|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mlada družina nujno
24.7.2009 14:00:43   
princeska29
a ni malo težko lupinico z dojenčkom nosit sem in tja?po mojem je lažje sam dojenčka nosit!!mi smo lupinico imeli pretežno za v avtu ali pa na začetku za na voziček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mlada družina nujno
24.7.2009 14:08:38   
sonček85
a cotk ne potrebujeta si napisala.

mislim pa da je lupinica ali jajčka eno in isto.


< Sporočilo je popravil sonček85 -- 24.7.2009 14:09:16 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mlada družina nujno
25.7.2009 15:48:15   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

mogoče zveni nesramno a če bi jim res bla taka kriza bi vzeli vse kar se jim ponuja za otročka ne pa da izbiraja!!če imajo en voziček po mojem ne potrebujejo še treh drugi,posteljico bi tudi za začetek lahko vzela prenosno za začetek (ker sem prebrala da ji ena ponuja)poštnina pa po mojem ni tako draga da ne bi mogla poskrbet zanjo!!očitno so preponosni da vzeli rabljena oblačilca

ne vem zakaj me je taka jeza pograbla ob tem forumu,dobla sem občutek kot da hočejo izkoristit dobroto nekaterih ljudi
saj če bi katera rekla da jim podari še nerabljene cotke pa bi jih vzela takoj



Ne sam mal brat.. je treba vse prebrat...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: princeska29

a ni malo težko lupinico z dojenčkom nosit sem in tja?po mojem je lažje sam dojenčka nosit!!mi smo lupinico imeli pretežno za v avtu ali pa na začetku za na voziček


Pa valda je lažje otroka v lupinici nosit, kot pa po rokah... pa lahk lupinico še "dol" odložiš (npr. pilt, klopco, v trgovini na voziček), dojenčka ravn ne morš.....

Mene pa dvignejo taki, ki sikajo v temah v katerih se jih nič ne tiče... a si ti mogoče kaj ponudla? Mislim, svašta....

< Sporočilo je popravil LuNa73 -- 25.7.2009 15:49:38 >

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mlada družina nujno
25.7.2009 17:51:30   
Anonimen
Tema se lahko zaklene ali briše sta dobla kar sta želela.Vseeno pa hvala tistim,ki ste ponudile stvari.

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?