|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščem plišastega zajčka ninico
11.9.2009 21:10:44   
1108
Iščem plišastega zajčka, saj si ga je hčerka izbrala za ninico in nujno potrebujemo novega. Zajček je bil kupljen pred dobrim letom v Leclercu (blagovna znamka Mots denfants), ima glavo prišito na krpico veliko cca.20cm. Krpica je spodaj črtasta rumena -oranžna, zgoraj pa oranžna - roza. Na robovih krpice so trakci zavezani v vozle. PROSIM za pomoč pri iskanju!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščem plišastega zajčka ninico
11.9.2009 21:36:55   
Deja
kolk vem, je ta firma od Leclerca in ga boš dobila le tam.... jaz sem bla par dni nazaj tam in so imeli fuuuuulll otroških zadevic, tak da bi se ti splačalo it pogledat...

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu 1108)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščem plišastega zajčka ninico
11.9.2009 21:41:32   
1108
Hvala za nasvet. Vendar ravno tega modela nimajo več, zato ga iščem na takšen način. Upam da ga ima morda nekdo kje v kotu in ga ne potrebuje več.
user posted image

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščem plišastega zajčka ninico
11.9.2009 21:41:38   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: 1108

Iščem plišastega zajčka, saj si ga je hčerka izbrala za ninico in nujno potrebujemo novega. Zajček je bil kupljen pred dobrim letom v Leclercu (blagovna znamka Mots denfants), ima glavo prišito na krpico veliko cca.20cm. Krpica je spodaj črtasta rumena -oranžna, zgoraj pa oranžna - roza. Na robovih krpice so trakci zavezani v vozle. PROSIM za pomoč pri iskanju!!!


Sory, na žalost mam drugo barvo, glava je modra, krpica pa cela bela.
Mal poklič v Leklerk če bi lohk kako dobila tega zajčka...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu 1108)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?