|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniške kratke hlače/krila
10.7.2009 9:58:20   
MATEJKA_
Tako... pred 3 meseci sem si kupila normalne kratke hlače, ki pa jih zdaj nikoakor več ne morem zapreti, ker je trebuh že v napoto (noseča sem 10 tednov). imam drugače tudi 1 normalne bombažne, ampak te ne bodo dovolj. v HM-u sem včeraj našla samo take, ki imajo še celo tisto elastiko preko trebuha, za kar pa iz prejšnje nosečnosti vem, da pleti ni ravno praktično... zanima me, če je katera od vas našla kje kake pametne kratke hlače ali poletno krilo? aja, sem gledala tudi v C&A, pa jih sploh nimajo...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
10.7.2009 10:01:59   
katka11
jaz nimam nobene nosecniske cunje. malo vecje oz na vrvico v pasu pa nizek pas - itak vse se od prej...sem vedno nosila zadeve z nizkim pasom in poleti itak velik stvari na strikec v pasu, tako da skoraj vse nosim se od prej.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
10.7.2009 10:36:55   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: katka11

jaz nimam nobene nosecniske cunje. malo vecje oz na vrvico v pasu pa nizek pas - itak vse se od prej...sem vedno nosila zadeve z nizkim pasom in poleti itak velik stvari na strikec v pasu, tako da skoraj vse nosim se od prej.


meni od prej ni več nič prav... sem ravno včeraj probavala in nobenih hlač (imam 2 dolge lanene, 2 lanena krila, kavbojke s srednje nizkim pasom,...) si več ne morem zapreti oz. preveč tiščijo v trebuhu,. pri prejšnji nosečnosti je na koncu moj trebuh meril preko 120 cm (drugače se sploh nisem zredila kaj v širino, samo trebuh sem imela ogromen), tako, da vem, da tudi tokrat verjetno ne bo nič drugače. saj drugače mi je še vse prav, samo okrog trebuha ne nisem pa nikoli nosila stvari z ekstremno nizkim pasom...

< Sporočilo je popravil MATEJKA_ -- 10.7.2009 10:37:26 >

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
10.7.2009 10:54:21   
šrimpf
jaz nosim kar prednosečniška krila iz HM (tista za 10 eur, lanena, s štrikcem v pasu). pas pride sicer pod trebuhom, pa me niti malo ne tišči (sem že 3 dni čez rok). 3/4 trenirkaste za doma sem kupila v newyorkerju, tista elastika popolnoma nič ne zateguje, dolge hlače sem pa tudi kupila na navadnem oddelku v HM (1 nadstopje, CP). nosečniških kavbojk iz lavie in HM pa recimo ne morm več nosit, me ful stiska spodaj. če bi bla pa še nekaj časa noseča, bi si pa sigurno kupila kaj iz promoda (tunike), ker so taki široko hipijevski kroji, da se da celo nosečnost nosit. 

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
10.7.2009 11:02:04   
fusia
Jaz sem tudi nabavila nekaj poloetnih hlač in kril, vse z nizkim pasom. Za poleti tisti široki elastični pasovi res niso fajn. Ene platnene hlače sem kupila prav nosečniške ampak so v bistvu čisto navadne hlače z zelo nizkim pasom. Aja pa vsi pasovi so elastični tako da nič ne tišči. _Zraven nosim navadne majčke od HM, ki si fajn dolge in elastične, tako da ne kažem trebuha, če te to moti. 

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
10.7.2009 11:30:05   
MATEJKA_

IZVIRNO SPOROČILO: fusia

Jaz sem tudi nabavila nekaj poloetnih hlač in kril, vse z nizkim pasom. Za poleti tisti široki elastični pasovi res niso fajn. Ene platnene hlače sem kupila prav nosečniške ampak so v bistvu čisto navadne hlače z zelo nizkim pasom. Aja pa vsi pasovi so elastični tako da nič ne tišči. _Zraven nosim navadne majčke od HM, ki si fajn dolge in elastične, tako da ne kažem trebuha, če te to moti. 

v nosečnosti me ne moti kazanje trebuha, prejšnjič sem celo nosila izključno čim bolj oprijete majčke, da se je lepo videl. no, dolge hlače imam ene, pa tud kavbojke sem našla take brez tistih pasov. kratke hlače pa so največji problem, ker imam že tak al tak malo širše boke... sem pa drugače tak bolj športen tip in si poletja brez njih ne morem predstavljat... majčke pa sploh niso problem, imajo zelo lepe, imam pa tudi cel kup navadnih od prejšnje nosečnosti, pač številko 40 ali 42 namesto 38.

hvala vsem za odgovore, bom še malo morala iskat...

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
12.7.2009 12:48:24   
Bonbonči
Živjo =)

Sem nova na tem forumu in me zanima, če obstaja kakšna trgovina z oblačili za nosečnice, ki je cenovno dokaj ugodna?

Lp, Bon!

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
13.7.2009 13:44:32   
komarka
Pred kratkim sem bila v "Lumy" ju na vodnikovi (ena mini trgovinca, nasproti bolnice Petra Držaja, v Šiški) imajo znamko "mamalicious"

Imeli so jeans krlilo in tudi kratke hlače-čeprav hlače niti ne tok športne...vse so narejene tako, da imajo nizko krojen pas, potem pa širok "pas blaga" za čez bušija...hm, ne vem če si tole lahko predstavljašuser posted image

Skratka, tja pojdi pogledat.user posted image

cene so pa zmerne: med 30 in 40€ za hlače in krila. Kakšne tudi dražje...

< Sporočilo je popravil komarka -- 13.7.2009 13:45:28 >

(odgovor članu Bonbonči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
13.7.2009 14:08:51   
Suzikaa
V Oviesse majo full lušne kratke hlače in kratko krilo v temno modri barvi! Meni so fenomenalne!

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniške kratke hlače/krila
13.7.2009 14:34:55   
giotti
Kako zanimivo, da nobena ne omenja nošenja oblekic. Meni je to the best, tudi zašiti jih je čisto enostavno, če si ti ravno da s tem ukvarjati, nikjer nič ne veže in lahko jih imaš nad koleni in je isto kot kratke hlače, samo da se ne rabiš ukvarjati z odpiranjem zadrge, ko se vsedeš. Tudi če si športni tip, to sploh ni ovira, meni je totalno lepo, če ima punca preprosto bombažno oblekico in teniske in gre na sprehod, kolo, po hribih ... Saj tenisačice tudi v krilcih skačejo po igrišču. Izbira oblek pa je v vseh trgovinah ogromna in sploh ne rabi bit nosečniška trgovina, ker imaš milijon modelov, ki so tako krojeni, da jih trebuh nič ne moti - sploh letos je taka moda. Trikrat hura za oblekice user posted image

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?