|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev po endometriozi
3.7.2009 9:24:38   
SANDOLINA
pozdravljene,
mene pa zanima, če katera mogoče ve, ali te  lahko takoj dajo v IVF postopek , ne da bi prej imela še IUI postopke? namreč 2x sem bila operirana zaradi endometrioze in me zanima kako je zdaj s tem.


hvala, lp.

< Sporočilo je popravil SANDOLINA -- 3.7.2009 9:25:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev po endometriozi
3.7.2009 11:30:40   
Detece
Jaz sem po endometriozi zanosila v 8. rundi s klomifenom brez problema. Najšrej moraš vseeno poskusiti naravno, saj je tudi to možno.

(odgovor članu SANDOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev po endometriozi
3.7.2009 11:31:58   
Detece
Ja moram še povedati, da sem zanosila samo z enim jajčnikom, ker mi je enega endometrioza že uničila. Stara sem bila 25 let.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev po endometriozi
3.7.2009 16:32:27   
spelka12
Jest sem bila 4x op., ampak smo se vseeno 3 leta naravno trudili. Kar direkt te noben ne bo dal. Vsaj 1 leto mora biti rednih odnosov brez uspeha.
Upam, da ti uspe naravno ker IVF je zelo neprijetni postopek, ga ne privoščim nikomur.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev po endometriozi
3.7.2009 19:53:50   
SANDOLINA
Za zanositev se trudim že 3 leta po naravni poti, ampak ni nama še uspelo. Imela naj bi IUI postopek , samo sem prej morala na operacijo endometrioze. Zdaj me pa zanima, če grem lahko direkt v IVF postopek ali moram dati čez najprej IUI postopek ???

hvala, lp.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev po endometriozi
3.7.2009 20:32:53   
Detece
Sandolina žal ti tega ne znam odgovoriti, najbolje da se obrneš na temo E-zmagovalke, kjer čvekajo punce, ki bolehajo za endometriozo. One največ vedo.

(odgovor članu SANDOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev po endometriozi
20.7.2009 12:19:10   
spelka12
sandolina poglej zs.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?