela, da ste mi vlile pogumuser posted image
Gina, izkušnje s kampi že imam, tudi kamp opremo, celo dva šotora, ampak bi raje nabavila quesha šotor za lažjo postavitev ali kakšen iglu. Šla bi pa v Istro (Stella Maris, Polari-tukaj smo bili..ali pa Valkanelo, ko jo tako hvalijo) in otroka sta že večja. Punci sta večji tako, da ni problem. Edino tamalega mu moram pustiti, da ga bo čuval doma. Ali pa še morda njega vzamemo s seboj in dokažemo, da se da čisto lepo s tamalim kampirat. Ali celo bolje brez user posted image .user posted image
Šla bi pa v bistvu največ za 5 dni.

Gina, kam pa hodiš kampirat ti?
Mi je pa najbolj važno, da je parcela na ravnem v senci, blizu wceja in plaže in seveda da ni morje takoj zelo globoko. Ma saj vem, da sem zahtevna. user posted image Saj toplo vodo pa valjda imajo že povsod. user posted image Vsekakor sem pa za urejen kamp, ne za kakšnega v divjini.



< Sporočilo je popravil decembrka -- 28.6.2009 19:01:16 >

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 19:36:28   
resnično srečna
Bila sem že sama z otrokom...mali je takrat imel dve leti in sva se imela super truper...v bistvu ni bilo nobenega problema...niti s postavljanjem šotora, niti s sinom...glede tuširanja, pomivanja posode...ali je bil z menoj ali pa je spal in  je takrat malo oči na našem šotoru imel bližnji sosed...ga prej nisem poznala...pa sta bila z ženo upokojenca in zelo prijazna...se mi je pa čudil cel kvart v kempu, ker niso bili navajeni same memice z otrokom...v bistvu so bili vsi prijetno presenečeni kako lahko in nekomplicirano je lahko bivanje ...

sedaj imam 1 letno hčerkico...in če ne bi imeli hiše na morju bi jo zagotovo vandrala v kak kamp...

glede lepih kapov pa takole...jaz sem navdušena nad Krkom...sicer je FKK kemp...ampak super ima urejeno šotorišče...lepo v senčki...vsak šotor svojo parcelo...stranišče blizu...tudi hladilnički...plaža v zalivčku lepa...je pa to kamp Konobe...majhen a super domač...

pa zvečer imaš ob obali super sprehod do Punata...je potka ob morju...pa za jutranji trimček je tudi ok urejena he he...



_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 19:49:58   
Anonimen
Midva s tamaiim sva bila tudi že sama s šotorom. Res da nama gre moj postavit šotor, pa potem kakšen dan še ostane. Greva pa vedno nekam blizu, največkrat kar v Valkanelo. Ker ko gremo na glavni dopust gremo južneje.

Letos gremo prvič v mobilne hiške, pa tamal pravi, da moramo še šotor sabo vzeti. user posted image Vendar takoj, ko se vrnemo iz Dalmacije, s tamalim spet sama šibava. Pa je tamal invalid, kar je v nekaterih primerih res malo težje vse skupaj, ampak nima veze. Tuširat se hodiva skupaj, na WC hodiva skupaj, no on me čaka pred vrati. Posodo skupaj pomijeva,... Res uživava.

Tako, da kar pogumno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:17:12   
Katjusa
decemberka, glede na to, da sta punci že večji potem sploh ni problemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj bi dala da bi bla na tvojem mestu bi zdej že čofotalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....
kar se tiče šotora ga ni da ga nebi sama postavla... tko da glede tega se ne sekiraj. punce znamo tud marsikaj nardit. Še punci ti bosta z veseljem kej pridržaliuser posted image user posted image user posted image user posted image pejte in uživejte... priporočam valkanelo (ker jo edino poznam polek marede:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:18:54   
Anonimen
Katjuša, daj mi povej kaj o tej Valkaneli? Se da dobit parcelo, ali so parcele v senci, označene?

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:21:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Sem iz nekega razloga trmasta, tako, da me zaenkrat misel na to ni strah. Pa še mozeg bi dala na pašo....saj poznate tisto pesem od čukov; enkrat pa bom vse nekam poslal in za zmeri odpotoval....sam ne za zmeri, par dni pauser posted image
Kolegice ja, samo frej ne.



Če samo zato, da boš komu kaj dokazovala, potem brez veze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:24:41   
Anonimen
O, Volga bo pa mogoče predlagala kakšen fajn kamp.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:25:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

O, Volga bo pa mogoče predlagala kakšen fajn kamp.user posted image user posted image user posted image


Saj te ni to zanimalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:26:24   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Katjuša, daj mi povej kaj o tej Valkaneli? Se da dobit parcelo, ali so parcele v senci, označene?

imaš kar hočeš sonce, senco parcele neparcele..... men je bolj všeč neparcelirano.... res je super.... a gremo skupi? sam mal lepše vreme mormo počakatuser posted image user posted image user posted image
edin mal je nerodno na plaži ker ni sence (si jo morš sam nardit)....


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 28.6.2009 20:28:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:29:54   
Anonimen
Mogoče pa ni slaba ideja. Mi gremo lahko od 20.7. do 25. 7,, potem je konec dopusta. In seveda če bo lepo vreme. In kdaj greste vi?

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:30:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

O, Volga bo pa mogoče predlagala kakšen fajn kamp.user posted image user posted image user posted image


Saj te ni to zanimalo.



To je podvprašaj

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:32:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

O, Volga bo pa mogoče predlagala kakšen fajn kamp.user posted image user posted image user posted image


Saj te ni to zanimalo.



To je podvprašaj



ježevac, Krk.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:33:48   
Anonimen
Ma na Krk mi je zoprn it, ker je tista cesta speljana tako visoko (na Rijeki)

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:34:38   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Mogoče pa ni slaba ideja. Mi gremo lahko od 20.7. do 25. 7,, potem je konec dopusta. In seveda če bo lepo vreme. In kdaj greste vi?

redno gremo 26.7. sam tokrat v apartma na moževo željo, jst pa si za mojo dušo in za moje srce želim vsaj malo kampiranja, ki pa ga bi izkoristla pred ali po moževem doputu, ki traja od 23.7.- 11.8.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: S šotorom sama
28.6.2009 20:34:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Ma na Krk mi je zoprn it, ker je tista cesta speljana tako visoko (na Rijeki)


Saj ne rabiš na Reko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?