|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenica ponoci
15.8.2009 16:44:27   
*karina*
zivjo, mene pa zanima do kdaj so vasi otroci imeli plenicke ponoci? In kaksna pametna ideja kako naj se tega lotimo? Pri treh letih smo vceraj poskusili, s tem da je zvecer se precej pil, enkrat se je zbudil, ko sem sla spat in sem ga nenamerno zbudia in je sel lulat, potem ko pa je prisel k meni sem ponoci dvakrat ugotovila, da je polulan, pa se vedel ni. A prezgodaj hocem od njega, da je suh ponoci?
A steprakticirali, da ste ga zbujali ko ste sli spat se za na kahlico?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenica ponoci
15.8.2009 17:20:50   
lenika
Planičko ponoči smo mu dali dol, ko je bila že nekaj tednov ponoči suha. Bilo je pa to kakšna 2 meseca pred 3. rojstnim dnevom. Sedaj v pol leta (trkam) se ni še niti enkrat polulal in zdrži 12 ur brez lulanja.

< Sporočilo je popravil lenika -- 15.8.2009 17:21:58 >

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plenica ponoci
15.8.2009 17:25:30   
*karina*
Meni se sicer nikamor ne mudi, ma pa jezi sledece: Mami a mam plenicko gor, ok mam, lulam :)
.. bo ze :)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenica ponoci
15.8.2009 20:46:17   
ljupka
Moja punčka je stara tri leta in ogromno spije tako ,da ima ponoči še mokro pleničko!Vem da bi ji morala omejiti pitje. Ampak kako naj ji ne dam pit,ko je žejna?

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenica ponoci
15.8.2009 21:19:13   
mily
Pa sej ji ni treba omejevati. Ko bo sposobna bo vedela kdaj jo lulat in se bo zbudila za stranišče. jaz ji nikoli nisem omejevala pijače, pa se je lepo navadla. Kakršnokoli bujenje zarad WCja je meni nesmiselno. če se otrok ne zbudi sam, še ni sposoben biti brez.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plenica ponoci
15.8.2009 21:25:21   
ljupka
Pol se ne rabim sekirat!
Imele smo pregled pri psihologinji,ki je pri 3 letih mi je kr zatežila ,da po 6 uri zmanjšat pijačo,ker jo treba odvadit od nočne plenice!
Sem si mislila ti že veš!

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plenica ponoci
15.8.2009 21:35:37   
livia
Mi smo stari 3,5, pa imamo ponoči še pleničko to pa zato, ker je vedno ful polna zjutraj. Na sistematskem so nam rekli, da je za to čas do 5 leta, čeprav sem ravno ta teden govorila z dvema sodelavcema, ki imata oba otroka stara malo več kot 5 let in imata še oba plenico ponoči.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?