|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 15:40:25   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: n74

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

n74 - ne nas puščat takole v nevednosti in grizajoč nohte user posted image


Ok, naj vam bouser posted image
Tkole, včeraj naredila dvakrat mini BC in sta bili dvakrat user posted image .
Danes šla v Adrialab dati kri in imam 34 dan ciklusa vrednost Bhcg 57.204.
Upam, da sem prav slišala, ker mi je to noro velika cifra.
Dr.D-ja pa sem mislila vprašati ali naj si vtikam prometrium, ker imam že cel teden ene izcedke, no včasih jih samo s prstom ven izbezam.
Uglavnem, saj skoraj ne verjamem, da mi je kar tako uspelo. Je pa res, da sem bolj razmišljala o eskimčku kot pa o kakšnem čudežu.

lp, N.


Pa kaj jst to berem.
Sej ne morem verjet.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskrene čestitke.
Kaj pa Reša si kej poklicala za nasvet?

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 16:08:10   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: n74

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

n74 - ne nas puščat takole v nevednosti in grizajoč nohte user posted image


Ok, naj vam bouser posted image
Tkole, včeraj naredila dvakrat mini BC in sta bili dvakrat user posted image .
Danes šla v Adrialab dati kri in imam 34 dan ciklusa vrednost Bhcg 57.204.
Upam, da sem prav slišala, ker mi je to noro velika cifra.
Dr.D-ja pa sem mislila vprašati ali naj si vtikam prometrium, ker imam že cel teden ene izcedke, no včasih jih samo s prstom ven izbezam.
Uglavnem, saj skoraj ne verjamem, da mi je kar tako uspelo. Je pa res, da sem bolj razmišljala o eskimčku kot pa o kakšnem čudežu.

lp, N.


Jaaaa čestitkeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako lepo darilo, reeeees, ne more biti boljšeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživaj v user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 17:17:52   
gigi1
N74 pa kaj tajiš tako novico user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Čestitaaam user posted image  user posted image  user posted image
Beta mi je vseeno malo čudno visoka. Da nisi ti že od prejšnjega meseca noseča?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 17:22:47   
sonček33
N74 čestitke!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 17:56:20   
Rakica_80
Punce, naša Lana70 se ima zelo zelo dobro na dopustu in vas vse lepo pozdravljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 17:59:43   
sonček33
BEBII hvala za info, pozdravi jo nazaj

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 18:36:27   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: n74
Dr.D-ja pa sem mislila vprašati ali naj si vtikam prometrium, ker imam že cel teden ene izcedke

lp, N.

Kar se tiče pa prometriuma, si ga pa kar vstavljaj, tako kot ti je Reš naročil, itak je to podpora nosečnosti, tako da ne more škodovati.




Men tle ne potegne.... A Dr D = Reš?user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 18:48:50   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: n74
Tkole, včeraj naredila dvakrat mini BC in sta bili dvakrat user posted image .
Danes šla v Adrialab dati kri in imam 34 dan ciklusa vrednost Bhcg 57.204.
ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beta je ufffffffffffffff visoka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 18:59:03   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

N74 pa kaj tajiš tako novico user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Čestitaaam user posted image  user posted image  user posted image
Beta mi je vseeno malo čudno visoka. Da nisi ti že od prejšnjega meseca noseča?


A veš, da sem jst tudi pomislila na to. user posted image
Upam, da boš imela čimprej prvi UZ, pa da zvemo novičke. user posted image


Kruce, Dr.D je njen osebni G. Pri Rešu je pa bila na zadnjem postopku.


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 19:05:13   
mismis
oh, my god, i'm orange, the whole orange user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 19:14:36   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

oh, my god, i'm orange, the whole orange user posted image


Ja, groza. Why not GREEN?!? user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 19:19:00   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

oh, my god, i'm orange, the whole orange user posted image


Ja, groza. Why not GREEN?!? user posted image
prav luštno je.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 19:41:29   
Stella Rossa
N74 čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To pa je novica

user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 21:01:01   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

oh, my god, i'm orange, the whole orange user posted image


Ja, groza. Why not GREEN?!? user posted image


Kriza!
Da ni moja ženička naročla to nagravžno barvo??user posted image
A se da to kak spremenit??
No ravno podpisov ne bom zbiraluser posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
28.7.2009 21:09:21   
n74
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

N74 pa kaj tajiš tako novico user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Čestitaaam user posted image  user posted image  user posted image
Beta mi je vseeno malo čudno visoka. Da nisi ti že od prejšnjega meseca noseča?


Zdajle sem šla še enkrat pogledat tabelo, ki jo je pripela Reby, res vrednost ustreza 8-im tednom. Nazadnje sem imela M 25.6. in je bila tako močna kot vedno. Prejšnjo soboto pa me je začelo špikati, v nedeljo je bilo malo rdečega izcedka, ostale dni do danes, pa občasno rjavi in svetlo rdeči izcedki. Sva pa prejšnji teden in včeraj bila dosti aktivna po hribih in sem tudi mislila, da mi M malo nagaja, ker ni navajena na napore. Potem se mi je zdelo malo čudno in sem naredila test včeraj zvečer.
No sedaj sem se odločila, da grem jutri najprej v Adrialab po današnji rezultat. Upam, da ga nisem narobe slišala, saj sem ga dvakrat vprašala, ker se mi je tudi zdela zelo visoka. Je bil štos, da sem klicala takoj ob 12-h in je rekel, da je vrednost nad 10.000 in še narašča. Sem tudi debelo gledala in ga parkrat vprašala koliko je rekel. Sem se odločila da dr. Reša pustim na miru, ker ima sedaj počitnice in grem v petek kar osebno k dr.D-ju, ker je zadnji dan v službi in ga povprašam za mnenje.

mišmiš, reby, arneja, gigi, miška, sonček, bebi, stella rosa hvala za navijanje in lupčka vsem in še ostalim, ki ste tole prebrale in sem vam dala upanje.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 6:12:21   
Reby
Dobro jutro! user posted image

user posted image

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 7:30:20   
Anonimen
n74, uau, kaj jaz to berem?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tole je pa super novička!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz tudi mislim, da si ti že user posted image prejšnjega meseca!! user posted image

(odgovor članu Reby)
  Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 8:04:24   
a.jrad1
Jutro !

N74 user posted image user posted image user posted image user posted image ; jaz tud sumim da sta  user posted image user posted image ; pa srečno za naprej! Držim pesti in navijam!

lep dan vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 8:11:26   
mojca976
Dobro jutro vsem!
N74 čestitke

Rada bi vprašala če je imela katera po transferju tudi krče in boleče prsi,iste znake kot pred menstro. Danes je sicer 6.dan od ET. Ali je to slab znak al kaj

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 8:12:06   
loremi
Dobro jutro,

n74, ma suuuuuuper no, iskrene čestitke, uf, wow user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , vso srečo do konca!!!  To je pa verjetn blo velko presenečenje, super.

Oranžni smo zdej? Poletni? Tud fajn. A pozim bomo pa modri?


Lep dan želim vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 8:28:50   
jona3
o n74 kako lepo čestitamuser posted image user posted image user posted image . to pa je dobra novica. zej bosta pa dva pa bo a ne.držim pesti da je vse ok in ti želim mirno in zdravo nosečnost.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 8:51:23   
lastovka79
Živjo,

prebiram vas že dolgo, dolgo časa, toda nikoli si nisem upala, dejansko aktivno sodelovati na tem vašem forumu. Z možem si že od leta 2003 prizadevava, da bi imela user posted image . Žal do sedaj še ni uspelo in sem že imela dva neuspešna IVF v Ljubljani, s tem da se je prvi končal s SS, drugi pa žal ni uspel. Zdaj čakam na 3. IVF v Mariboru, ki naj bi se začel v mesecu septembru. Ker rabim tudi pogovor samo o tej temi s sotrpinkami, sem se končno odločila, da se tudi jaz pridružim, če me seveda sprejmete, ker se je lažje pogovarjati s puncami kot ste ve, saj imate že izkušnje in veste, kaj vse moramo pretrpeti, da pridemo do naših user posted image .

(odgovor članu jona3)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 9:12:23   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: lastovka79
Ker rabim tudi pogovor samo o tej temi s sotrpinkami, sem se končno odločila, da se tudi jaz pridružim, če me seveda sprejmete, ker se je lažje pogovarjati s puncami kot ste ve, saj imate že izkušnje in veste, kaj vse moramo pretrpeti, da pridemo do naših user posted image .

Dobrodošla user posted image  in vso srečo, nej bo tokrat uspešno.

(odgovor članu lastovka79)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 9:41:58   
Anonimen
lastovka, dobrodošla!! Naj bo 3 IVF zmagovalen!! user posted image user posted image user posted image

Jaz mam pa vprašanje glede teh vitaminov: v naši lekarni samega zinka nimajo, zato sem kupila tablete  - BIO SELEN + CINK. So ti tudi ok? Matičnega mlečka pa nikjer ne dobim. user posted image Aja, pa še to- Q10 - kako se reče najboljšim tabletam? Ker jih majo ful veliko.

< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 29.7.2009 9:44:38 >

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
29.7.2009 9:53:00   
gigi1
Daaan

Aaaaaaaa smo oranžni user posted image

Lastovka dobrodošla in naj gre v tretje rado user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

N74 ti kar do dr.Dja skoči. Reš se pa tudi 1.8. vrne, če sem prav zastopila.

Skuštanka selen je tudi zelo dober za naše zadeve. Pri Q10 pa pazi, da ne kupiš tistega, ki vsebuje tudi selen in cink (oba sta lahko toksična v velikih količinah) - Mislim, da ima Fidifarm takega, ki vsebuje tudi selen in cink. Glej le to, da kupiš čisti Q10. Lahko tudi tiste šumečke v Merkatorju.

Mojca976 prsi so boleče zaradi stop injekcije in progesterona, ki ga jemlješ. Krči so tudi normalni, ker so bili jajčniki zaradi stimulacije zelo povečani in se počasi spravljajo v "normalo".

Lep dan vsem user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?