|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
19.10.2009 8:32:06   
petja
Jst ga bom pa skritizirala user posted image .

Imam navaden model, ne plus ... material katastrofa, pri nogah se ful mucka, s tem, da je ta sedež v drugem avtomobilu in ni velikokrat v njem.

Tamala ima zdaj 4 leta (dobrih 15 kg) in jo komaj še zapnem s 5-točkovnim pasom, v bistvu jo komaj v sedež stlačim. Z navadnim pasom naj je še ne bi pripenjala, ker je v navodilih od 18 kg naprej. Sploh si ne predstavljam, kako bo sedela noter pri 30 kg in več user posted image .

V glavnem, jaz sem ful nezadovoljna, za glavni avtosedež imamo Maxi Cosi Tobi in v njem sedi kot carica, čeprav je samo do 18 kg.

Mogoče pa jaz ne znam uporabljati tega sedeža - bom šla enkrat v BC in rekla teti, da naj pokaže, kje sem zajebala ... user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Bubica1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
21.10.2009 2:15:10   
De Facto
IZVIRNO SPOROČILO: Bubica1

Pozdravljene!

Zanima me, kako ste naročile avtosedež preko http://www.pramworld.co.uk/index.html. Ali ste poklicale tja, ali ste jim poslale mejl...namreč nekako mi ne uspe naročit preko njihove e-prodaje....user posted image



Jaz sem ga pred 2 tedni narocila prek spleta, nisem imela problemov...


_____________________________

Teoretski ljubav lepo zvuci... malcice je drukcije u praksi...

(odgovor članu Bubica1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
22.12.2009 16:03:12   
viledka
mogoce katera ve, koliko je postnina ce narocis dva sedeza skupaj?
kateri model ste narocile - eni so drazji, pa ne vem zakaj? Kaksna je njihova prednost?

(odgovor članu De Facto)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avtosedez Evolva 123 Plus - Römer ...
22.12.2009 16:14:50   
zmajaz
Poštnina gre po kg, bi pa znalo biti za 2 skupaj ceneje kot za 2 posamično. Cenejši pa dražji pa večinoma ni nobene fore - če pogledaš recimo pri nas v BC - kao novi modeli (nove barve prevlek) so običajano dražji od starih, razlika pa je samo v barvi.

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?