|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rumenjak
6.8.2009 10:48:23   
žab*ca
Jih dajete otrokom ali ne.Jaz nekje 2x tedensko dam-vmešam med zelenjavo.
Kaj pa ve,jih dajete,kako in ali mora biti v trdo kuhan,ali lahko tudi v mehko glede na to da imam čist sveža jajca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rumenjak
6.8.2009 11:23:40   
Najaa
Raje trdo kuhana.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rumenjak
6.8.2009 13:19:38   
miapia
Kdaj ste ga pa začele dajat?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rumenjak
6.8.2009 13:56:57   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Kdaj ste ga pa začele dajat?


Meni je patronažna pustila dve tipkani strani o uvajanju GH in piše, da po dopolnjenem 7. mesecu se daje 2x tedensko po 1/4 rumenjaka potem po enem mesecu pa lahko dobi že 2x tedensko po 1/2 rumenjaka. Mora pa biti trdo kuhan. Jaz mu ga vmešam v zelenjavno kašico.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rumenjak
6.8.2009 14:17:46   
žab*ca
Ups jaz dajem kar cel rumenjak,samo 2x na začetku sem dala po pol.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rumenjak
6.8.2009 14:23:18   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Kdaj ste ga pa začele dajat?


Meni je patronažna pustila dve tipkani strani o uvajanju GH in piše, da po dopolnjenem 7. mesecu se daje 2x tedensko po 1/4 rumenjaka potem po enem mesecu pa lahko dobi že 2x tedensko po 1/2 rumenjaka. Mora pa biti trdo kuhan. Jaz mu ga vmešam v zelenjavno kašico.


Oho, imate pa super patronažno, da vam je dala te stvari, mi nismo dobili nič takega od naše user posted image

No, stari smo 8 mesecev in bomo tudi sedaj poskusili dodat kaj rumenjaka med GH.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rumenjak
6.8.2009 17:07:23   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ema111

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Kdaj ste ga pa začele dajat?


Meni je patronažna pustila dve tipkani strani o uvajanju GH in piše, da po dopolnjenem 7. mesecu se daje 2x tedensko po 1/4 rumenjaka potem po enem mesecu pa lahko dobi že 2x tedensko po 1/2 rumenjaka. Mora pa biti trdo kuhan. Jaz mu ga vmešam v zelenjavno kašico.


Oho, imate pa super patronažno, da vam je dala te stvari, mi nismo dobili nič takega od naše user posted image

No, stari smo 8 mesecev in bomo tudi sedaj poskusili dodat kaj rumenjaka med GH.



Saj o tem je pa povsod toliko napisanega... Vpiši v iskalnik uvajanje jajca ali rumenjaka in boš imela literature še in še. user posted image
Aja, tavečji sem dala rumenjak prvič po 7m, ampak je bila do 1 leta alergična nanj.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rumenjak
8.8.2009 5:59:29   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: ema111

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Kdaj ste ga pa začele dajat?


Meni je patronažna pustila dve tipkani strani o uvajanju GH in piše, da po dopolnjenem 7. mesecu se daje 2x tedensko po 1/4 rumenjaka potem po enem mesecu pa lahko dobi že 2x tedensko po 1/2 rumenjaka. Mora pa biti trdo kuhan. Jaz mu ga vmešam v zelenjavno kašico.


Oho, imate pa super patronažno, da vam je dala te stvari, mi nismo dobili nič takega od naše user posted image

No, stari smo 8 mesecev in bomo tudi sedaj poskusili dodat kaj rumenjaka med GH.



Saj o tem je pa povsod toliko napisanega... Vpiši v iskalnik uvajanje jajca ali rumenjaka in boš imela literature še in še. user posted image
Aja, tavečji sem dala rumenjak prvič po 7m, ampak je bila do 1 leta alergična nanj.



Ja, saj vem, da je tu gori polno napisanega o tem, samo pravim, da imate dobro patronažno, da vam že to vse prinese na pladnju user posted image

Mi smo poskusili rumenjak med pire krompir in ji odgovarja user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rumenjak
8.8.2009 18:07:55   
_sanja_*
Jaz sem mu ga prvič dala nekje okrog 7m. In sicer mehko kuhanega s kruhekom. Dala sem mu celega. Ima ga rad.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?