|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 21:59:36   
ZmajTolovaj
Gledam ponovitev poročil, debata o prostorski stiski v vrtcih. Naš dragi župan v Grosupljem, Janez Lesjak, pa si privošči izjavo, da se bodo morali starši pač malo znajti s privat varstvom in - PAZI ZDAJ TO - da se bodo morali
"STARI STARŠI ZAČET ZAVEDAT SVOJE BIOLOŠKE ODGOVORNOSTI" v smislu, da bodo pač morali malo čuvat vnuke, je.bat ga.

Debil debilni.

user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:02:17   
špelin@
Biološka odgovornost?? WTF?? user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:02:42   
scubadiver
Tud men se je kar zataknilo.. Glede na to, da sta moja starša mrtva se mal težko zavedata svoje biološke odgovornosti... 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:03:54   
Tanja55
Kaj pa če nimaš starih staršev? npr.  si mama samohranilka in nimaš več staršev, kaj pa v takem primeru? Idioti.

Čist prav, da jamrašuser posted image , takšne izjave res dvignejo pritisk. Zato jaz že lep čas ne gledam nobenih poročil in ostalih nebuloz.

Ne znam ti pa drugač pomagat, kot tkole...user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:04:27   
Teni_
Naše babice in dedki bodo še 20 let delali in čuvali samo svoje pravnuke. Prababice in pradedki pa še za sebe ne morejo skrbet. Ja, res so cvetke.user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:10:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Kaj pa če nimaš starih staršev? npr.  si mama samohranilka in nimaš več staršev, kaj pa v takem primeru? Idioti.

Čist prav, da jamrašuser posted image , takšne izjave res dvignejo pritisk. Zato jaz že lep čas ne gledam nobenih poročil in ostalih nebuloz.

Ne znam ti pa drugač pomagat, kot tkole...user posted image


Če samo 50 % tistih, ki imajo stare starše zdrave in vitalne v penziji, dajo otroke v varstvo le-tem mame samohranilke in ostali brez starih staršev lažje dobijo prostor v vrtcu....

Verjetno je bila županova izjava tudi nekako tako zamišljena, čeprav precej nerodno povedana......in je dala povod za jamranje......user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:13:37   
water lily
Ja saj....ljudje naj delajo do 65leta, potem pa še do smrti vnuke pazijo....
Biološka odgovornost.....user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:16:37   
liliana
Ti boš delala do 65. leta.....naši starši še ne delajo tako dolgo.......

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:18:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Kaj pa če nimaš starih staršev? npr.  si mama samohranilka in nimaš več staršev, kaj pa v takem primeru? Idioti.

Čist prav, da jamrašuser posted image , takšne izjave res dvignejo pritisk. Zato jaz že lep čas ne gledam nobenih poročil in ostalih nebuloz.

Ne znam ti pa drugač pomagat, kot tkole...user posted image


Če samo 50 % tistih, ki imajo stare starše zdrave in vitalne v penziji, dajo otroke v varstvo le-tem mame samohranilke in ostali brez starih staršev lažje dobijo prostor v vrtcu....

Verjetno je bila županova izjava tudi nekako tako zamišljena, čeprav precej nerodno povedana......in je dala povod za jamranje......user posted image


Meni se ne zdi, da bi bila izjava nerodno, ampak zelo nesramno povedana... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:22:07   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ti boš delala do 65. leta.....naši starši še ne delajo tako dolgo.......


To nima veze sploh....
Moja mami je svoje otroke že vzgojila, ne vem po kakšni logiki je njena odgovornost vzgajat še mojeuser posted image
Ni ravno mala malica za starejše 8-9ur letat za otrokom. Biološka ura obstaja z razlogom....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:22:47   
Teni_
Sploh ni pomembno kaj je bilo mišljeno. Babice in dedki niso dolžni čuvat svojih vnukov. Oni so svoje otroke spravli h kruhu in jih vzgojili.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:24:09   
Tjašy
Sem sodelovala pri snemanju za POP TV zato že od petka vem za njegove glupe izjave.user posted image Povedal je še kaj hujšega ,a na tv ni bilo objavljeno,žal.user posted image Naslednji korak je snemanje oddaje Tednik-tam pa bo juhuhuuser posted image .Ta župan je totalnouser posted image .

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:33:43   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Sploh ni pomembno kaj je bilo mišljeno. Babice in dedki niso dolžni čuvat svojih vnukov. Oni so svoje otroke spravli h kruhu in jih vzgojili.


S pomočjo babic in vrtcov......user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:49:28   
Teni_
Ja, nekateri res.Eni pa so na žalost morali ostat doma, da so lahko svoje otroke čuvali.

So pa hecni. Najprej jambrajo, kako je premalo otrok, pa še za te nimajo prostora v vrtcih. Na srečo pri nas ni teh problemov.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 22:59:44   
liliana
Itak je važno, da se le jamra.....vzrok tako ali tako ni pomemben.......user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 23:03:10   
Mala_princeska
Ja res babice in dedki niso dolžni čuvat svojih vnukov/vnukic, ampak zakon je če jih imamo.
Jaz pravim da če so še živi, zakaj jih ne bi kdaj počuvali?user posted image user posted image Kako urco, dopoldne, popoldne.....ne pa vsak dan.
No moja mami še hodi v službo in sedaj od sestre punce ob sobotah dop. čuva, oče še dela...

Moja tašča in tast sta pa tud že v penziji in sta taveliko punco do vrtca čuvala in še zdaj kdaj kak dop.,pop, ne bom pa jih non stop z varstvom obremenjevala - penzijonisti imajo tudi svoje veselje - vinograd. vikend,..svoje zdravje....

Moje mnenje je da otrok naj hodi v vrtec med vrstnike....(ok saj ne rečem da babice in dedki nič ne naučijo) in naj župani, občine, ministri user posted image user posted image zagotovijo vrtce za vse otroke - konec koncev gre za enake možnosti.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
23.8.2009 23:19:24   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Itak je važno, da se le jamra.....vzrok tako ali tako ni pomemben.......user posted image


user posted image user posted image user posted image  Nekaj takega, ja.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
24.8.2009 0:27:25   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Sploh ni pomembno kaj je bilo mišljeno. Babice in dedki niso dolžni čuvat svojih vnukov. Oni so svoje otroke spravli h kruhu in jih vzgojili.


S pomočjo babic in vrtcov......user posted image




Itak je važno, da se le jamra.....vzrok tako ali tako ni pomemben.......user posted image



Sori, liliana, ampak ti si pa mal fu.knjenauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
24.8.2009 6:48:39   
Hope2
Se strinjam z nejčko.
Moji starši so v penziji in občasno za cel dan popazijo 2 vnuka. To delata z veseljem, ampak sta na koncu zmozgana, uničena, zmatrana. Si sploh ne predstavljam, da bi še jaz mojega k njima pripeljala, pa bog ne daj, da bi imela še kakegauser posted image . Ma kje ti je pamet liliana, da lahko take neumnosti kvasiš. Da ne govorim, da dedki in babice niso vzgojitelji, da ne znajo vsi otroka pripravt na šolo, jih vzgojit, jih naučit česa..... Dedki in babice so za razvajat vnuke, da jih popazijo za par urc, za kak dan, ali da gredo k njim na počitnice, ne pa, da vsak dan pazijo na vse svoje vnukeuser posted image user posted image user posted image . In otroci niso v vrtcu samo zato, ker je tam varstvo, temveč da se kaj naučijo. Pa si pomislila tudi na to, da če je zdaj taka problematika z vrtci, da po čez par let tudi z osnovno šolouser posted image . Zdaj je ogromen babyboom, vrtcev ni, šole pa tudi niso ogromne, zato bo ta generacoij aotrok imela težave še s šolo. Pa nič hudega, saj po tvoje lahko pol tudi stari staši popazijo in jih naučijo brati in računatiuser posted image .

A si mogoče županova žena, njegova ljubicauser posted image user posted image

Oprosti vse skupaj ni bilo nesramno, samo malo nerodno povedanouser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 24.8.2009 6:51:11 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
24.8.2009 7:01:56   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Gledam ponovitev poročil, debata o prostorski stiski v vrtcih. Naš dragi župan v Grosupljem, Janez Lesjak, pa si privošči izjavo, da se bodo morali starši pač malo znajti s privat varstvom in - PAZI ZDAJ TO - da se bodo morali
"STARI STARŠI ZAČET ZAVEDAT SVOJE BIOLOŠKE ODGOVORNOSTI" v smislu, da bodo pač morali malo čuvat vnuke, je.bat ga.

Debil debilni.

user posted image   user posted image   user posted image



Široka tema, namreč država bi se morala zavedati odgovornosti in pravic, ki nam (in otrokom) gredo z ustavo. Socialna država, pa ja...

Takega imbecila,kot je ta župan pa bi za tako izjavo morali sankconirati, ker biološko odgovornost očitati starim staršem je ... jaouser posted image , kje je to sploh pobral?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
24.8.2009 7:13:16   
neanja duo
Ja,ampak gre se za pomoč!!!!Stari starši na ta način pomagajo svojim otrokom!Saj v končni fazi mi zdaj plačujemo in dajamo,da imajo penzije.In lahko bi se ,tisti,ki pač lahko(zdravi penzjonisti),zavedali,da bodo tudi oni nekoč rabili pomoč in "varstvo".A takrat bomo pa mi"dolžni"pomagat....ah ja...ne bom se več sekirala.Jaz sem ostala ravno zaradi tega doma.....

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
24.8.2009 7:28:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Ja,ampak gre se za pomoč!!!!Stari starši na ta način pomagajo svojim otrokom!Saj v končni fazi mi zdaj plačujemo in dajamo,da imajo penzije.In lahko bi se ,tisti,ki pač lahko(zdravi penzjonisti),zavedali,da bodo tudi oni nekoč rabili pomoč in "varstvo".A takrat bomo pa mi"dolžni"pomagat....ah ja...ne bom se več sekirala.Jaz sem ostala ravno zaradi tega doma.....


kakšna debilna razmišljanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
24.8.2009 7:34:38   
neanja duo
Volga,ne poznaš ozadja...... ,tvoji so verjetno drugačni in vnuke sprejmejo z odprtimi rokami....vsi pač ne....oz z ene strani ja,z druge ne...

< Sporočilo je popravil neanja duo -- 24.8.2009 7:35:55 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
24.8.2009 7:37:11   
Tjašy
Neanja duo,meni je tvoja izjava popolnoma "zgrešena".user posted image Občina(župan)je dolžna priskrbeti zadostno število prostih mest v vrtcu!!!V Grosupljem starši tožimo občino,saj smo prepričani,da so zavrnjeni otroci diskriminirani.user posted image Županu tudi dokazujemo,da krši marsikatero točko pravilnika o vrtcih-podrobno ga bo preučila inšpekcija.user posted image Jaz mislim,da stari starši NISO dolžni čuvat svojih vnučkov!!user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: EVO ZDAJ BOM PA JAMRALA
24.8.2009 7:50:37   
sneguljčica
Vrtec že dolgo ni samo varstvo. Zato so otroci, ki niso sprejeti, dejansko diskriminirani. Ne predstavljam si, da bi moje otroke pazila tašča, sploh po tem, ko imam že nekaj let izkušenj z vrtcem.

Srečna sem, da v našem kraju ni težav z vpisom otrok (z veseljem ti ga vpišejo tudi 31.8.), imamo pa zato veliko drugih razlogov za jamranje.

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?