|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009 2. del
1.9.2009 19:10:57   
tulpek
Anja, čestitam user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: Avgustovke 2009 2. del
1.9.2009 19:25:46   
eee35
Tina, Flora: lepi user posted image !

Anja: čestitke! Pa si dočakala!!!user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: Avgustovke 2009 2. del
1.9.2009 20:52:44   
zima07
Amja, čestitaaaaam!!!!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: Avgustovke 2009 2. del
1.9.2009 21:38:42   
Flora2
Ja punce, kar en mesec je mimo, še sama ne dojemam. Si pa nisem predstavljala da te otrok lahko tako prevzame, zdaj razumem vse, ki so to govorileuser posted image . Pa hvala za vse pohvale naši punci.

Hel32
uboga revica še vedno čakaš, držim pesti, da bo čimprej dete hotelo na svet in da ti bo šlo kot po masluuser posted image .

Tina, sigurno boš pozabila na to slabo izkušnjo in bo Lija dobila ali bratca ali sestrico, ti pa verjamem da si se ustrašila, važno da je za tabo in da je vse ok.

Pa čestitke za še eno novo članicouser posted image .

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: Avgustovke 2009 2. del
1.9.2009 21:40:51   
hel32
Anja, čestitke!!!!!

Tulpek, tako sem slišala, ja v bistvu lahko nosiš do 42. tedna, pod pogojem, če je vse v redu.
Sam meni se vedno bolj zdi, da nikoli nebom rodila, kot, da mali noče ven, on veselo brcka in uživa,
frajer, skratka se mu ne mudi kam.
Ampak, noč je še mlada,

Jaz bi ga tako rada že enkrat vidlaaaaaaaaa!!!

Nič, grem pod tuš počasi, sem že tečna.

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: Avgustovke 2009 2. del
1.9.2009 21:49:33   
sonček85
Tulpek .draga ja kaj še pa čakaš.Čim prej v Rim in srečno pot

Heln:tudi tebi želim čim lepšo pot v Rim


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: Avgustovke 2009 2. del
1.9.2009 21:55:34   
TjasaJ
Anja - čestitke!

Hel in tulpek - držimo pesti, da bosta kmalu s štručkama. tulpek tudi jaz sem tisti večer, preden se je začelo, do konca prebrala knjigo. Mogoče pa tvoj user posted image res to čaka user posted image

Če bi vedela, da bi mi user posted image po CR pustili malo pri meni, bi se odločila za EA. Ampak je ena v sobi rekla, da so ji ga samo pokazali. In njej so naredili delno anestezijo zaradi bronhitisa. Meni je niso niti ponudili. Pa rekla je, da je okrevanje bolj zoprnouser posted image . Kakorkoli že, zdaj je to za nami, naslednjič se bom pa prej pozanimala!

Mi smo pa že kao usvojili ritem na 3 ure, pa se je to noč spet sesulo. Ker ima mali močan sesalni refleks, smo morali uvesti dudo. Potem jo pa meče ven in joka. In tako tudi ponoči - po 2 uri! Zdaj pa ga revčka že 1 uro pustim, da protestira. Saj ne vem, kaj je prav....

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 9:00:42   
hel32
Dobro jutro

Drage moje, jaz sem še kr v enem kosu, zdaj imam nalogo da pišem na listek otrokove gibe, in
če jih v 12 urah ne naštejem 10, moram takoj v P.

Sonček85, Tjaša, ja res upam, da bom šla čimprej v Rim, ker je to čakanje tako zelo mučno, da ni res,
se mi zdi da sem noseča že celo večnost, ne vem, kako da se mu ne mudi.
Ampak, vem, da potem, ko bo zunaj bo tolk bolj lepšeuser posted image user posted image user posted image

Tulpek, pa pri tebi, kaj novega?

Takoj, ko bo kaj novega sporočim!
Grem na zajtrk.

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu TjasaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 9:30:13   
tulpek
Js po starem, nič novega, vse po starem... kot da nisem noseča. Še špiknit me noče nič. Verjetno bom čakala do 14.9., da mi sprožijo. Sem že obupala.

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 9:48:44   
hel32
Tulpek, ne obupaj, pogumno naprej in misli pozitivno,
misli na svojo bebo, kako bo lepo, ko se rodi, saj ni več dolgo.

Zakaj misliš, da bodo ti šele 14.9.sprožiliuser posted image
Meni se pa dopade 9.9. 2009 datum, bom kr na njega počakalauser posted image user posted image



_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 9:56:40   
tulpek
Čakajo 14 dni, če je vse OK. In teh 14 dni pride pri meni ravno na nedeljo in ni dvakrat za rečt, da potem kar na ponedeljek ne prestavijo. 

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 10:45:15   
hel32
Ja, pod pogojem, če je vse v redu, če je plodovnica čista, pretoki v redu,
če si odprta kaj, če imaš malo svojih popadkov,...
Če ne pa ne čakajo tako dolgo, kolk se jaz spoznam.

Sicer pa upam, da bova obe rešeni že pred14. sam je nedelja 13. ne 14. poglej na koledar še 1x.

mene danes spet nekaj krči matrajo okrog trebuha, mogoče bo pa kajuser posted image user posted image user posted image user posted image
Držite pesti, ker sem pošteno naveličana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 11:12:09   
Reby
Dan! Mi smo doma, tole je pa naš Tomi, rojen 29.08. ob 17.08, velik 50 cm, težak 3270 g user posted image
Upam, da boste kmalu dobile svoje zakladke.

user posted image

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 11:23:08   
baby blue
Reby čestitke... Pravi srček user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 11:35:45   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: hel32


Sicer pa upam, da bova obe rešeni že pred14. sam je nedelja 13. ne 14. poglej na koledar še 1x.




Vem, da je nedelja 13... ampak mislim, da bodo zaradi NEDELJE počakali še en dan in sprožili v ponedeljek, 14.9. Pa še en dan si dam rezerve... da ne bom potem preveč sesuta, če ne bo nič user posted image .

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 11:36:47   
tulpek
Reby, čestitam še enkrat user posted image user posted image user posted image . Se je splačalo počakat na takega srčka user posted image .


(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 11:38:10   
Drnula
če jih v 12 urah ne naštejem 10, moram takoj v P
IZVIRNO SPOROČILO: hel32

Torej, če si kaj oztržka  .... imaš izgovor da greš čez 12ur rodit user posted image

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 11:43:44   
hel32
 Drnul Ja, sam kaj bi pa potem rekla v P, ko bi me pregledli in slučajno ugotovili, da ni resuser posted image user posted image user posted image

Saj sem o tem tudi razmišljala, pa še ne vem, a bi vžgalo, al naj raje kr čakam!

Grem že 41 teden.

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 12:06:11   
tulpek
Moj user posted image skoz razgraja, trebuh non stop poskakuje, tak da česa takega skoraj ne morem poskusit. 

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 12:10:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hel32

Drnul Ja, sam kaj bi pa potem rekla v P, ko bi me pregledli in slučajno ugotovili, da ni resuser posted image user posted image user posted image

Saj sem o tem tudi razmišljala, pa še ne vem, a bi vžgalo, al naj raje kr čakam!

Grem že 41 teden.

ja s tole "lazjo" sem sla jst na ctg, pa na merjenje pretokov.....mala pa ko zanalasc ne ctgju se bolj norela ko ponavadi....
sem pac rekla...A-HA!!!!! zdaj se je pa zbudla, prej pa cel dan nic! hehehe


ANJA; CESTITKE!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hel32)
  Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 12:14:45   
Anonimen
aaaaa, pupe, danes se je moja ninika prvic kopala....joj kako je uzivala, prav smejckala se je!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ima pa ze 2.700 g. babia zelooo zadovoljna. je gledala, ko je jedla in je rekla, da takega pozeruhcka pa ze doooolgo ni srecala!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 14:48:00   
eee35
Mi pa še čakamo, popek še ni zaceljen, skoz nekaj z njemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 14:56:54   
Ayo
Dan!

TjasaJ, zal mi je zaradi tvoje izkusnje s CR, te pa se kako razumem in sem vesela, da se ti je sedaj povrnil optimizem! user posted image
Se pa cudim, da so ti tako hitro po tem ko se nisi odpirala ponudili CR. Kaj pa umetni popadki, flasa baje pomaga k odpiranju, vsaj meni je. In tudi kako to da nisi iemla besede pri izbiri, da ti dajo amo lokalno anastazijo? To da spis je res se predpotopna varianta user posted image

Drnula, a ti si pa vso to "umazanijo" po CR videla?
Jaz je nisem in moram rect, da glede tega sem ful zadovoljna.

No, pri nas je tako, da te dajo na operacijsko (brez srajce, si nagec), nasopajo anastezijo, nastelajo zaveso nad tabo, da pac dol ne vidis, pride partner preoblecen v tiste njihove zelene uniforme, vsa zdravstvena posadka je v pull position, pride G in...zareze. Cca 15 minut in otrok je zunaj. Moj je celo pri finisu lahko gledal cez zaveso, tako da je prakticno videl kako so mojo princesko vzeli ven user posted image In najlepsi trenutek, na kateraga cakas 9 mesecev je, ko izves za spol, tako da mi je moj mozek porocal, takoj ko je videl, da imamo puncko user posted image user posted image user posted image
Potem ti otrocka G pokaze cez zaveso, ga preda pediatru, partner gre takoj h otrocku, ga s pediatrom skupaj umijejo/obrisejo in ti ga prinesejo, da se ga dotaknes, mu govoris, jaz sem ji dala lupca...potem ga pediater skupaj s partnerjem odnese, da opraviji merila, ga oblecejo medtem ko mamico zasijejo. Traja to nekje pol ure, ta cas ima ocka otrocicka v narocju in caka na mamico. Ko je mamica popadenana, jo odpeljejo v relax sobo, pride ocka z user posted image in te pustijo tam v intimnosti kolikor cas zelis. Seveda imas svojega otorcka takoj na prsih user posted image
Tako da nekako v tistem trnutku srece pozabis, da si sploh imel CR. user posted image

Jaz sem pri Gabrielu ful jokala (se moj ni mogel zadrzevati solz), pa potem se cel mesec me je vsaka minimalna stvar spravila do joka. user posted image
Pri Ilarii je bilo pa cisto drugace, sem custveno bolje dozivljala samo rojstvo (pri Gabrielu sem bila med samim CR bolj odsotna in cisto zadrogirana po 11-ih urah v porodni z EA in potem se dodatna anastezija za CR), pa edinstveno je bilopresenecenje da imamo user posted image , to me je res nenormalno osrecilo (ker sem bila skoraj prepricama da bo sen en user posted image ), ampak jokala pa prakticno nisem. In tudi sedaj po porodu sem ok. Pa cisto zaljubljena v svojo princesko!!!!! user posted image user posted image

Tako zelo sta moja oba moja2 soncka!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

Anja CESTITAM!!

Dejmo se ostale, zdaj pa res se cisto cisto malo!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 15:17:26   
Anonimen
hey, punce!!!!
jaz sem pa tako.....user posted image user posted image user posted image
zakaj?
zaradi moje stare mame!!!!
saj ne recem, jo imam ful rada in ona mene. vedno se lahko obrnem na njo. ampak odkar je nina, mi skace po zivcih!!!!!!
naneslo je, da smo se navadili in razvadili, da hodim na kosilo k njej. (super lepo in hvalezna sem)
AMPAK! zdaj, ko pridemo, mi malo enostavno uzame iz rok in jo zacne guncat in prestavljat in premetavat po narocju in nevemkajse, ko mlado macko!!!!
ce spi, jo gre odkrit pa malo poscipat pa vsaj mal prestavit, ker nikakor ni prav, kako jo jaz nastimam. in ce ji je ne uspe zbudit, prav namerno ropota in razbija s krozniki!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zadnjicc je prijavila, da naj jo pustim pri njej za cas, ko mala 2 odpeljem k starsem.
sem rekla in kaj bos., ko bo zacela jokat???
in zenska prijavi: kakega caja ji bom skuhala, pa malo mokice preprazila na mleku, alpa ji bom projo naredila!!!!WTF!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa nosila jo bom okoli! mama pa komaj hodi. uporablja palico, ker se ji zvrti in je ze dostikrat padla ali pa se zadnji moment ujela!pol pa si predstavljajte sliko, z niniko v narocju!
u glavnem, ko pridemo k njej, je cel halo okoli nine.....pa si mislim, pa ljuba zenska, pusti otroka na miru vsaj kadar spi!!!!!bi ji rekla, samo vem da bo prizadeta!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ayo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: Avgustovke 2009 2. del
2.9.2009 15:29:46   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

sem rekla in kaj bos., ko bo zacela jokat???z
in zenska prijavi: kakega caja ji bom skuhala, pa malo mokice preprazila na mleku, alpa ji bom projo naredila!!!!WTF!!!!!!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sori miska ce se smejim, amapk mi je ful hecna ta izjava!!! hahahahahahah, faca je tvoja babi, ni kaj! user posted image user posted image user posted image

ves kaj, ti ji kar reci, da naj jo pusti spat takoj ko stopis k njej v hiso. pa imej nino v blizini in dosegu tvojih rok.
pa naj bo uzaljeno, bo ze mogla razumet. user posted image


_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?