|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   banjica za kopat novorojencka
14.7.2009 17:30:22   
malaMravljica
Mogoce se bo kateri zdelo smesno, samo kupujem banjico za kopat novorojencka. Nekatere imajo na dnu luknjo za odtok vode in pol notri cep, druge so pa brez. Kaj je bolj prakticno in se mi splaca vzet? Saj vodo lahko tudi tako odlijem ven ali je res bolj prakticno s tistim odtokom spodaj? Kaj uporabljate ve? In moram biti mogoce se na kaj pozorna pri banjici?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: banjica za kopat novorojencka
14.7.2009 17:39:33   
Ploha
jst uporabljam tisto ki ima luknjico za odtok,....je lažje, kaj bi težko vzigala če ni treba,...imam od bebe jou.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: banjica za kopat novorojencka
14.7.2009 18:37:19   
ksenija12
odvisno je tudi od tega, kje boš imela banjico, ko ga boš kopala. Mi smo imeli majhno kopalnico in smo ju kopali v dnevni sobi, tako da je bilo vseeno, če imamo spodaj za odtok ali ne in smo imeli eno čisto navadno banjico..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: banjica za kopat novorojencka
14.7.2009 20:04:42   
Hope2
Tale odtok je meni čist mimuser posted image . Če imaš banjico v banji, kjer lahko tudi odtok uporabiš, lahko banjico zvrneš in izliješ vodo brez napora ali naprezanja, torej je odtok odveč.
Zame je bilo bolj pomembno, da je banjica čim večja, ker kasneje lahko kupiš fliper in ga postaviš not. Meni je bilo kar težko držat malega v rokah in ga umivat, pa tudi mali je bolj užival v fliperju, kot v rokah.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: banjica za kopat novorojencka
14.7.2009 22:27:02   
misa4
Jaz sem bila z najbolj navadno najbolj zadovoljnauser posted image  Imela sem še oblikovano, da kao otroka ni treba držat, pa z odtokom... so kar vozili, jaz pa jemalauser posted image
Pa v teh cevkah se ful svinjarija nabira, tako,da jih moraš, kar pogosto menjat.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: banjica za kopat novorojencka
17.7.2009 17:23:25   
tinkara 2
Pozdravljene punce. Mene pa zanima, kaj je to fliper in če ima katera banjico na stojalu ter kakšna se ji zdi. Ko brskam po internetu, sem jo našla le v eni trgovini. Če jo katera ima, me zanima, kako je zadovoljna z njo, kje jo je kupila in koliko je stala.


(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: banjica za kopat novorojencka
17.7.2009 20:04:34   
Pika Zoja
Nič banjice, čebriček, iz čebrička pa v fliper.user posted image

(odgovor članu tinkara 2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: banjica za kopat novorojencka
17.7.2009 21:38:27   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: tinkara 2

Pozdravljene punce. Mene pa zanima, kaj je to fliper in če ima katera banjico na stojalu ter kakšna se ji zdi. Ko brskam po internetu, sem jo našla le v eni trgovini. Če jo katera ima, me zanima, kako je zadovoljna z njo, kje jo je kupila in koliko je stala.




Jaz imam banjico s podstavkom in sem zadovoljna...mogoče bi bila lahko še kak cm višja ampak jaz sem med večjimi (172). Kupila sem jo tukaj: http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=6E, lahko zbiraš tudi barvo. Fliper pa je tak stolček brez nogic, v katerem sedi dojenček v vodi, da ti ga ni treba držat. To je bolj za po 6., 7. mesecu. Majo ga v BC pa si ga poglej ampak mislim, da se ga bolj splača kupit v Leclercu.

(odgovor članu tinkara 2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: banjica za kopat novorojencka
18.7.2009 7:07:08   
eternety
Jaz sem kupila v kompletu previjalno mizo na stojalu in banjico. Zgornji del previjalne se lahko odstrani in se položi banjica. Kupila sem v BC, ko so imeli akcijo za 50 eur. Tu si lahko pogledaš http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=182424. Kako se dejansko obnese pa bomo videli, ko začnemo uporabljat user posted image .

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: banjica za kopat novorojencka
18.7.2009 7:21:00   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

jst uporabljam tisto ki ima luknjico za odtok,....je lažje, kaj bi težko vzigala če ni treba,...imam od bebe jou.


enAKO

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: banjica za kopat novorojencka
18.7.2009 11:31:44   
malaMravljica
Hvala za vse odgovore.
Sem ze nabavila, eno tako z odtokom, ce ga bom rabila ok, ce ne pa tudi ok, neke blazne razlike v ceni ni bilo. Je pa banjica zaenkrat videti fajn, lepo zaobljeni vsi robovi, pa ko se dojencek ze lahko prime ima fajn za prijet. Za stojalo bom pa se videla, mal razmisljam, sam to lahko nabavim tudi naknadno.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?