|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 55 [56] 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 15:39:03   
S*





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 

 

user posted image
 
 
 
user posted image

 
 
 
   ALI  PRIČAKUJEMO JULIJA 2009   
 
 
XX.07. - Inana  user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - BEBIII user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. -barvar user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - sarar ( 5.krog )
XX.07. - Kliki ( 9.krog po laparo ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - dolydoly ( 19.krog )
XX.07. - tecnobica user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. -marvi
XX.07. - mica77 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - buska user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
01.07. - Lambada ( 13.krog )
01.07. - S@nny   user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
01.07. - Amethiste( 1o,krog )
02.07. - Aninimna2
07.07. - Aninimnauser posted image  ( 14. krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
07.07. - LUNA83 ( 7.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image
10.07. - ziva1 ( 5.krog po L+H )
10.07. - biba77 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.07. - limonita ( 1.krog po L+H ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.07. - *pupsa* (1.krog ) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
13.07. - S* ( 11. krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
13.07. - lolitaa83
15.07. - *sanela*
15.07. - NATAŠA35 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - misk2 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - MiniMiska user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - Tiki55 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
17.07. - Tanisha 

19.07. - Tejchy25 ( 12.krog )user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
20.07. - tropical (16. krog(8. po ss) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
23.07. - zebra ( 18.krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
24.07. - isabeaux ( 16.krog )user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
26.07. - Angel miss ( 1.krog )user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
26.07. - chloe ( 2. krog ) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
26.07. - T.Z. ( 4.krog )
28.07. - sunprincess
28.07. - kago ( 5.krog )
28.07. - mokca srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
29.07. - milabe user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
30.07. - Chi_Pita srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
 


 
 
 
JULIJK 2009 nas je: 42

Modrih :23
Roza   :  4
Skupaj : 27
 
 
user posted image NAVIJAČICEuser posted image
 
*toba*
*Ursa30*
*Nattasha*
*Kliki*
*julieb*
*aqua77*
*tinncyka*
*Maisha*
*Anci Banci*
*Miklarom*
*Tiki55*
*Nončika*
*sonček85*
*Jada82*
*Lily86*
*JanaB*
*Giotti*
*larilu*
*pilotina*

 
user posted image

 
 HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...    
 
 
 
user posted image
 



JANUAR....................................................................31.25% SREČK NOSEČK
FEBRUAR............................................................26,09% SREČK NOSEČK
MAREC............................................................28,81% SREČK NOSEČK
APRIL........................................................22.73% SREČK NOSEČK
MAJ....................................................35,71% SREČK NOSEČK 
JUNIJ.................................................26,0%SREČK NOSEČK
JULIJ...................... 14,81%SREČK NOSEČK
 
 
user posted image






[/quote]

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 15:53:23   
aleunam
Kateri datum pa dajete tu gor? Bi tudi jaz malo povečala statistiko. user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 17:07:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mokca


-naroči si HORMO FIT SPREJ
-


Kaj je to? zakaj se uporablja? kje to kupiš? Hvala!

(odgovor članu mokca)
  Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 17:23:23   
ursa30
http://www.gam.si/product_info.php?products_id=231

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 20:16:19   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

Kateri datum pa dajete tu gor? Bi tudi jaz malo povečala statistiko. user posted image


Ja datum moraš dat ti, jaz te pa potem dam na seznamček, če želiš

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 21:28:29   
mokca
ojla!
dini:

HORMOFIT sem jaz naročila po netu!pokličeš in ti  v 2 dneh pošlejo.stane okoli 35eur.se splača.res pomaga.meni se je zadnji mesec cikel res spremenil.pravilna M,pa sodeluje tudi pri pravilni sluznici v maternici.ker sluznica ,mora bir ravno prav zadebeljena.če je preveč ni ok(nepravilno luščenje pri M)ali če je čist stanjšana dolge M in obilne,ki trajajo po 14 dni.
za hormofit odtipka kar:HORMOFIT IN ti vrže stran vn,itak pa ga je že ena prpopala.
tudoi za uravnavanje FSH ja je!FSH ne sme bit večji od 16,17(nevem kake so enote).tudi prvi IVF ne delajo če je več od 17.spraviš ga pa res dol s prehrano.nobenega zdravila ni.žal.imao punce tudi po 50 in čez 100 fsh-ja.user posted image
a poznam en post na med over netu kaj je pisala ena forumka.če ga najdem prpopam.

T3 IN T4sta tudi ščitnična hormona,ki pa spet ne smeta bit prenizka ali previsoka.

sej ne vem kje naj pišem pod avgust ali tle.grem še tja prpopat!

_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 21:41:42   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Ja datum moraš dat ti, jaz te pa potem dam na seznamček, če želiš



Že, že, ampak kateri datum? Prvi dan user posted image  oz. izostanka? user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 22:46:21   
sunprincess
Kdaj naj NE bi dobila M oz. kdaj boš delal test nosečnosti user posted image

Jaz se pa selim v avgustuser posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 23:03:02   
Anonimen
Hvala. koliko neuspelih ciklov pa si imela za sabo in koliko časa si pazila na prehrano ter jemala te kapljice predno je upelo?

Aja, pa čestitke!

(odgovor članu mokca)
  Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: II pričakujemo julija 2009
1.8.2009 10:03:55   
niky31
Iskrene čestitke vsem srečnicam user posted image .

Uživajte v nosečnosti in pričakovanju na user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: II pričakujemo julija 2009
1.8.2009 10:35:01   
S*






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 

 

user posted image
 
 
 
user posted image

 
 
 
   ALI  PRIČAKUJEMO JULIJA 2009   
 
 
XX.07. - Inana  user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - BEBIII user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. -barvar user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - sarar ( 5.krog )
XX.07. - Kliki ( 9.krog po laparo ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - dolydoly ( 19.krog )
XX.07. - tecnobica user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. -marvi
XX.07. - mica77 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - buska user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
01.07. - Lambada ( 13.krog )
01.07. - S@nny   user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
01.07. - Amethiste( 1o,krog )
02.07. - Aninimna2
07.07. - Aninimnauser posted image  ( 14. krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
07.07. - LUNA83 ( 7.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image
10.07. - ziva1 ( 5.krog po L+H )
10.07. - biba77 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.07. - limonita ( 1.krog po L+H ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.07. - *pupsa* (1.krog ) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
13.07. - S* ( 11. krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
13.07. - lolitaa83
15.07. - *sanela*
15.07. - NATAŠA35 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - misk2 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - MiniMiska user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - Tiki55 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
17.07. - Tanisha 

19.07. - Tejchy25 ( 12.krog )user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
20.07. - tropical (16. krog(8. po ss) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
23.07. - zebra ( 18.krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
24.07. - isabeaux ( 16.krog )user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
26.07. - Angel miss ( 1.krog )user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
26.07. - chloe ( 2. krog ) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
26.07. - T.Z. ( 4.krog )
28.07. - sunprincess user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.07. - kago ( 5.krog )
28.07. - mokca srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
29.07. - milabe user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
30.07. - Chi_Pita srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
 


 
 
 
JULIJK 2009 nas je: 40

Modrih :24
Roza   :  4
Skupaj : 28
 
 
user posted image NAVIJAČICEuser posted image
 
*toba*
*Ursa30*
*Nattasha*
*Kliki*
*julieb*
*aqua77*
*tinncyka*
*Maisha*
*Anci Banci*
*Miklarom*
*Tiki55*
*Nončika*
*sonček85*
*Jada82*
*Lily86*
*JanaB*
*Giotti*
*larilu*
*pilotina*

 
user posted image

 
 HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...    
 
 
 
user posted image
 



JANUAR....................................................................31.25% SREČK NOSEČK
FEBRUAR............................................................26,09% SREČK NOSEČK
MAREC............................................................28,81% SREČK NOSEČK
APRIL........................................................22.73% SREČK NOSEČK
MAJ....................................................35,71% SREČK NOSEČK 
JUNIJ.................................................26,0%SREČK NOSEČK
JULIJ...................... 14,81%SREČK NOSEČK
 
 
user posted image






[/quote]
[/quote]

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: II pričakujemo julija 2009
1.8.2009 11:03:31   
aleunam
10.7. - aleunam (2. krog) srečka user posted image

< Sporočilo je popravil aleunam -- 1.8.2009 11:04:39 >

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: II pričakujemo julija 2009
1.8.2009 16:35:01   
sonjah
Elauser posted image user posted image user posted image
Srečna sem zateuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: II pričakujemo julija 2009
1.8.2009 21:46:33   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

10.7. - aleunam (2. krog) srečka user posted image


Oooo. Čestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: II pričakujemo julija 2009
1.8.2009 21:47:41   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: sonjah

Elauser posted image user posted image user posted image
Srečna sem zateuser posted image user posted image user posted image user posted image


Sonjah, kje se pa ti potepaš? Nikjer te ni zasledit.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: II pričakujemo julija 2009
3.8.2009 11:23:14   
Anonimen
Da se še tukaj poslovim in prestavim na avgust.
user posted image /user posted image sem pričakovala nekje od 23.-26.7., en test je bil +, naslednji dan -. Danes sem klicala G glede zmešnjave v ciklih pa me je naročila za 16.9. če seveda prej ne priteče. Noseča pa 100% nisem. Tako, zdaj pa na avgust.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: II pričakujemo julija 2009
3.8.2009 12:07:21   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: sonjah

Elauser posted image user posted image user posted image
Srečna sem zateuser posted image user posted image user posted image user posted image


Oj, montinjačke, hvala!!!! Ja, očitno se je prijelo, moram reči, da res hitro. Že v drugem krogu. Hkrati pa mi je malo hudo, ker mi je mama ravno danes zjutraj rekla, da se brat in njegova trudita že eno leto (je spregovoril, ko je slišal za mojo user posted image  user posted image )... Se boji, da je kaj narobe z njegovimi plavalci, ker je imel operacijo in kemoterarijo... Vsaj to je dobro, da je pred operacijo dal shranit plavalce.

Oh, mene pa joškice že 14 dni skup bolijo, pa naenkrat se mi zdi, da ne vidim čez njih user posted image . Drugače pa se dobro počutim. Komaj čakam četrtek na UZ. user posted image  Upam, da dobim slikico, če bo kaj vidno.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: II pričakujemo julija 2009
3.8.2009 12:11:58   
aleunam
 
dulci, kako pa je s tabo? Že je kaj? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Da se še tukaj poslovim in prestavim na avgust.
user posted image /user posted image sem pričakovala nekje od 23.-26.7., en test je bil +, naslednji dan -. Danes sem klicala G glede zmešnjave v ciklih pa me je naročila za 16.9. če seveda prej ne priteče. Noseča pa 100% nisem. Tako, zdaj pa na avgust.


Oh, T.Z., upam, da bo avgusta. user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, moja mama je taka čveka. Je včeraj povedala skoraj polovici žlahte. Zdaj moram pohiteti, da poveva še njegovim staršem, da ne zvejo od drugod. user posted image  Jaz sem mislila počakati še vsaj kak mesec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: II pričakujemo julija 2009
3.8.2009 12:36:46   
NATAŠA35
ela še 1x ti čestitam in ti želim nosečnost brez zapletov...ah veš kakšne so mame....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: II pričakujemo julija 2009
3.8.2009 13:23:28   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: aleunam


dulci, kako pa je s tabo? Že je kaj? user posted image



Ne. Sem pa vesela zate, da je ratalo kar v drugo. Pri nas bo pa 2 pa še ena ničla zadaj...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: II pričakujemo julija 2009
3.8.2009 13:26:48   
NATAŠA35
torej je v juliju 5 srečk user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: II pričakujemo julija 2009
3.8.2009 15:30:00   
aleunam
Dulci, to pa je veliko... sta bila na kakšnih preiskavah?

Nataša, ja, mame... oz. babice. user posted image  Naša je prava čveka. Mogoče zato, ker bo prvi vnuk. Joj, ful mi je smešno, če ji rečem babica, ker je stara "še-le" 46, pa še sestrico mam staro 5,5 let. user posted image

Moram pa povedati, da mi je žal, ker naši otroci (najbrž) ne bodo doživeli tega kar smo mi - babic v pravem pomenu besede. Se spomnim, da sem bila cele počitnice pri babicah na kmetiji; babica je bila doma, pekla je odlična štruklje, domač kruh, sušili smo seno, se valjali po njem, videla in vedela sem kaj je krava, prašič, ostale domače živali... Danes pa babice delajo v službah (žal je kriva tudi visoka delovna doba pred upokojitvijo), redko katera je doma, redko še vidiš kmetije, bog ne daj pujske ali krave... user posted image  Smešno, po drugi strani pa ko se spomnim kako nam je blo všeč, ko smo bili umazani (mamam malo manj user posted image ), si želim, da bi moji otroci vedeli, da krava ni vijolične barve... Mal bluzim, ampak o tem sem že večkrat razmišljala... user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: II pričakujemo julija 2009
4.8.2009 8:32:49   
NATAŠA35
ela, kako to, da imaš tako malo sestrico, a se je mami kaj zalomilo...čestitam mami user posted image user posted image user posted image

potem bo tvoj otrok imel mlado tetouser posted image , po moje ga bo razvajala 100/huser posted image

S* daj aleunam na seznam za srečkouser posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: II pričakujemo julija 2009
4.8.2009 9:30:01   
aleunam
Ni bila načrtovana. user posted image  Zdaj niti pomisliti ne morem, da je ne bi bilo pri hiši. Pravi živec. user posted image  Včeraj zjutraj se z mamo nekaj zafrkavava, pa me vpraša sestrica (Valentina), ti boš imela dojenčka? Pa sem rekla ja, pa se je samo nasmejala. To bo še veselja, že vidim. Letos gre v prvi razred...

Včeraj sva povedala še njegovim staršem. Smo kar šampanjec odprli (otroškega). user posted image  Njegov oče nama je že dve leti vsake toliko časa govoril, da bi počasi lahko kaj bilo. Ampak jaz sem vedno rekla, da morava oba imeti prihodek, ker brez tega ne gre. Zdaj mi vsi govorijo, pazi nase, omejiti bo treba vožnjo z 4kolesnikom (ta je zame huda, ampak ni druge user posted image ), ponujajo mi pijačo, hrano... Ma saj jih človek poskuša razumeti, pri nas in pri njegovih bo to prvi vnuk/ica . user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: II pričakujemo julija 2009
4.8.2009 9:41:14   
S*





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 

 

user posted image
 
 
 
user posted image

 
 
 
   ALI  PRIČAKUJEMO JULIJA 2009   
 
 
XX.07. - Inana  user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - BEBIII user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. -barvar user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - sarar ( 5.krog )
XX.07. - Kliki ( 9.krog po laparo ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - dolydoly ( 19.krog )
XX.07. - tecnobica user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. -marvi
XX.07. - mica77 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.07. - buska user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
01.07. - Lambada ( 13.krog )
01.07. - S@nny   user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
01.07. - Amethiste( 1o,krog )
02.07. - Aninimna2
07.07. - Aninimnauser posted image  ( 14. krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
07.07. - LUNA83 ( 7.krog ) user posted image user posted image user posted image user posted image
10.07. - ziva1 ( 5.krog po L+H )
10.07. - biba77 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.07. - aleunam ( 2.krog ) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
12.07. - limonita ( 1.krog po L+H ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.07. - *pupsa* (1.krog ) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
13.07. - S* ( 11. krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
13.07. - lolitaa83
15.07. - *sanela*
15.07. - NATAŠA35 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - misk2 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - MiniMiska user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
16.07. - Tiki55 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
17.07. - Tanisha 

19.07. - Tejchy25 ( 12.krog )user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
20.07. - tropical (16. krog(8. po ss) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
23.07. - zebra ( 18.krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
24.07. - isabeaux ( 16.krog )user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
26.07. - Angel miss ( 1.krog )user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
26.07. - chloe ( 2. krog ) srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
26.07. - T.Z. ( 4.krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.07. - sunprincess user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
28.07. - kago ( 5.krog )
28.07. - mokca srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
29.07. - milabe user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
30.07. - Chi_Pita srečka user posted image user posted image   user posted image   user posted image
 


 
 
 
JULIJK 2009 nas je: 41

Modrih :25
Roza   :  5
Skupaj : 30
 
 
user posted image NAVIJAČICEuser posted image
 
*toba*
*Ursa30*
*Nattasha*
*Kliki*
*julieb*
*aqua77*
*tinncyka*
*Maisha*
*Anci Banci*
*Miklarom*
*Tiki55*
*Nončika*
*sonček85*
*Jada82*
*Lily86*
*JanaB*
*Giotti*
*larilu*
*pilotina*

 
user posted image

 
 HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...    
 
 
 
user posted image
 



JANUAR....................................................................31.25% SREČK NOSEČK
FEBRUAR............................................................26,09% SREČK NOSEČK
MAREC............................................................28,81% SREČK NOSEČK
APRIL........................................................22.73% SREČK NOSEČK
MAJ....................................................35,71% SREČK NOSEČK 
JUNIJ.................................................26,0%SREČK NOSEČK
JULIJ...................... 16,67%SREČK NOSEČK
 
 
user posted image







[/quote]

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 55 [56] 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 55 [56] 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?