|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:26:41   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Ma kje se vidi zdej moj status, če kej not vpišemuser posted image

to drugi vidmo.. napisan maš a to dela pa smileya zraven... a je tko... drgač maš pa ti spodaj napisano tko da vidiš kaj ti piše


Jst nč ne vidim. user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:27:23   
christiana21
na mail sem dobila dobre slikice, pa vam eno tuki prpopam...za vse, ki rade pogledate lušne dedce (katera pa jih ne, hehe) in za vse, ki še niste uspele spit kavice zaradi svojih malih razgrajačev.



_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:27:51   
christiana21
Ni slikice pripopalouser posted image user posted image user posted image . Zakaj neeeeee, smrk...

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:30:31   
lananai
christiana21, bravo za Glorio! Še malo, pa bodo začetne skrbi pozabljene! user posted image user posted image user posted image

FLASK_A, bravo za nov TV! user posted image Men je tud super Greek Wedding. user posted image

Mi smo pa v Tolminu in mala je že cel vikend po malem sitna. Sprememba okolja mogoče... user posted image


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:30:44   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Ni slikice pripopalouser posted image user posted image user posted image . Zakaj neeeeee, smrk...


user posted image a tebi tudi dogaja, hehe

če je slikca z neta, jo samo prilepiš (kopiraj sliko na internetni strani, potem jo pa tu prilepi)


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:31:11   
christiana21
Evo jo, pa je šlo, hehe



_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:31:48   
christiana21
Ne ni šlo, eh...ne grem se več.
Grem na cigaret

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:32:46   
christiana21
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Ni slikice pripopalouser posted image user posted image user posted image . Zakaj neeeeee, smrk...


user posted image a tebi tudi dogaja, hehe

če je slikca z neta, jo samo prilepiš (kopiraj sliko na internetni strani, potem jo pa tu prilepi)



Sem naredla to, pa ničuser posted image user posted image user posted image
Kaže da je gor, ko dam pa potrdi, pa je ni.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:33:11   
christiana21


_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:38:40   
FLASK_A
user posted image hm...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 10:44:02   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

ja to pa res ni bil drag tv...jaz pa zdej kupujem aparat za pečt kruh pa mikrovalovko...pa akontacijo za morje moram plačat pa še en kup drugih stroškov...joj sej te kap user posted image


user posted image ti imaš tudi dost za skeširat, vidim.



ma dej sam bejž...skoz je neki...ampak res skoz user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 11:09:54   
Tanja_
Hej punce,
no smo spali zelo dobro-se je zbudila samo ob 3.30 in potem ob 8ih zjutraj.Zdej se pa počasi odpravljamo-peljem psa k frizerju, potem pa grem k mojim za en teden hišo čuvat.Sm pa zdele tok jezna-sva mela rezerviran dopust od 22.08. naprej in so mojmu dal takrat en nujen sestanek, ki ga ne sme špricat in morva prestavit na en teden prej in to naju stane skoraj 400€ večuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 11:27:28   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Hej punce,
no smo spali zelo dobro-se je zbudila samo ob 3.30 in potem ob 8ih zjutraj.Zdej se pa počasi odpravljamo-peljem psa k frizerju, potem pa grem k mojim za en teden hišo čuvat.Sm pa zdele tok jezna-sva mela rezerviran dopust od 22.08. naprej in so mojmu dal takrat en nujen sestanek, ki ga ne sme špricat in morva prestavit na en teden prej in to naju stane skoraj 400€ večuser posted image


O user posted image a tudi tisti teden ko sta imela rezervirano ga ne pustijo pri miru!!!Za znoret...in 400€ več,kako to?Pa če gresta teden kasneje ko ne bo več sezone??

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 11:29:59   
Anonimen
ja sej vem, če sem tako tretje kolo sm bla tud sam prijateljica po siliuser posted image
sej tle gor ste vse fajn babeuser posted image

sem tud zdej spoznala dve super punci k sta se pa že zdaj izkazale za super dobre prijateljice, tako da se mi je le uresničla želja da bi imela dve prijateljici ki jima lahko zaupam in da ko rabim pomoč jo dobim in kontra da ko onedve potrebujata pomoč mojo jo tud dobitauser posted image user posted image user posted image tako da sem najsračnejši človek na svetu da imam zdaj končno prijateljici ki jima lahko zaupam! user posted image user posted image user posted image

ostale bom pa počas kar skenslalauser posted image user posted image

drugače pa kosilo se kuha, nika spi, jz pa mal šnofam po netuuser posted image

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 11:54:56   
lake
In kaj se kuha za kosilo. Jst bom najbrž kr neke vrste sataraš, pa krompirček nardila. Mal zelenjave ne bo škodl. Vroče je ful. Nam tud nikol ni všeč, če je vroče, al pa če ni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 11:57:51   
Dudica1
pr nas se nč ne kuha...user posted image ...greva na pregled pa z mojim v trgovino pa bova šla nekam kaj pojestuser posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:00:10   
lananai
Mi bomo imel pa pico. Njami! user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:26:18   
Leela
midva sva bila pa zdajle zunaj, sem šla še na eno kavo, sicer je čudno če sam piješ kavo ampak user posted image  jaz rabim kavo pa še zunaj sva ne pa v stanovanju.

cveka za take čudne prijateljice se ne sekiraj, vsaka ima kakšno tako  prijateljico.

christiana bravo za glorijo user posted image , naj čimhitreje pride domov in da naj ji že dajo tako mleko, ki ji bo ugajalo. Se pa grozno sliši tista zadnja mešanica.

chicco imajo ful dobre, kvalitetne stvari ampak drage, zdaj na razprodajah bi se kaj dobilo.
Moram tudi jaz nabavt aparat za kruh, jeseni stroj s sušilcem, pa pomivalc bo pomoje tudi kmal šel papa. LCD ali pa plazmo bi pa moj rad imel, samo imava komaj 3 leta star TV, bomo videli kako bo s financami ??Za dopust pa sloh še ne vem kam bomo šli, gremo pa septembra takrat bo tudi več frej

tanja 400€ več user posted image , to bi pa skoraj služba morala povrnit user posted image

lake , moj Luka je popil malo mleka, zmeraj precej manj kot je pisalo na škatlah od mleka. Še zdaj malo je. Čez vikend recimo 5 žlic čokolina za zajtrk, za kosilo eno palačinko in ene 6 dl kakava v celem dnevu. HB v vrtcu je. Tako, da če vidiš da je vse ok se zaradi količin ne sekiraj. Probaj pa zamenjat mleko, če že nisi. Ponavadi je tudi tako, da otroci, ki so občutljivi (ali alergični) na mleko tega zavračajo.

dudi kdaj imaš pregled kolkov? Mi imamo ob 17h, najbrž so vse nabil na eno uro.

drugače pa jaz nimam nobene vrstice spodaj, menda se jo da izklopit.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:32:31   
Dudica1
leela jaz mam 16.30...
a maš v postojni??

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 13.7.2009 12:33:04 >

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:39:32   
OliveOyl
Dajte mi povedat,če tudi pri vaših user posted image  tako smrdi ko se pokakajo?A je to normalno?

Našla sem hiško na bolhi,kako za user posted image  naj jo pripeljem iz Radencev??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil OliveOyl -- 13.7.2009 12:40:41 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:42:41   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Dajte mi povedat,če tudi pri vaših user posted image  tako smrdi ko se pokakajo?A je to normalno?

Našla sem hiško na bolhi,kako za user posted image  naj jo pripeljem iz Radencev??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja men zlo smrdi nevem pa zdej kako pri vas to smrdi,če bi blo kaj čudnegauser posted image

prikolica pa gasa...user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:44:36   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Dajte mi povedat,če tudi pri vaših user posted image  tako smrdi ko se pokakajo?A je to normalno?

Našla sem hiško na bolhi,kako za user posted image  naj jo pripeljem iz Radencev??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja men zlo smrdi nevem pa zdej kako pri vas to smrdi,če bi blo kaj čudnegauser posted image

prikolica pa gasa...user posted image



Tako smrdi kot da bi ga tastar naredu...user posted image user posted image

Pa to je 4 ure stran..prikolice nimamo,imamo kombi sam ne bi prišel tako daleč,pomoje..user posted image user posted image
Kaj pa s kakšno pošto,je verjetno pa drago k hudič..

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:46:01   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

ena za dobro jutro ob kavici

user posted image
IIIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Dajte mi povedat,če tudi pri vaših user posted image tako smrdi ko se pokakajo?A je to normalno?

Našla sem hiško na bolhi,kako za user posted image naj jo pripeljem iz Radencev??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja men zlo smrdi nevem pa zdej kako pri vas to smrdi,če bi blo kaj čudnegauser posted image

prikolica pa gasa...user posted image

PRI NAS IZ DNEVA V DAN BOLJ KAKEC SMRDI...ups caps lock

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:47:09   
OliveOyl
Aha pol pri vseh smrdi,uredu..user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Z-majčki 2009 - 2. del
13.7.2009 12:49:02   
KatMat
sam lulek pa bolj bogi zgleda-....

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?