|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko GH pri 8m in juha
6.9.2009 12:35:27   
abc123
Svoji 8 mesečnici bi ponudila govejo juho (neslano). Kako jim jo pripravite? Bolj redko in potem še nekaj zraven (krompir ipd.) ali jo zakuhate bolj gosto in poje samo to? Glutena še nismo uvedli in bi jo potem malo bolj na gosto zakuhala z rižem in dodala še korenje in zelenjavo ki se je kuhala v juhi.
Ali že lahko poje tudi govedino iz juhe?

Pa še eno vprašanje. Koliko obrokov GH že imajo vaši otroci pri 8 mesecih?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko GH pri 8m in juha
6.9.2009 12:50:09   
Anonimen
Mi smo imeli pri 8 mesecih 4 obroke GH. Juho je pojedla z nudelci ali kroglicami, govedino pa je itak jedla med prvim izmed mesa že pri 6 mesecih.user posted image Naseckaš z krompirčkom in je kosilo za otroka fertik. Juhe je pa pojedla eno skodelico recimo tako za kavo.user posted image

(odgovor članu abc123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko GH pri 8m in juha
6.9.2009 12:55:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: abc123
Pa še eno vprašanje. Koliko obrokov GH že imajo vaši otroci pri 8 mesecih?


pri osmih je jedel VSE.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko GH pri 8m in juha
6.9.2009 13:27:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: abc123

Pa še eno vprašanje. Koliko obrokov GH že imajo vaši otroci pri 8 mesecih?



Imela jih je stiri, mogoce celo pet, pac standardno zajtrk, kosilo, vecerja, malica.
Ampak zivela je pa v 80% od mleka user posted image .

(odgovor članu abc123)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko GH pri 8m in juha
6.9.2009 13:30:31   
Jancci
Stara je 7 in pol in ji v govejo juhico dajem nudeljčke, meso, makarone, kruh, riž.. Ima ful rada.

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko GH pri 8m in juha
6.9.2009 14:39:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: abc123

Svoji 8 mesečnici bi ponudila govejo juho (neslano). Kako jim jo pripravite? Bolj redko in potem še nekaj zraven (krompir ipd.) ali jo zakuhate bolj gosto in poje samo to? Glutena še nismo uvedli in bi jo potem malo bolj na gosto zakuhala z rižem in dodala še korenje in zelenjavo ki se je kuhala v juhi.
Ali že lahko poje tudi govedino iz juhe?

Pa še eno vprašanje. Koliko obrokov GH že imajo vaši otroci pri 8 mesecih?

Hvala


Zakaj pa neslanouser posted image Teb je dobra neslana juha?Men ni,otroku pa najbrž tud ne.Soli jo manj,kot za odrasle.Daš ji jo kamot,ji nima kaj bit.Pri 8 mesecih je naša jedla že skor vse.Rzn kake svinjine in takih podobnih reči.

(odgovor članu abc123)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko GH pri 8m in juha
6.9.2009 18:12:59   
tasa.m
Jaz ji vmešam "rižke" tiste od Barila in korenček, nardim bolj gosto. Ji pa od 8 meseca vse malo solim, ker drugače noče jesti.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko GH pri 8m in juha
7.9.2009 13:40:12   
abc123
Sej v bistvu ji jest tut vse solim že od začetka ampak manj kot za nas. Juho sem vzela neslano, solila pa sem riž ki sem ga skuhala, korenje, koleraba in govedina pa sos se itak kuhali v slani juhi. Naredila sem bolj goslato, pretlačila z vilico. Jedla je, ampak tekočina ji pa ar ni hotla ostat v ustih in je pri straneh pritekla venuser posted image . Jo imam še za danes pa ji bom not zakuhala ajdovo kašo.

Kdaj so pa začeli jest obrok tako kot mi - najprej bolj redko juho potem pa glavno jed  z  ali brez mesa in OH?

Mi imamo zaenkrat še 3 krat za obrok mleko po flaški, danes pa sem pričela uvajati zajtrke.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?