|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Božičkovi pomagači 2008
7.8.2009 15:22:46   
ječi12
živjo punce. Počasi se bodo vaši malčki začeli na nogice postavljat pa korakat....da se bo nogica zdravo razvijala si poglejte tele copatke :)

www.male-nogice.si

Lep dan!

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Božičkovi pomagači 2008
7.8.2009 15:28:42   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Uuuu ... midve greva pa danes spet v Arboretum user posted image ... no pa jutri tut, sam da jutri gremo na poroko ... no no ... ne našo user posted image .


Midve sve bile ta teden tut že dvakrat tam.


he,he enako.
Mali je bil čist navdušen nad metulji, jih je tako začudeno občudoval z odprtimi usti. Za tavelko pa vožnja z vlakcem in seveda nasmeh do ušes :)


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Božičkovi pomagači 2008
7.8.2009 20:40:15   
tasa.m
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

5ra_28 ... jaz sem tut ena podobna cvetka ko ti ... poročila grejo kar mim mene user posted image ... no glede gripe ne vem kaj bomo ... mrbit si bom jeseni še bolj roke prala pa to, pa ne bomo je v City Park pelali ... samo da bi bile pa skos not, pa tut ne vem no ...


Jaz sem tudi bolj te sorte, trunutno pri poročilih mi je najbolj aktualno vreme. Pozimi se bom pa bolj izogibala teh centrov (tudi zaradi drugih virusov). Jaz tut upam, da bomo pozimi veliko vzunaj, če le temperature ne bodo prenizke.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Božičkovi pomagači 2008
8.8.2009 9:05:20   
arupnik3
ojla

tejle copatki so ful lušni sam glede velikosti pa nimam pojma kako gre tole mi zna kera povedat

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Božičkovi pomagači 2008
8.8.2009 9:14:25   
**NiNa**
arupnik3: kolikor sem jaz pogledala tole stran s copatki, sem tam opazila tudi kar splošne velikosti: S, M, L, XL.
S naj bi bilo od 0-6m (do dolžine stopala 11.5 cm), M od 6-12m (12,75 cm), L od 12-18 m (14 cm). Meni se tudi zdi tako čudno, verjetno so najprej malo preveliki user posted image

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Božičkovi pomagači 2008
8.8.2009 12:14:05   
arupnik3
HVALA user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Božičkovi pomagači 2008
8.8.2009 13:17:16   
katja_p
S=11,5 cm
To je fuuuulll! Sm šla zdle pogeldat na ravnilo, kako veliko je to. Pa ja nima dojenček take nogice. Al je to slučajn kaka druga mera? Ker 11,5 je pol odrasle noge.

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Božičkovi pomagači 2008
8.8.2009 15:21:29   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

S=11,5 cm
To je fuuuulll! Sm šla zdle pogeldat na ravnilo, kako veliko je to. Pa ja nima dojenček take nogice. Al je to slučajn kaka druga mera? Ker 11,5 je pol odrasle noge.





starost

ševilka

notranja dolžina (cm)


0-6 mesecev

17 - 18

10,5


6-12 mesecev

19

11,6


12-18 mesecev

20

12,4


18-24 mesecev

21

13,3

So kar prave mere , jaz sem za našega 7 mesečnika naročila čeveljčke Pediped originals (Malamaša) št. 20 ker ima nogo skoraj 12 cm.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Božičkovi pomagači 2008
8.8.2009 20:57:53   
katja_p
Pol morm pa res naši zmerit nogico, da vidim, kolk ma user posted image  Men se zdijo to ogromne cifre user posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Božičkovi pomagači 2008
9.8.2009 20:50:49   
5ra_28
Jaz sem pa danes merila Taia in ima po domačem metru 75 cm.
Pa reče moja mami, da je to še kar malo. Pa sva šli moj kartonček gledat in
- sem jaz imela pri 9 mescih 70 cm in 9.8 kg.
- Tai pa pri 8 mescih 75 cm in 8 kg. Ah, je kar nazaj vzela. Ma, sem morala bit bajsika takrat. Hehe.

No, nogico pa mu bom jutr zmerila, sam ima kar, se mi zdi, ker je bolj suhi dolgin.user posted image

Aja, midva s Taiem sva imela oba ob rojstvu 3.120 gramov. jaz in Tai. Isto. Zanimivo, a??

Mi smo bili v soboto na Pohorju z nahrbtnikom in Taiem noter. Je gledal, kako so se kravice pasle, pa do slapa Skalca smo šli, pa fuuuul vode, Itak njemu ful zanimivo. Sam da je voda.user posted image




_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 7:44:49   
5ra_28

Eno vprašanje oz. nasvet:

Naš Tai je začel kričat!!!user posted image Recimo, ko začne jamrat, da njemu nekaj ne paše več, med jamranjem kar zakriči, po 1x, 2x. Saj če je zaposlen, je ok, sam včasih pač mora mal počakat, (recimo da je že v stolčku, jaz pa še sam mešam papico, pa ni tako lačen, da bi zaradi tega!!, ali pa kar med igranjem, zdaj pa njemu več ni samemu za bit, pa zakriči?!), ali pa še mi tudi ne vemo, kaj bi on rad, ko še ne govori. Pa ne vem ali svojo voljo izraža, da kaj s tem doseže, ker ga potem rajši dvignem, kot pa da kriči, ali kaj??
Pa ne vem kje je to pobral? Ker midva nikoli na njega ne zakričiva, tudi midva se en kregava, da bi kričala ali kaj podobnega?

Zdaj še ni obdobje, da bi nas razumeli, d abi rekla, naj mirno pove, kaj hoče. Kako ga naj odvadimo oz. zakaj kriči?

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 8:05:16   
arupnik3
naša punca tut kriči
recimo če jo takoj ne dvignem če štimam hrano ne vem kaj bi lahko bilo sam po mojem pride to v razvojni sistem in vsi otroci kričijo moja naprimer se ji zlo fajn zdi ker v hodniku in kopalnici odmeva tam še bolj kriči pa kar tko se mi zdi da kliče al pa če zagleda mačka al pa ptička mamo v stanovanju in kr s povišanim glasom govoro se zadere kriči,.... sam mene ne moti ko bo pa razumela pa če bo kričala ji bom pa povedala da se to naj nebi počelo

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 8:08:10   
5ra_28
ok, HB da ni edini!
Ločim med tistim vriskanjem, ko vidi otroke, živali, in vodo ali pa med tistim kričanjem, ko nekaj ni po njegovo, pa čeprav ne vem kaj sploh rabi. In to slednje mi ni najbolj fajn.
Ampak ok, bo že minilo, upam, če ne prej pa, ko bo razumel.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 8:09:06   
5ra_28
Arupnik...pa naš Tai je tudi 02.12., veš?! Sam 12 ur za tvojo Tjašo.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 8:51:19   
arupnik3
user posted image user posted image evo pa sta na isti dan rojena
pa tut velika in težka sta približno enako user posted image user posted image
boš dala kako slikico??

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 9:02:21   
tasa.m
Oj,

Mi smo preživeli super vikend, smo bili v Bohiju. Edino škoda, da je voda tam tok mrzla.

Drugače ima pa Lara ene copatke, ki so od 6 do 12 m (11,5 cm) in so ji zdaj že čisto prav. Kakšne pol cm še manjka, tako da tiste št. kar držijo, edino na začetku so bolj komot.

Naša ima zdaj tudi obdobje, če mene slučajno ne vidi dve minuti, je takoj jok, potem se pa samo pokažem pa takoj smeh.

Pa, da se še malo pohvalim, da Lara že dva dni pridno papca zelenjavo (krompirček, korenje in cvetačo) user posted image , pa špagete ima tudi rada (tako kot oči).

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 9:15:48   
5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: arupnik3

user posted image user posted image evo pa sta na isti dan rojena
pa tut velika in težka sta približno enako user posted image user posted image
boš dala kako slikico??




user posted image
Slikc pa ne dajem na forum. Sem dala na začetku 3, pa pol nič več. Kaj pa vem, to je internet, to ostane za vedno, pa mogoče njemu ne bo potem ok, da so njegove slike gor.
Mogoče se vam zdi smešno, sam naj si jih potem sam da gor, če bo hotel.

Je pa sladek!!! Če to kaj pomaga!user posted image user posted image



_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 9:18:42   
5ra_28
Taša..barvo za Larouser posted image


_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 10:56:14   
arupnik3
oh vem kako je to jaz sem sicer dala enih par gor več pa ne ravno zaradi tega javnosti.....
ja pomaga da je sladek naša je tut kot bonbončekuser posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 16:53:42   
nadya
Oj

Lovro ma pa že dva dneva vročino od 38-39 stopinj. Sva bla dans pri pediatru in mu je kri vzela, ima baje virozo. Tolk je bogiuser posted image
Kako ve še alternativno zbijate vročino? Pač svečko dam lahko na 5-6 ur, vmes pa kajuser posted image

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 18:10:12   
**NiNa**
nadya: lahko ga tuširaš z vodo, ki jo postopoma ohlajaš, ali pa ga zaviješ v mokro pleničko.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 18:57:46   
Anonimen
Men se pa zdi, da mrzel tuš ni preveč ok ... mislim, da sem nekje slišala, a se telo potem bori proti mrzli vodi tako, da se še bolj segreva. Je pa ena RRjevka rekla da je svojemu zbijala vročino z krompirjevimi obkladki nogic pa z obklatki prepojenimi s šnopsom ... prav tako po nogicah.

Punce, da ne razlagam kako smo danes zjutraj našli Nežo v posteljici .. naj povem samo to ... hodi spat samo v plenički, ker je pač vroče v njeni sobici ... no zjutraj je bila polna plenica na enem koncu, Neža na drugem, drekec POVSOD!!! user posted image Ostalo naj domišljija naredi ... groza ... od zdaj naprej bo spala v bodiju brez rokavov.

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Božičkovi pomagači 2008
10.8.2009 23:21:58   
nanaa
Ojla,

zgleda da se danes povečini oglašujemo mamice z rojenimi dojenčki 2.12.:))user posted image . Naša ima tudi okoli 8,5 kg koliko je pa velika pa nimam pojma, jo bom poizkusila izmirit. Punce kako velike št. jim boste ve kupile za jesensko kolekcijo? Sem ugotovila, da bo treba malo v nabavo, do sedaje je skoraj vse dobila za darila sedaj pa bo treba v nabavo po cotke:) komaj čakam.

Aja drugače pa smo iz morja, bilo je super, voda tako topla, da Hane sploh nismo ven spravli, je kar jokat začela. Upam, da nahecam še mojega, da gremo še kam tam v začetku septembra. Men je morje zakon, Hani pa tudi:) je bila prava šefica v morju so tetke kar k nam hodile:).

Ojoj Otika vaše Neža pa je kar živahna ponočiuser posted image pa si imela spet akcijo. Jaz jo imam tudi kar v pižamci s kratkimi rokavi.

Nadya
men je predlagala zdravnica naj bo čim manj oblečana in naj jo z mrzlo mokro brisačo masiram po rokah, nogah in je res pomagalo. Aja pa kopala sva jo tudi začela sva z 34 stopinjami pa sva jih spustila do 28.

tasa.m pri nas je enako...samo za par sekund me ne vidi in se že joka...potem pa pridem in je vsa navdušena.
A si predstavljate ko bo treba v službo? Mene je kar strah...sam verjetno je huje za mamice kot za otroke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Božičkovi pomagači 2008
11.8.2009 7:58:41   
arupnik3
dobro jutro
naša punca pa danes ni spala ponoči nič zdej pa tut že veselo razgraja po stanovanju
zobka nimamo še nobenga mal je vroča na vsake toliko časa po moje bojo kmalu
morm pa potrkat na les da naša punca ni bla od decembra še nič bolna (bil je prehlad) tko da HB
je pa zdele kolegica v bolnici ji je 2 letna hčerka zbolela za rota virusom klub temu da jo je dala cepit za RV

dons bo deževno tko da se mejte lepo
papa

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Božičkovi pomagači 2008
11.8.2009 8:52:52   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: arupnik3


je pa zdele kolegica v bolnici ji je 2 letna hčerka zbolela za rota virusom klub temu da jo je dala cepit za RV

dons bo deževno tko da se mejte lepo
papa



ja, tut jaz sem slišala še za par primerov, da so otroci kljub cepljenju proti RV zboleli. zato ga mi ne bomo cepili. upam, da nas ne doleti.

meni pa prav paše mal dežka danes. mejte se lepo, papa

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?