|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutrčk!
6.6.2005 7:19:31   
**Petra**
Živijo!

Po dokaj slabo prespani noči, vam vsem skupaj želim dobro jutro. Ne vem, kaj je blo naši mali to noč - jok, premetavanje - zjutraj je spala počez postelje.
Noro. Upam, da to ta noč kaj boljša.

Pa vaši lubčki? So dobro spali?

Zdej pa si morm privoščit dobro :kava:!

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jutrčk!
6.6.2005 7:23:15   
maya1
ojla!
sem vidla, da je tvoja malčica rojena na isti dan kot moj :duda:. naš se je danes zbudil okoli 5, pa sem mu dala dudo, pa je zaspal nazaj. np, sedaj še kar spi. drugače pa spi celo noč :bravo:
lp
maya1

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jutrčk!
6.6.2005 7:25:32   
**Petra**
Maya, pa tudi letos je rojen al samo 7.1.?

Jupi, če je letošnji, potem bomo jutri stari 5 mesecev. Super!! JOj, kako čas hitro leti. Se mi zdi, kot da sem včeri prišla iz porodnišnice!!


(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jutrčk!
6.6.2005 7:30:09   
BARBARA R.
Luna! Naša noč je bila sicer običajna, je pa zato že ob 06.30 začela stokati. Jaz se pa nisem dala motiti, tako da sedaj zopet spi naprej.:bravo:

:muca:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jutrčk!
6.6.2005 7:36:59   
maya1
petra!
ja, rojen je 7.1.2005. jutri bo 5 mesecev.
tudi meni je teh 5 mesecev hitro minilo. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
lp

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jutrčk!
6.6.2005 7:37:51   
StBarbara
hm...Vid še nikol ni prespal cele noči, ker se še vedno doji na 4h tudi ponoči....me je že ful sram :ups: , ker je star že 11 mesecev

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jutrčk!
6.6.2005 8:12:42   
viv_
Morgen morgen...

Dejmo hit še kej naklofat, preden nas izklopijo...

Kaj ste počeli za vikend? Mi smo bili v Podčetrtku, v soboto v Aqualuni... Naši tamali je zrasla plavanlna kožica :)-:)-

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jutrčk!
6.6.2005 9:30:58   
**Petra**
Ja, res ne vem, kako bomo zdržale do srede brez foruma.

Drgač smo bli čez vikend - po dolgem času - doma in mi je prav pasalo, ker drgač skoz sam skačemo naokol. Ta vikend pa je bil res čas za cartanje!:bravo::bravo:

Viv, vi pa ste se šli mal kopat, ja super! Tudi jaz razmišljam, da bi mal šli v Čateške se namočit! Škoda, ker zdej lih vreme nagaja!

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?