|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravila s preteklim rokom uporabe
8.7.2009 18:48:27   
Serendipity
Upam, da sem se obrnila na ustrezen del foruma.
Prejšnjič sem pomagala babici pri pospravljanju njenega stanovanja in našla kup zdravil (tablete take i ovake, sirupi, mazila) katerim je rok že pretekel.
Vem, da je bila predčasom neka akcija in oazveščenje glede tega - ampak si nisem zapomnila kam točno naj ta zdravila dam. user posted image
Koliko sem povprašala strička Googla - lekarne niso navdušene nad tem, da jim prineseš stara zdravila, ostalih krajev pa nihče ne omenja...
Zanima me predvsem za Prekmurje - do LJ se v kratkem nimam namena vozit user posted image .

Hvala za nasvete!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdravila s preteklim rokom uporabe
8.7.2009 19:16:25   
**Tinkara78**
Jaz oddam v zbirnem centru na Komunali v MS.

Imajo pa tudi akcije v okviru zbiranja kosovnih odpadkov. En dan potem vozi naokrog tovornjak za nevarne odpadke. Poglej na internetni strani Saubermacher Komunala, kjer imajo razdelano kdaj je kje odvoz.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdravila s preteklim rokom uporabe
8.7.2009 19:32:05   
Felicita
tako ja, lahko jih oddaš v zabojniku za nevarne odpadke, v lokalni zbirni center (npr v ljubljani vem da jih na Barju lahko oddaš), lahko pa poiščeš leciklarno - gre za akcijo študentov farmacije, ki potujejo po slo in zbirajo stara zdravila. kdaj in kje se mi ne sanja. v lekarne nej bi se pa to spet dalo odlagat tekom letošnjega leta.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdravila s preteklim rokom uporabe
9.7.2009 12:11:56   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Jaz oddam v zbirnem centru na Komunali v MS.

Imajo pa tudi akcije v okviru zbiranja kosovnih odpadkov. En dan potem vozi naokrog tovornjak za nevarne odpadke. Poglej na internetni strani Saubermacher Komunala, kjer imajo razdelano kdaj je kje odvoz.


Hm, ja tam nekje v septembru bodo kolovratili okoli nas - mislim pa da bom šla kar v MS v ta zbirni center in tam oddam.

Hvala vama za odgovore!

LP

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Znižano plačilo vrtca
Stroški plačila vrtca so lahko zelo visoki in marsikateri starš si jih ne more privoščiti, zato je še kako dobrodošla po...
Razbijamo mite o robotskih sesalnikih iRobot
Kljub temu, da si zaslužijo oznako najboljših domačih pomagačev, se robotskih sesalnikov še vedno drži nekaj trdovratnih...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?