|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamen
2.8.2009 20:18:00   
babyboooom
ne vem pod katero temo/rubriko naj vprašam-pa se mi zdi "gosta hrana" najbolj user posted image ... kaj se zgodi, če da otrok kamen v usta? a ga pogoltne? a ga sploh lahko? namreč kamn, k je velik k npr. suha sliva, na kamenček....okrog hiše jih mamo in skoz tečem za njo, k je stara 11 mes....strah me je, da 1x ne bom vidla!!!! a ga je kateri otrok že pojedu?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamen
2.8.2009 21:00:09   
Paštetka
če ga je ga ziher ni prebavil. Noter pa tudi ni ostal user posted image .

Saj daje ga najbrž zato v usta, ker ji je smešno kako mama leče in paničari, pa želi videti vsakokratno reakcijo, če bo enaka user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamen
2.8.2009 21:05:59   
Felicita
jest sm ga pojedla, dokaj velikega (dober cm v premeru). pa je zdravnik reku da kar gre notr, more tut vn user posted image
kakorkoli, običajen, okrogu kamenček načelno ni nevaren. problem je če je kamen oster in nazobčan, ker lahko povzroči kake ran(ic)e vzdolž prebavnega trakta, drug problem pa je, da se lahko otrok z njim zaduši, sploh če je kamen 'primerne' oblike za to.
aja, še to - če je zadeva večinoma apnenčasta itak v želodcu večinoma razpade.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamen
3.8.2009 14:23:20   
livia
Naša ima tudi skoz kamne v ustih, male, velike, vse sorte. Najbolj so ji všeč slani na morju. Zaenkrat ni še nobenega pojedla, vsaj ne da bi jaz vedela. Vse samo drži v ustih, potem pa izpljune, pa novega not.
Kaj čmo. Jaz se ne sekiram, ker mislim, da ji ne mre nič posebnega bit. Me je pa ena babica na morju čudno gledala zakaj ji to pustim. Če ji ne pustim in ji skoz kamne ven iz ust vlačim, pa ona takoj drugega not, ko jaz ne vidim in na ta način še več kamnov preliže.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?