|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutro Majčice
26.5.2005 8:05:44   
zi&mm
Olla,

kako smo kaj danes? A ste kaj :zaspan: ?
Jaz niti ne; baje sem spala kot ubita in celo med spanjem hodila na wc :)- tako mi je rekel moj :love: preden je šel v službo.
Danes imam spet CTG in pregled ter upam, da bo kaj; sicer bom rekla da naj kr sprožijo, ker ne morem več; včeraj popoldne in zvečer me je tako zbadalo v trebuščku in pod njim tam okoli :miska: da sem komaj zdržala, noge imam take da ne vem kaj bom obula danes in halo driskico sem dobila :grrr: . Tako, da naj kr sprožijo; če je blo na sobotnem pregledu že vse mehko in rahlo odprto, je danes tolko bol, ne? Pa tudi od popoldneva do sedaj sem zelo malo :sloncek: čutila tako da ne vem. Bom stokala gor, mogoče bo pa kej pomagalo.
Če pa danes in jutri ne bo nič, me je strah vikenda, ker bom sama; moj :love: mi je ravnokar sporočil, da bo najverjetneje mogu v LJ službo, je neko zasedanje NATA al kaj ti jaz vem kaj in mu šef ne morem zrihtat, da ne gre, ker v tem primeru daje navodila MNZ oz.Ljubljana in si mislite da bom mogla sama bit v porodni, :((:((:((:((:((

Kako pa ste ve kaj? A :duda: so pa :sloncek: ?

Sej, če bo kaj novosti, vam bo kolegica sporočila; č me ne zadržijo pa vam osebno jaz javim.

Pozdravček z :morje:

Mili sitna in neučakana :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jutro Majčice
26.5.2005 8:53:19   
žužu
držim pesti:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jutro Majčice
26.5.2005 9:16:22   
Amoss
Držim pesti da se te usmilijo.Ali pa še kr najboljše da se te :duda: usmili sam in končno pride na svet.Čim prej sporoči in upam da bo tvoj :love: s tabo v porodni.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jutro Majčice
26.5.2005 9:41:29   
zi&mm

Grem od doma :(( :(
javim oz. javijo novosti

lep dan :nosecka:

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jutro Majčice
26.5.2005 14:54:55   
Lana_s
Zgleda, da so te obdržali. Vso srečo.:miska::miska::rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jutro Majčice
26.5.2005 15:15:03   
zi&mm
Oj,
evo mene; me niso obdržali gor ampak so mi dali dve svečki, da pospešijo dogajanje in v kolikor svečke takoj zagrabijo gremo zvečer v porodno sobo; je vse mehko in pripravljeno za porod, le popadkov ni; v roku 2ur sem bil 5x/6x na wc in že nekaj teče ven

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jutro Majčice
26.5.2005 19:48:17   
Amoss
Zdaj pa bo:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Čimprej sporoči, želim ti čim lažji porod in veliko cartanja s :duda:.Tak vidiš pa se boš rešila.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jutro Majčice
26.5.2005 21:19:18   
zi&mm
Amoss, ko bi le kaj bilo :ups: sicer nekaj rjavkastega oteka že od 14-te ure ampak nič kaj konkretnega; popadki :zmeden: so nekje na 10-15 minut, pa kako uro nič in spet; sva šla z :love: hodit da kej pospešiva pa :duda: kr veslo :sloncek: kot da se nič ne dogaja in zgleda, da mu/ji je lepo v bušiju...

No, gin.je rekla, da v kolikor se nič ne zgodi čez noč in jutri čez dan, grem v soboto zjutraj v porodno in bodo oni ukrepali, ker je čisto vse nared za porod...upam, da bo do sobote kej...sem pa zelo utrujena in kr :zaspan: tako da grem počivat...

Lepo se imejte; če ne bo nič čez noč vam zjutraj zaželim dobro jutro...

Pa-pa,

Mili (zaenkrat še:nosecka:)

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jutro Majčice
27.5.2005 9:47:49   
Amoss
No kaj je bilo kaj ali si še doma?

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?