|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
10.8.2009 17:15:37   
Mami26
Pozdravljene,

na začetku sem kupovala za našega Aptamil v lekarni in DM, ker pa sem opazila, da je v Mullerju ceneje ga kupuje tam. Naš je star dobra 2m in popije 120ml. Na embalaži od Mullerja piše, da v tej starosti naj bi dojenček spil 150, na DM škatlah in v lekarnah pa v tej starosti piše 120ml.
Kako je možno isti artikel, drogačna priporočena količina. A je katera opazila in prosim za mnenje.

Hvala

LP 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
10.8.2009 21:58:17   
kajajaka
moja ga je pa pri 2 mesecih spila 60... user posted image

otroci so pač različni. Ne komplicirat!

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
10.8.2009 22:28:53   
soncica01
mi Aptamil (immunofortis) že od vsega začetka kupujemo v Mullerju in ga bomo tudi se naprej.

Kar se pa tice mililitrov je pa zame ena velika bedarija. Kaj pa tiste srečnice, ki dojijo - ali one vedo, koliko mililitrov je spil njihov dojenček?!?! Ne, ne vedo. Torej, nahrani svojega otroka in mu ne štej bedastih mililitrov. Besna sem zaradi tega. Grozaaaa. Mogoče travma iz bolnice. Takoj ko sem rodila nisem imela mleka, zato so mojo punčko že od vsega začetka v bolnici hranili z Aptamilom. Držali so se nekih glupih meric, nikoli ni bila v celoti nahranjena in ves čas je jokala. Ko sem pa gledala srečnico, ki zraven mene v sobi leži in doji svojega otroka sem se pa kar zjokala!!! A misliš da ona ve, koliko mililitrov je pa spil njen otrok. Kadarkoli sem jo pogledala, se mi zdi, da ga je imela na joški.

Torej, nahrani svojega otroka! Ko ne bo več mogel jesti, bo itak odnehal. Lp.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
13.8.2009 21:42:14   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: soncica01

mi Aptamil (immunofortis) že od vsega začetka kupujemo v Mullerju in ga bomo tudi se naprej.

Kar se pa tice mililitrov je pa zame ena velika bedarija. Kaj pa tiste srečnice, ki dojijo - ali one vedo, koliko mililitrov je spil njihov dojenček?!?! Ne, ne vedo. Torej, nahrani svojega otroka in mu ne štej bedastih mililitrov. Besna sem zaradi tega. Grozaaaa. Mogoče travma iz bolnice. Takoj ko sem rodila nisem imela mleka, zato so mojo punčko že od vsega začetka v bolnici hranili z Aptamilom. Držali so se nekih glupih meric, nikoli ni bila v celoti nahranjena in ves čas je jokala. Ko sem pa gledala srečnico, ki zraven mene v sobi leži in doji svojega otroka sem se pa kar zjokala!!! A misliš da ona ve, koliko mililitrov je pa spil njen otrok. Kadarkoli sem jo pogledala, se mi zdi, da ga je imela na joški.

Torej, nahrani svojega otroka! Ko ne bo več mogel jesti, bo itak odnehal. Lp.


se podpišem pod touser posted image

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
13.8.2009 21:43:52   
sayuri
JAz sem Aptamil kupovala v Kolinski. TAm je prišla pred enim letom ena škatla 11,60€, v naši lekarni pa 19,90€. Ogroooooomna razlika.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
7.9.2009 15:46:54   
Dričo
Tudi jaz kupujem mleko v Mulletju in moram povedat da je veliko bolše kot iz lekarne,oz te embalaže ki so izdelane za naš trg.Zgodilo se je pred dobrim tednom dni da v Mulerju niso imeli Aptemil 1 in tako sem morala lepo v baby center.Tamala je spila 180ml,medtem ko mleko iz milarja pride zelo gosto in ga poje samo 150ml.Zveza potrošnikov Slovenije lahko bluzi kar hoče,ampak stvari ki so narejene za nemški trg so boljše od naših.Probaj kupit Nutelo v Mulerju ali pa v Tuš,Lidlu,Merkatorju ali Šparu-razlika je več kot očitna,tako je tudi pri mleku.Mala tud bolje spi!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
7.9.2009 15:51:29   
črticaa
muller ruls
mi že skos tm kupujemo mlek,..sam 1x sm ga mogla nujno kupt (mislm da sm ga u pikapolonici) pa ni  blo ok,..sploh ni hotu jest,..tko da sm skor celga vrgla v smetiuser posted image

ej moj je pa skos več pojedu kokr piše,..tko da se ne sekiri,..
k nav več 3 ure sit-a pa povečaj

(odgovor članu Dričo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
7.9.2009 21:54:36   
Želvi
Midve sva se do 2,5 meseca dojile, potem pa smo morali v celoti preiti na AM, ker mojega ni bilo niti za 10 ml skupaj ne. In se popolnoma strinjam z zgoraj napisanim, dokler sva se dojili se z raznimi ml nisem niti malo obremenjevala, ampak sem se ravnala izključno po njenih potrebah - pač ko je bila lačna sva se dojili. Ko pa smo enkrat prešli na AM in sem prebirala "normative" na škatli sem bila pa nekaj dni skoz obremenjena s tem koliko poje, saj nikakor nismo dosegali napisanega. Po nekaj dneh pa sem se pač sprijaznila s tem, da so to le povprečja in da so si otroci med seboj pač različni. Naša res ni najbolj ješča in odkar smo na flaški se z mlekom res kar trudimo, a najpomembnejše merilo mi je to, da lepo raste in pridobiva na teži in nič več koliko to znese v ml.

< Sporočilo je popravil Želvi -- 7.9.2009 21:55:08 >

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
7.9.2009 21:58:29   
Najaa
Ma ja, tega na škatli sploh ne brat. Moja je (sicer nedonošena, pa vseeno) stara 7 mesecev in spije največ 150ml.

Kupujem ga pa v mullerju.

(odgovor članu Želvi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
7.9.2009 23:14:09   
Andrejka9386
Mene pa zanima, kako je pakiran AM1 v Mullerju? Ker tu v trgovinah (BC, Pikapolonica, lekarne...) je po 900gramov v škatli in stane okoli17€. Kako pa je s težo in ceno v Mullerju?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
7.9.2009 23:20:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

Mene pa zanima, kako je pakiran AM1 v Mullerju? Ker tu v trgovinah (BC, Pikapolonica, lekarne...) je po 900gramov v škatli in stane okoli17€. Kako pa je s težo in ceno v Mullerju?


Aptamil v Müllerju je pakiran po 800g, pa ko sem ga še kupovala (kake 4 mesece nazaj) je bil okoli 11€/škatlo.

(odgovor članu Andrejka9386)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
7.9.2009 23:22:09   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Andrejka9386

Mene pa zanima, kako je pakiran AM1 v Mullerju? Ker tu v trgovinah (BC, Pikapolonica, lekarne...) je po 900gramov v škatli in stane okoli17€. Kako pa je s težo in ceno v Mullerju?


Pakiran po 800g, cena 13€. Jap, razlika je očitna user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
7.9.2009 23:25:57   
Andrejka9386
A tok je razlike? Nisem še nikoli kupila v Mullerju ampak vidim, da sem bom morala odpravit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
8.9.2009 11:05:35   
lilka
Jaz ga kupujem v avstriji v trgovini Bipa, 800 g stane 13 evrov.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
9.9.2009 15:41:35   
pokica_
mi imamo pa AR, zarad polivanja. A je ta v Millerju res najcenejši? Če katera ve kolk je AR 1 v Bipi?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aptamil - Muller ali DM oz lekarna
11.9.2009 22:46:32   
L1ana
V zvezi z Aptamil AR pa imam sama izkušnjo, da je v Milerju čisto drug prah kot v Intersparu, na primer. V Milerju ga prodajajo v škatli, v kateri sta dve vrečki po 250 gr. Cena ne vem točno, kakšna je (okoli 11€, se mi zdi), je pa za cca. 1 € cenejši od tistega, ki sem ga kupila v Intersparu, kjer je pakiran v ovalni konzervi po 400gr (torej ga v Milerju dobiš 100 gr več za cca. 1€ manj user posted image ). Tudi priprava je nekoliko različna: tistega iz Milerja (ki je delan v Nemčiji, BTW) moraš pustiti stati 7 minut, medtem ko Sparovega (mislim, da tudi v BC prodajajo tega), ki je delan na Nizozemskem, ni treba pustiti stati. Se pa pri nas bolje obnese Milerjev, ker se v teh 7-ih minutah nekoliko zgosti, medtem ko je bil tisti iz Spara še po večih urah (nisem takoj splaknila flaške) še čisto tekoč. 

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?