|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok dr. Lukman
15.7.2009 20:20:59   
Suzikaa
Pozdravljene!

Mene pa zanima če je bila katera pred kratkim na 3D UZ pri dr. Lukmanu na Ptuju. Kako poteka pri njemu pregled in koliko stane???

Hvala za odgovore user posted image in uživajte v poletnih dneh!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ultrazvok dr. Lukman
15.7.2009 20:30:59   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Suzikaa

Pozdravljene!

Mene pa zanima če je bila katera pred kratkim na 3D UZ pri dr. Lukmanu na Ptuju. Kako poteka pri njemu pregled in koliko stane???

Hvala za odgovore user posted image in uživajte v poletnih dneh!!!!



mi smo bili na 3d uz pri dr lukmanu...bili smo zgodaj naročeni (za 3d si naročen izven delovnega časa)...meni je bilo ful v redu...posname in shrani nekaj filmčkov in slikic...sabo imej usb ključ ali cd...boljše je usb ključ...stane pa 70 eur...mislim pa, da je najboljše, če se 3d uz naredi do 26 t...vse ti razloži kaj je..če se vse ne vidi te tudi prenaroči in potem je drugič zastonj....če nočeš izvedet spola ti ne pove...kako poteka??? hmmm ja vležeš si na mizo, namaže ti z gelom trebuh in ti da sondo na njega pol pa preko monitorja gledaš svojega user posted image ....


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D ultrazvok dr. Lukman
16.7.2009 14:18:44   
Nogavica
Jaz sem naročena v ponedeljek, noseča bom pa takrat ravno 27 tednov.
Sem pa bila pri njem že pred tremi leti, v prvi nosečnosti. Pregled je takrat trajal kakih 45 minut in res je vse lepo razložil. Slike je potem shranil na najin ključek.
Pravzaprav je vse tako, kot je napisala že detelja.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?