|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj prekuhavati vodo?
15.8.2009 21:53:49   
soncica01
zanima me, do kdaj ste prekuhavale vodo za svoje otroke; za hranjenje (Aptamil) in za pitje navadne vode čez dan?

Mi smo stari dobrih 6 mesecev pa še vedno prekuhavam za Aptamil in za navadno vodo, ki jo ponudim čez dan da se odžeja, pa res ne vem, do kdaj je to potrebno. Zanima me, kako ve to delate?

Vsem hvala za odgovre.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
15.8.2009 22:03:58   
blackcoffee
za pripravo Aptamila je potrebno prekuhavanje. če se ne motim je tudi navedeno na embalaži.
za pitje pa uporabljam ustekleničeno vodo kdaj pa kdaj pa mu jo tudi natočim kar iz pipe. to prakticiram že od 6 meseca naprej. tudi cucljev ne prekuhavam več. sicer pa pogosteje pije iz kozarca.


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
15.8.2009 22:13:08   
krtek 1
Star je eno leto in mu jo še vedno prekuhavam.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.8.2009 23:28:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
16.8.2009 7:26:58   
Hope2
Do 6 meseca, od takrat naprej pije costello ali jano. Naša iz pipe je sicer ok, ampak včasih polna klora in peska. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
16.8.2009 9:05:07   
Katy78
Za mleko mu jo še vedno prekuham  in jo bom dokler bo pil AM, prav tako jo prekuham za čaj (moč navade zgleda), za kakšen sok razredčit ali pa samo vodo za pit mu dam pa kar ustekleničeno.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
16.8.2009 11:09:03   
nu_tella
Punce mene pa zanima kaj to pomeni prekuhavat. A to pomeni samo da voda zavre, ali je zo 10 minut vretja...al kaka druga finta?

Vem da ni ravno tema o tem, ampak sem se vedno spraševala, pa ko ravno o tem govorite...hvala za odgovore.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
16.8.2009 11:29:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nu_tella)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
16.8.2009 12:01:03   
Greenie
Jaz sem vodo zavrela prve tri mesece (nisem pustila vret 10 minut, rata čist grda zaradi kamna in za moje pojme prav bljak četudi jo filtriraš), je pa res da sem uporabljala vodo iz naravnega izvira, ki je bila testirana za ful dobro. Od takrat naprej pa za Aptamil in čaj uporabljam flaširano in jo samo pogrejem. Nikol nobenih problemov, ne krčev, ne driske. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
17.8.2009 15:16:04   
Katy78
Jaz jo tudi ne pustim vreti tako dolgo, včasih kakšno minuto, ponavadi pa samo toliko, da zavre. Ni imel mali nobenih težav, pa je bil nedonošenček in zato kao bolj občutljiv, pa je zdrav ko ribica. user posted image  Drugače pa jaz niti nisem vedela, da bi voda morala vreti vsaj par minut. Ko sem izvedela, je bil mali star že več kot 3 mesece in ker do takrat ni imel težav, sem enako delala še naprej.

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
18.8.2009 6:52:40   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz jo tudi ne pustim vreti tako dolgo, včasih kakšno minuto, ponavadi pa samo toliko, da zavre.   Drugače pa jaz niti nisem vedela, da bi voda morala vreti vsaj par minut. Ko sem izvedela, je bil mali star že več kot 3 mesece in ker do takrat ni imel težav, sem enako delala še naprej.


Enakouser posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
18.8.2009 10:06:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz jo tudi ne pustim vreti tako dolgo, včasih kakšno minuto, ponavadi pa samo toliko, da zavre. Ni imel mali nobenih težav, pa je bil nedonošenček in zato kao bolj občutljiv, pa je zdrav ko ribica. user posted image  Drugače pa jaz niti nisem vedela, da bi voda morala vreti vsaj par minut. Ko sem izvedela, je bil mali star že več kot 3 mesece in ker do takrat ni imel težav, sem enako delala še naprej.


Isto.

In prekuhavala bom dokler bo na AM. Zjutraj jo itak prevrem večjo količino, ki se potem ohladi in čez dan ko ji dam AM, prekuham čisto malo, da dodam tej hladni. V bistvu zmešam vročo in hladno, da je obrok takoj pripravljen.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: do kdaj prekuhavati vodo?
18.8.2009 11:00:47   
livia
Pri drugem otroku nisem nikoli prekuhavala, ker imamo brita filter, pa še dojena je bila do 6 meseca.
Pri prvem otroku sem pa prekuhavala prvih 6 mesecev.

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?